מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

תיקון נזילה בניאגרה

חושדים שיש לכם נזילה בניאגרה? בעמוד תראו איך לזהות בעצמכם אם אכן יש לכם נזילה, מה הגורם ואיך מתבצע תיקון נזילה בניאגרה סמויה או גלויה כולל המחיר ואיך לתקן לבד.

סימנים לכך שיש נזילה בניאגרה

יכולים להיות שני סימנים מרכזיים שמצביעים על כך שאכן יש לכם נזילה מהניאגרה. הסימן הראשון הבולט הוא כשאתם שומעים שהניאגרה מתמלאת אף על פי שלא השתמשתם בה כבר כמה שעות. זה סימן שהמים יורדים עד למצב שבו הניאגרה רואה שאין מספיק מים ומתמלאת. סימן נוסף הוא שאתם מקבלים חשבון מים גבוה מהרגיל מבלי שהיה שימוש גבוה מהרגיל. חשוב לדעת שחשבון מים גבוה יכול לנבוע מהרבה סיבות כמה בעיה בשעון המים, נזילה סמויה ועוד ולכן כדאי לדעת שיש אפשרות להתקין שסתום אל חוזר. שימו לב שהעמוד הזה מדבר על נזילה של המים לתוך האסלה. אם יש נזילה מהאסלה לרצפה עבור לעמוד הייעודי.

 

בדיקת נזילה בניאגרה

כך תדעו שיש לכם נזילה בניאגרה

בשביל להבין האם יש לכם נזילה סגרו עד הסוף את כל הברזים בבית וחכו 20 דקות. אחר כך לכו לשעון המים שלכם ובדקו האם יש תזוזה. במידה ויש תזוזה יש לכם נזילה בבית. בשביל לוודא האם הנזילה היא בניאגרה חכו שעה אחר ההדחה האחרונה ונגבו את החלק בין המים למושב ממנו הניאגרה מביאה את המים. לאחר מכן חכו כמה דקות ובדקו אם הוא רטוב שוב, תוכלו גם להצמיד לשם נייר טואלט בשביל לוודא. אם הוא רטוב מצאתם שיש לכם נזילה בניאגרה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

נזילה בניאגרה, מה הסיבה?

יכולות להיות 2 סיבות לכך שיש נזילה בניאגרה:

 • גומיית האטם בלויה: הסיבה הנפוצה ביותר לכך שהניאגרה נוזלת היא בגלל שלאי של גומיית האטם. הבלאי הזה הוא בלאי טבעי והוא קורה כל כמה שנים.
   
 • המצוף תקול: סיבה נוספת לכך שיש נזילה מהניאגרה היא בעיה במצוף. אם הוא תקול המים יתמלאו יותר מדי וכתוצאה מכך יתחילו לנזול לאסלה.

תיקון נזילה בניאגרה - החלפת גומית אטם

לרוב הנזילה בניאגרה נגרמת כתוצאה מגומיית אטם בלויה ולכן הדרך הנפוצה ביותר לתיקון נזילה בניאגרה היא החלפה שלה.

 1. השלב הראשון בתיקון הוא סגירת הברז שנמצא על יד הניאגרה ואז הורדה של המים לצורך ריקון הניאגרה.
   
 2. לאחר מכן צריך לנתק את הצינור שמחובר לאסלה וניתוק אום הפלסטיק שמחזיק את המצוף.
   
 3. השלב הבא הוא הרמת המצוף והוצאה שלו מהאסלה. עכשיו צריך לפתוח את החלק התחתון של הניאגרה והחלפה של הגומיה השחוקה באחת חדשה. המדריך הזה הוא מדריך מקוצר ואם תרצו לראות עוד מידע תוכלו ללכת לעמוד השלם על החלפת גומיה בניאגרה.

 

תיקון נזילה בניאגרה גלויה

נזילה בניאגרה אחרי החלפת גומיה, מה עושים?

אם יש לכם נזילה בניאגרה לאחר החלפת גומיה האשם בנזילה הוא המצוף כנראה שמה שתצטרכו לעשות הוא לכוון או להחליף אותו בעצמכם או על ידי אינסטלטור.

 1. פותחים את החלק העליון של האסלה.
   
 2. מסתכלים על הבורג בצד שמאל של המצוף (לרוב כחול או אדום) ומסובבים אותו עם כיוון השעון כדי להקטין את כמות המים שתרד לניאגרה.
   
 3. אם הבעיה לא נפתרה סימן שהמצוף הלך ואז הבעיה כבר יותר מורכבת. תוכלו להסתכל בעמוד שלנו על החלפת מצוף לניאגרה אם תרצו לראות עוד מידע.

 

מחיר תיקון נזילה בניאגרה סמויה וגלויה

מחיר תיקון נזילה בניאגרה גלויה נע בין 200 - 300 ש"ח ומחיר תיקון נזילה בניאגרה סמויה נע בין 300 - 400 ש"ח.

מחירון תיקון נזילה בניאגרה

מה המחיר של החלפת גומיה בניאגרה גלויה?

המחיר כולל את הגומיה.


200 - 300 ש"ח
מה המחיר של החלפת גומיה בניאגרה סמויה?

העבודה מעט יותר מורכבת ולכן יותר יקרה.


300 - 400 ש"ח
מחיר החלפת מצוף בניאגרה גלויה

המחיר כולל את המצוף.


200 - 300 ש"ח
מחיר החלפת מצוף בניאגרה סמויה

העבודה יותר מורכבת ולכן יותר יקרה.


300 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

איך לתקן נזילה בניאגרה לבד?

בשביל לתקן את הנזילה בניאגרה בעצמכם תצטרכו קודם כל להבין האם הבעיה היא המצוף או הגומיה. אם אתם לא מעוניינים לפתוח את הניאגרה פעמיים כדאי לקנות את גומיית האטם (שזו כנראה הבעיה) ואם הבעיה לא נפתרת באמצעות כיוון המצוף תוכלו כבר להחליף את הגומיה. אם הבעיה היא החלפת המצוף העבודה נהיית כבר מעט יותר מסובכת ופחות מומלץ למי שלא מיומן (אם כי כן יש מדריך בעמוד שקישרנו אליו קודם).

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

תיקון נזילה ביאגרה סמויה, תלויה מונובלוק ורגילה

תיקון נזילה בניאגרה סמויה הוא יותר מורכב מאשר תיקון נזילה בניאגרה רגילה ומונובלוק מפני שעל מנת להגיע לניאגרה צריך לפרק את המכסה ולעבוד כשפחות ניתן לראות בקלות את כל הרכיבים. כל זה גורם לעבודה יותר קשה וארוכה כך שלא היינו ממליצים לכם לנסות אלא אם כן אתם כבר מכירים לא רע את הנושא וראיתם איש מקצוע עושה זאת בעבר. עקב העבודה הקשה יותר גם מחיר תיקון ניאגרה סמויה יהיה יותר גבוה.

 

תיקון נזילה בניאגרה סמויה

חסכו במחיר תיקון נזילה בניאגרה עם פייפר

רוצים לחסוך במחיר תיקון נזילה בניאגרה שלכם? תוכלו לעשות זאת כאן ועכשיו עם פייפר. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר מאינסטלטורים המומחים לתיקון ניאגרה על מנת שיתקנו את הנזילה בניאגרה שלכם. תוכלו להשוות בין הצעות המחיר שלהם ולחסוך בקלות וגם להשוות בין הזמינות שלהם למי שרוצה לתקן את הבעיה כמה שיותר מהר.

שאלות נפוצות על נזילה בניאגרה

האם דרככם ניתן לתקן את כל סוגי הניאגרות?

כמובן, תוכלו למצוא אינסטלטור לתיקון נזילה בניאגרה סמויה או גלויה של גרואה, פלאסון או כל חברה אחרת.


איך יודעים שאכן יש נזילה בניאגרה?

בעמוד רשמנו הנחיות כדי שתוכלו לוודא אם יש לכם נזילה בניאגרה ואיך לפעול במידה וכן.