מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

צינור אסלה מטפטף

שמתם לב לטפטוף מים מתמשך מהצינור של האסלה? לא בטוחים מה הסיבה לכך? מתלבטים כיצד לתקן? המשיכו לקרוא ותוכלו לגלות את כל המידע החשוב על תיקון של צינור אסלה מטפטף.

למה צינור אסלה מטפטף?

אלו הן הסיבות הנפוצות ביותר לכך שצינור אסלה מטפטף:

  • האטם של האסלה בלוי: לאחר שימוש ממושך, האטם של האסלה מתייבש והוא אינו מתפקד כמו שצריך, מה שגורם לבריחה של מים בשל אטימות לקויה. חשוב לציין כי ישנם גם מקרים בהם האטם לא הותקן כמו שצריך ולכן אם הטפטוף מתרחש באסלה חדשה שהותקנה לא מזמן, ייתכן והסיבה היא התקנה לקויה.
     
  • בעיה בהתקנה של הצינור: כאשר מתבצעת התקנה לקויה של צינור האסלה, סביר להניח כי נראה לאחר זמן קצר טפטוף מהצינור עצמו. מדוע זה קורה? ייתכן שלא מיקמו את האטם במקום המתאים ולכן יש טפטוף
     
  • הצינור ישן ובלוי: פעמים רבות, הבעיה היא בכלל בצינור עצמו ולא באופן ההתקנה או באטם. אם הצינור ישן ובלוי, ייתכן והוא נסדק וכעת מים מטפטים ממנו. החלפתו תפתור את התקלה.
     
  • ההברגה לא מהודקת: כאשר הברגת הצינור אינה מהודקת עד הסוף, אנו עשויים לראות טפטוף של מים. כל שנדרש לעשות הוא להדק ולחזק את ההברגה בקצהו של הצינור והטפטוף יפסיק.

 

צינור אסלה מטפטף

כמה עולה לתקן צינור ניאגרה מטפטף?

המחיר לתיקון של צינור אסלה שמטפטף נע בין 200 ל-400 ש"ח. המחיר כולל את הביקור ואת עלות החומרים שנדרש להחליף קרי האטם או צינור האסלה. 

 

מחיר ממוצע לתיקון צינור אסלה מטפטף

מחיר ממוצע לתיקון צינור אסלה מטפטף: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

איך יודעים מה הסיבה שצינור האסלה מטפטף?

אם זיהיתם שצינור האסלה מטפטף, מומלץ לנסות תחילה לחזק את ההברגה שלו. פעולה זו פשוטה ומהירה ולעיתים היא עשויה לפתור את התקלה.

 

במידה וההברגה אכן מהודקת כמו שצריך, תוכלו לפתוח את החיבורים ולהסתכל האם האטם מונח במקום. ניתן להוציא אותו מהמקום, לנקות אותו מעט ולהחזיר ויתכן שפעולה זו תפסיק את הטפטוף.

 

אם גם פעולה זו לא עזרה, נדרש ככל הנראה להחליף את האטם הקיים באטם חדש או להחליף את הצינור הבלוי מאחר והוא נוזל ומטפטף. תוכלו לעשות זאת באופן עצמאי או להיעזר בשירותיו של אינסטלטור.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

לתקן לבד או להזמין אינסטלטור?

אם יש לכם ידיים טובות ואתם יודעים לבצע עבודות אינסטלציה כאלה ואחרות, תוכלו לעשות זאת בעצמכם. יחד עם זאת, נמליץ בכל זאת על הזמנת אינסטלטור מקצועי מאחר והוא כבר יגיע עם כל חלקי החילוף הנדרשים וידע לאתר את התקלה בצורה מהירה יותר. עלות הביקור נמוכה יחסית ובמקרים רבים המחיר יכול להסתכם גם ב-200 ש"ח בלבד, מאחר ולא תתבצע החלפה של רכיבים.

 

שימו לב, לפעמים אנו נוטים לאבחן את התקלה בצורה לקויה ובמקרים רבים כאשר מזמינים אינסטלטור לתיקון צינור ניאגרה מטפטף, מסתבר כי בכלל מדובר על ניאגרה מטפטפת ובמקרה זה התקלה עשויה להיגרם בגלל בעיה בגומיה או במצוף.