מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

ניאגרה מרעישה

יש רעש של טפטוף מהניאגרה? אולי צפצוף? רעש אחר? בעמוד תראו את כל הסיבות האפשריות לכך שהניאגרה מרעישה כולל כל התיקונים הדרושים. בנוסף תראו מה המחירים ותוכלו למצוא אינסטלטור זמין ומומלץ.

ניאגרה מרעישה, מה יכולה להיות הסיבה?

יכולות להיות מספר סיבות לכך שהניאגרה מרעישה ,לפניכם הנפוצות ביותר:

 • סתימה במצוף: במים שלנו יש אבנית. כנראה שאתם לא מרגישים אותה, והיא באמת בכמות קטנה בשביל שנשים לב. אבל מי כן שם לב? כל כלי האינסטלציה שלנו כמו המקלחת, ברז, דוד וגם הניאגרה. עם הזמן מצוף הניאגרה צובר את האבנית והיא סותמת אותו. המים לא עוברים בצורה חלקה וזה מה שגורם לרעש.
   
 • גומיית המצוף נשחקה: אם הרעש שאתם שומעים הוא רעש של צפצוף כנראה שהסיבה היא לא המצוף הסתום אלא גומיית המצוף שנשחקה. המים עוברים דרכה וגורמים לרעש שנשמע כמו צפצוף.
   
 • המצוף לא מכוון: סיבה אפשרית נוספת, עם כי פחות נפוצה, היא שמצוף הניאגרה לא מכוון.

 

ניאגרה מרעישה

איך מתבצע תיקון ניאגרה מרעישה?

בשביל להגיד איך מתבצע תיקון הניאגרה צריך להבין למה הניאגרה מרעישה. התיקונים משתנים בהתאם לתקלה, נרחיב על כל אחד מהם:

 • החלפת מצוף: אם הבעיה היא שהמצוף סתום כנראה תצטרכו להחליף את המצוף של הניאגרה. לאינסטלטור מומחה מדובר בתיקון יחסית פשוט, במיוחד אם מדובר על החלפת מצוף של ניאגרה גלויה. אם אתם צריכים לתקן ניאגרה סמויה העבודה מעט יותר מורכבת כי צריך לפרק את כל הלחצנים ויותר קשה לראות מה קורה שם.
   
 • החלפת גומיה: אם הבעיה היא שגומיית המצוף נשחקה מה שצריך לעשות הוא להחליף אותה. שימו לב שיש שתי גומיות בניאגרה - גומיית מצוף וגומיית פעמון. גם פה החלפה בניאגרה סמויה יותר מורכבת מאשר גלויה. בין אתם מחליפים את הגומייה לבד ובין אם אינסטלטור עושה זאת בקשו גומייה של פלסאון. קראו עוד על החלפת גומיה לניאגרה סמויה וגלויה.
   
 • מצוף לא מכוון: אמנם תקלה פחות נפוצה מהאחרות, אבל למזלנו יותר פשוטה לתיקון. במקרה הזה לא צריך לקנות חלק חדש שזה כבר מוריד במחיר, ולמעשה זה תיקון הרבה יותר פשוט כך שתוכלו לעשות אותו בעצמכם. מה שקובע את גובה המצוף הוא הבורג שנמצא בניאגרה. פשוט הבריגו או שחררו אותו לפי הצורך.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

הניאגרה מרעישה, להשלים עם זה ולהמשיך הלאה או לתקן?

אם הרעש מהניאגרה לא מאוד מפריע לכם ואתם חושבים שלא צריך עכשיו להזמין אינסטלטור או לצאת להרפתקאות בניאגרה כדי לתקן אותה כדי שתדעו או עוד כמה דברים על התקלות שלכם:

כמה עולה תיקון ניאגרה מרעישה?

מחיר תיקון ניאגרה מרעישה נע בין 250 - 400 ש"ח

מחירון תיקון ניאגרה מרעישה

מחיר החלפת מצוף בניאגרה גלויה

250 - 350 ש"ח
מחיר החלפת מצוף בניאגרה סמויה

300 - 400 ש"ח
מחיר החלפת גומיה בניאגרה גלויה

250 - 350 ש"ח
מחיר החלפת גומיה בניאגרה סמויה

300 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

השוו בין אינסטלטורים לתיקון הניאגרה המרעישה

מחפשים אינסטלטור מומחה לתיקון הניאגרה שלכם? מצאו אותו כאן עם פייפר שעוזר לכם באמצעות מתן כל המידע על הניאגרה המרעישה (ונושאי אינסטלציה אחרים כמובן), כולל תיקונים, מחירים וגם עזרה במציאת האינסטלטור. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר מאינסטלטורים מומחים לתיקון ניאגרות באזורכם. השוו בין הצעות המחיר שלהם וזמני ההגעה בשביל למצוא את האינסטלטור המתאים עבורכם.