מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

נזילה באסלה

יש לכם נזילה בשירותים? בעמוד תוכלו לראות מה יכולות להיות הסיבה לכך, מה המחיר של התיקון ואיך לתקן בעצמכם. בנוסף תוכלו למצוא אינסטלטורים לצורך העבודה.

נזילה באסלה או בניאגרה?

הרבה אנשים משתמשים במושגים "אסלה" ו"ניאגרה" והם חושבים שהם מדברים על אותו הדבר כשלמעשה יש הבדל. ניאגרה היא המערכת שאחראית על הורדת ומילוי המים, בעוד האסלה היא החרסינה שאליה אנחנו עושים את צרכינו. העמוד הזה מדבר על נזילה באסלה לרצפה. אם יש לכם נזילה לתוך האסלה לכו לעמוד על נזילה בניאגרה שיעזור לכם עם התקלה שיש לכם. מדובר על שתי תקלות שונות עם תיקונים שונים.

 

נזילה באסלה לרצפה

נזילה באסלה, מה הסיבה?

יכולות להיות כמה סיבות לכך שיש נזילה באסלה:

 • בלאי של גומית הברך: הסיבה הנפוצה ביותר לכך שהאסלה מטפטפת היא בגלל בלאי בגומית הברך. למי שלא מכיר הברך של האסלה היא צינורות שמחברים בין האסלה לרצפה. כמו רוב הגומיות באסלה ובניאגרה גם היא לא מחזיקה מעמד תמיד ודורשת החלפה.
   
 • בעייה באיטום: יכולות להיות שתי בעיות שקשורות לאיטום האסלה. הראשונה יכולה להיות איטום לקוי בין האסלה לניאגרה והשנייה יכולה להיות בעיה באיטום בין האסלה לבין צינור הניקוז. אם יש לכם נזילה באסלה למטה זו יכולה להיות הסיבה.
   
 • ברגים רופפים: אפשרות נוספת שבגללה יש נזילה באסלה לרצפה היא שהברגים שמחברים בין האסלה לבין הניאגרה רופפים. יכול להיות שהסיבה היא כי הם לא הותקנו בצורה נכונה ויכול להיות שהסיבה היא כי הם חלודים או חלשים ואז צריך להחליף אותם.
   
 • התקנה לקויה: יכולות להיות הרבה סיבות שבגללן האסלה נוזלת, וחשוב לשים לב מתי האסלה הותקנה. אם האסלה הותקנה לאחרונה ולא היו הרבה שימושים כנראה שהבעיה היא בהתקנת האסלה. עבור התקנת אסלה נהוג לקבל אחריות של שנה מהאינסטלטור.

איך מתבצע תיקון נזילה באסלה?

בשביל להבין איך מתבצע תיקון נזילה באסלה צריך להבין מה הבעיה שבגללה האסלה נוזלת:

 • בלאי של גומית הברך: במקרה הזה יש שתי אפשרויות לתיקון הנזילה באסלה. ניתן להחליף את גומיית הברך, בלבד אבל לרוב אם גומיית הברך נשחקה כנראה כדאי להחליף את הברך של האסלה לגמרי. אין פער גדול במחיר, וכך תוכלו למנוע תקלות חוזרות בעתיד הקרוב.
   
 • בעיה באיטום: אם הבעיה היא האיטום אז צריך לחזק את האיטום. ניתן למרוח חומר איטום או חומר אינסטלציה מיוחד שמיעוד לאטום מסביב לגומיה.
   
 • ברגים רופפים: במידה והנזילה שירותים נגרמת בגלל ברגים רופפים לרוב הסיבה היא שהם חלודים או שבורים, ובמקרה הזה צריך להחליף אותך לגמרי. לפעמים יהיה ניתן רק לחזק אותם, אבל לרוב זה רק לדחות את ההחלפה לעתיד הקרוב. במידה ואתם מחליפים אותם כדאי להחליף לברגים שעשויים מנירוסטה על מנת שלא יחלידו.
   
 • התקנה לקויה: כמו שאמרנו קודם עבור התקנת אסלה חדשה נהוג לקבל אחריות של שנה. במידה ויש לכם נזילה באסלה במהלך הזמן הזה צרו קשר עם האינסטלטור שהתקין לכם את האסלה.

כמה עולה תיקון נזילה באסלה?

מחיר תיקון נזילה באסלה נע בין 250 - 500 ש"ח.

מחירון תיקון נזילה באסלה

כמה עולה החלפת גומית ברך אסלה?

המחיר כולל את הגומייה החדשה. ראו מידע נוסף על החלפת ברך אסלה.


300 - 500 ש"ח
כמה עולה להחליף את כל ברך האסלה?

המחיר כולל את הברך החדשה.


400 - 500 ש"ח
מחיר החלפת ברגים באסלה

שווה למחיר ביקור אינסטלטור. המחיר לא כולל את הברגים.


150 - 250 ש"ח
כמה עולה איטום אסלה

איטום לרצפה או איטום של הצינור.


300 - 450 ש"ח
מחיר החלפת אסלה

המחיר עבור אסלה P רגילה והוא לא כולל את האסלה החדשה.


450 - 650 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

איך מתקנים נזילה באסלה לבד?

 1. אבחון התקלה: נסו להבין מה מקור הנזילה באסלה שלכם. קודם כל יבשו את האזור ואז התחילו להסתכל מקרוב. במידה והנזילה מגיעה מברך האסלה סביר להניח שהגומיה של הברך אשמה, במידה והנזילה מגיעה מהחלק התחתון של האסלה יכול להיות שהאשמים הם הברגים. לאחר שהבנתם מה המקור חשוב לוודא האם יש מקור נוסף שגורם לנזילה.
   
 2. הצטיידות: לאחר שהבנתם מה המקור חשוב להצטייד בציוד והחומרים הנדרשים. עבור איטום האסלה הצטיידו בחומר איטום ייעודי. עבור החלפת גומית ברך או החלפה של כל הברך הצטיידו בגומיה או בברך עצמה. צריכים להחליף ברגים? הצטיידו בברגי נירוסטה. יש לאינסטלטור אחריות על ההתקנה? הצטיידו בתעודת האחריות שהביא לכם.
   
 3. סגירת ברז הניל: לפני שמתקנים אסלה תמיד חשוב לסגור את ברז הניל כדי למנוע נזילה של יותר מים כשאנחנו או האינסטלטור מפרקים את החלקים. בנוסף צריך להוריד את המים מאותה הסיבה.
   
 • החלפת ברך אסלה: בשביל להחליף את ברך האסלה פרקו את הברגים והצינור הקטן שמחבר בין האסלה לבין הקיר. בנוסף עם סכין יפני הורידו את האיטום בין האסלה לרצפה בשביל שתוכלו להזיז אותה ולגשת לברך. פרקו את הברך הישנה וחברו את הברך החדשה. במידה והאסלה זזה סמנו את מיקום הברגים החדש, נתקו את האסלה, קדחו את החורים וסתמו את החורים הישנים. החזירו את הכל למקום, הבריגו את הברגים, אטמו מחדש את האסלה לרצפה, חברו לצינור ופתחו את ברז הניל. עשו ניסוי בשביל לוודא שהנזילה הפסיקה.
   
 • איטום האסלה: הורידו את האיטום הנוכחי בין האסלה לרצפה עם סכין יפני ושימו מברג בין האסלה לרצפה על מנת לתת לכם גובה. באמצעות אקדח סיליקון וחומר איטום עברו מסביב לאסלה. הצמידו את האסלה לרצפה כדי שהיא תשב בצורה טובה. נקו עם ספוג את שאריות החומר שמסביב לאסלה. פתחו את ברז הניל ונסו להוריד את המים ולבדוק שאין נזילה.
   
 • החלפת ברגים: נתקו את הברגים הקיימים והבריגו ברגים חדשים. יכול להיות שתצטרכו להפעיל כח בשביל לפרק את הברגים הקיימים במידה והם שבורים או חלודים, אז אל תוותרו. הבריגו את הברגים החדשים ובדקו שאין נזילה לאחר הורדת המים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

תיקון נזילה באסלה סמויה, תלויה, מונובלוק ורגילה

אין הבדל בין תיקון נזילה באסלה סמויה או תלוי לבין תיקון נזילה באסלה רגילה P. ההבדל היחיד הוא באסלה מונובלוק יש תקלות נפוצות שיכולות לקרות כמו למשל שחיקה של הגומיה שבין האסלה לניאגרה, אז חשוב שתדעו זאת. עם פורטל פייפר תמצאו אינסלטור מומחה לתיקון נזילה באסלה סמויה, תלויה, מונובלוק וכמובן רגילה.

 

תיקון נזילה באסלה

מצאו אינסטלטור מומלץ לתיקון נזילה באסלה עם פייפר

מחפשים אינסטלטור לתיקון הנזילה באסלה שלכם? מצאו אותו כאן ועכשיו עם פייפר, האתר שעוזר לכם להשוות בין אינסטלטור מומלצים בעירכם. היתרון המשמעותי ביותר של ההשוואה מגיע כשאתם רוצים אינסטלטור שיוכל להגיע כמה שיותר מהר אליכם. חלק מהאינסטלטורים יכולים להיות פנויים מחרתיים, חלק מחר וחלק היום ובאמצעות השוואה תוכלו למצוא את האינסטלטור הזמין ביותר. מעבר לכך תוכלו גם להשוות בין הצעות המחיר שלהם ולחסוך עד 37%. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר מאינסטלטורים המתמחים בתיקון אסלות נוזלות.