מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

תיקון לחצן ניאגרה

לחצן הניאגרה נתקע או לא עובד? לא משנה אם מדובר על ניאגרה גלויה או סמויה, בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הסיבות לתקלות בלחצן או הידית של הניאגרה וגם מידע על אופן התיקון של התקלה. בנוסף, תוכלו להזמין אינסלטור מקצועי שיבצע תיקון או החלפת לחצן במידת הצורך.

סיבות לכך שלחצן ניאגרה סמויה לא עובד

אלו הסיבות הנפוצות ביותר בגללן הלחצן בניאגרה הסמויה לא עובד:

 • בריחת אוויר מהמנגנון: מאחר ומדובר על מערכת פניאומטית אשר פועלת על דחיסת אוויר, התקלה עשויה להיגרם בשל בריחת אוויר מהמנגנון. האוויר בורח כתוצאה מצינור אוויר שמשתחרר או כאשר הצינור נשחק לאחר עבודה ממושכת.
   
 • תקלה במנגנון ההדחה: ישנם מצבים שבהם לחצן ניאגרה לא עובד בגלל תקלה במנגנון. אם המנגנון עצמו תקול, תצטרכו להחליפו במנגנון חדש.
   

תיקון לחצן בניאגרה סמויה

בתמונה: תיקון לחצן ניאגרה סמויה.

עלות להחלפת לחצן ניאגרה סמויה

המחיר המשוער להחלפת לחצן ניאגרה סמויה נע בין 400 ל-800 ש"ח. מה שמשפיע על המחיר הוא הדגם הספציפי של הניאגרה.
 

מחיר ממוצע להחלפת לחצן בניאגרה סמויה

מחיר ממוצע להחלפת לחצן בניאגרה סמויה: 600 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪


 

האם תיקון לחצן ניאגרה מצריך שבירה של הקרמיקה?

התשובה היא לא. תיקון לחצן ניאגרה יכול להתבצע על ידי הוצאת הלחצן ממקומו ותפעול של התקלה דרך פתח השירות הנמצא מאחוריו. לרוב, יהיה אפשר לסדר את התקלה על ידי ניקוי של האבנית או בעזרת חיבור מחדש של צינוריות שהשתחררו ויצאו ממקומן.

מה הסיבה שלחצן ניאגרה נתקע?

הסיבה הנפוצה ביותר לכך שלחצן ניאגרה ניתקע היא הצטברות של אבנית. לעיתים, קיימת גם תקלה במנגנון ההדחה עצמו. כיצד מתקנים את התקלה? אם מדובר על אבנית, ניתן להוציא בזהירות את לחצן ההדחה ממקומו ולשפוך חומר להסרת אבנית או חומץ אל תוך המים. במידה ומדובר על תקלה במנגנון ההדחה, תצטרכו ככל הנראה להזמין אינסטלטור שיבצע את החלפתו בחדש.

ידית ניאגרה תקועה - מדוע זה קורה?

כאשר הידית בניאגרה גלויה נתקעת או כאשר הידיות נשארות למטה, עשויות להיות לכך מספר סיבות:

 • הצטברות של אבנית על הידית או הציר של הידית.
 • גומייה שנתקעה ומפריעה לפעילות התקינה.
 • מנגנון ההדחה של הניאגרה השתחרר ולכן הידיות נשארות למטה.
 • חלק פלסטיק בידית של הניאגרה נשבר.
   

ידית ניאגרה תקועה

בתמונה: ידית ניאגרה גלויה תקועה למטה.

החלפת לחצן ניאגרה סמויה - כמה זמן זה לוקח?

בדרך כלל עבודה של החלפת לחצן ניאגרה סמויה לוקחת בין 10 דקות ל-20 דקות בממוצע. מדובר בפעולה פשוטה ומהירה יחסית, בעיקר אם העבודה מתבצעת על ידי אינסטלטור מנוסה אשר מקים את הדגם הספציפי של הניאגרה שברשותכם.

 

זמן ממוצע להחלפת לחצן ניאגרה:
 15 דקות
20 דקות משך זמן 10 דקות

תיקון לחצן ניאגרה סמויה גרואה

אם יש לכם ניאגרה סמויה של חברת גרואה ואתם חווים בעיה עם לחצן הניאגרה, ככל הנראה הסיבה לכך היא בריחת אוויר מהמנגנון.הלחצנים של חברת גרואה עובדים בשיטה של דחיסת אוויר דרך צינורית מיוחדת ולכן במקרים רבים הלחצן לא עובד בצורה תקינה בגלל שיש בעיה במערכת הפניאומטית. במקרים אלו מומלץ להזמין אינסטלטור על מנת שיבצע בדיקה וינסה לתקן את הניאגרה הקיימת במקום להחליפה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

התקנה, פירוק או תיקון לחצן ניאגרה סמויה

אם יש תקלה בלחצן ואינם מצליחים לתקן אותה בכוחות עצמכם, תוכלו להזמין אינסטלטור מיומן אשר מספק את השירות של תיקון ניאגרה ויוכל לסייע לכם בהתקנת לחצן ניאגרה סמויה חדש. האינסטלטור יפרק את הלחצן הקיים ויביא במקומו לחצן זהה (עדיף פריט מקורי ולא חליפי) בהתאם לגודל וסוג הנדרש. השאירו פנייה כעת ותוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת.