מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

מים לא מפסיקים לרדת באסלה

הניאגרה מזרימה מים לאסלה נון סטופ? מתחת תקראו על סימני הזיהוי, על הסיבות מדוע מים לא מפסיקים לרדת באסלה, כמה עולה לתקן את התקלה וגם איך תוכלו לאתר אינסטלטור מקצועי בקלות דרך פורטל פייפר.

מים לא מפסיקים לרדת באסלה - הסימנים

הסימן הראשון הוא מראה של זרימת מים בלתי פוסקת מהניאגרה לכיוון האסלה, כמו המראה שאתם נתקלים בו לאחר הדחה של המים באסלה לאחר שימוש. סימן שני יתבטא בקולות בלתי פוסקים של פכפוך מים, שזה כמו פכפוך מי נהר נעימים, למעט העובדה שאלו לא מי נהר והם לא נעימים.

 

מים לא מפסיקים לרדת באסלה? פה חשדתי

מים לא יורדים באסלה, מה הסיבה?

הסיבה הנפוצה ביותר לכך שהמים לא יורדים באסלה סמויה או גלויה היא מצוף לא מכוון או בלוי לגמרי. סיבה נפוצה נוספת היא שחיקה של גומיית האטם שלא מצליחה לעצור את המים מלזרום לתוך האסלה.

הרחבה על הסיבות שמים לא מפסיקים לרדת באסלה

הסיבות הנפוצות שמובילות למצב בו מים שלא מפסיקים לרדת באסלה הן לרוב בגלל בעיה במצוף או באטם, אך לא רק:

 • בעיה במצוף - כשמים לא מפסיקים לרדת באסלה זה לרוב יעיד על חוסר כיוון של המצוף או תקלה הדורשת החלפה שלו. בדומה לאחת הסיבות המובילות בדיוק למקרה ההפוך בו מים לא יורדים כלל באסלה.
   
 • תקלה בגומיית האטם - גומיית האטם היא חלק שמטרתו למנוע ממי הניאגרה לברוח אל מחוץ לאסלה אליה מגיעים המים. במקרים בהם הבחנתם במים שלא מפסיקים לרדת, הדבר עשוי להעיד על שחיקה של הגומייה (שחיקה טבעית עקב הצטברות אבנית).
   
 • לחצן הדחה - לעתים נדירות יותר יוצא שבגלל אטם הדחה שנתקע המים לא מפסיקים לרדת, מה שיחייב את האינסטלטור לנסות ולשחרר את הלחצן או לחילופין, להחליף את לחצן הניאגרה באחד חדש.

מדוע כדאי להזמין אינסטלטור בהקדם?

נזילת מים בתוך האסלה היא דבר שכיח שאנו נוטים להתעלם ממנו היות וזה קורה בתוך האסלה ולרוב מבלי שמים דולפים לרצפה. אחד האותות הראשונים שיגרמו לכם להבין שקיימת בעיה היא בגלל חשבון מים מנופח שתקבלו פר חודש, שכן נזילה כזו עשויה להוביל לבזבוז של 3 ליטרים מדי יום.

 

דחיפות לטיפול במים שלא מפסיקים לרדת באסלה:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 1 דחיפות נמוכה

מים לא מפסיקים לרדת באסלה - כמה עולה לתקן?

תיקון מצב בו מים לא מפסיקים לרדת באסלה עשוי להשתנות בהתאם למקרה. מחיר החלפת מצוף תקול בניאגרה גלויה נע בין 250 - 300 ש"ח, בעוד שבמקרה ומדובר על ניאגרה סמויה - מחיר העבודה מתייקר בכ - 100 שקלים לרוב.

 

מחיר להחלפת גומיית אטם לניאגרה גלויה נע בין 250 - 350 כולל עבודה, בעוד שעבור אותה הפעולה בניאגרה סמויה - המחיר יתייקר בכ - 100 ש"ח. מחיר החלפת לחצן הדחה בניאגרה גלויה נע בין 350 - 450 ש"ח, בעוד שהמחיר עבור אותה העבודה בניאגרה סמויה נע בין 400 - 800 ש"ח. כמו שהבנתם, תיקון ניאגרה סמויה הוא יקר יותר בגלל קושי העבודה.
 

מחירי תיקון נזילה בניאגרה

החלפת מצוף בניאגרה גלויה

מחיר להחלפת מצוף בניאגרה, כוללה הרכיב החדש.


250 - 300 ש"ח
החלפת מצוף בניאגרה סמויה

מחיר להחלפת מצוף בניאגרה סמויה, כולל העבודה.


300 - 450 ש"ח
החלפת גומייה בניאגרה גלויה

מחיר להחלפת גומיית אטם בניאגרה, כולל הגומייה.


250 - 350 ש"ח
החלפת גומייה בניאגרה סמויה

מחיר כולל הרכיב והעבודה.


300 - 400 ש"ח
החלפת לחצן הדחה לניאגרה גלויה

מחיר הכולל את העבודה והרכיב.


340 - 450 ש"ח
החלפת לחצן הדחה לניאגרה סמויה

המחיר עשוי להשתנות בהתאם לדגם של לחצן ההדחה.


400 - 800 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

מים באסלה לא מפסיקים לרדת - איך לדעת את הסיבה?

אז מקודם הצגנו שקיימות שתי סיבות עיקריות שגורמות לזרימת מים בלתי נגמרת מהניאגרה לאסלה שלכם (מצוף תקול/ גומיית אטם תקולה). כדי להבין מי מהחלקים אחראי למצב, יהיה עליכם ללחוץ על לחצן ההדחה ולהתבונן באזור האסלה: אם הבחנתם בנזילה בזמן שמיכל ההדחה מתמלא, קרוב לוודאי שהסיבה למים שלא מפסיקים לרדת באסלה היא דווקא בגומיית האטם. 

 

אם רק לאחר שמיכל ההדחה מתמלא אתם מבחינים בנזילת מים, הסיבה לנזילה ברכוב המקרים היא - במצוף. חשוב כמובן בכל מקרה להזמין אינסטלטור כדי שיבצע בדיקה ותיקון בהתאם לממצאי הבדיקה.

 

מי הניאגרה לא מפסיקים לרדת? הזמינו אינסטלטור

איך לאתר אינסטלטור לפתרון התקלה?

במידה ואכן הבחנתם במים שלא מפסיקים לרדת באסלה שלכם, קרוב לוודאי שהשלב הבא יאלץ אתכם להזמין אינסטלטור. אך איך תדעו באיזה לבטוח? מתחת נציג כמה היבטים שחשוב שתבדקו לפני שאתם מזמינים אינסטלטור לביצוע עבודת אינסטלציה בביתכם:

 • נסיון - אין חכם כבעל נסיון ולכן נמליץ לבחור באינסטלטורים המחזיקים בנסיון בכל המשתמע מכך: באיתור תקלות, תיקון ואחריות על העבודה שביצע.
   
 • זמינות - כמובן שעדיף לעבוד מול אינסטלטור שזמין להגיע במיידי ולא בעוד שבוע או שבועיים למשל. חשוב גם לוודא מולו אם הוא זמין בשעות חירום, בהן לא ניתן לדחות את פיתרון הבעיה. 
   
 • השוואת מחירים - פורטל פייפר מאפשר לכם להשאיר פרטים בחינם ולקבל עד 3 אינסטלטורים מומלצים באזורכם, ביניהם תוכלו לברר מחירי עבודה עוד בשלב שיחת הטלפון וכך לחסוך הן במחיר והן בזמני חיפוש.
   
 • המלצות - תוכלו לקרוא חוות דעת והמלצות על כל אחד מהאינסטלטורים שקיבלתם מאיתנו ע"י חיפוש מהיר באינטרנט. פעולה זו תסייע לכם להבין מהו טיב השירות והעבודה שהאינסטלטורים סיפקו.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

מים לא מפסיקים לרדת באסלה סמויה - אוכל לתקן בעצמי?

במידה ויש לכם חוש טכני טוב ובהנחה שזיהיתם שהסיבה לתקלה היא בגלל כשל בגומיית האיטום, דעו כי תוכלו להחליף את גומיית האיטום בעצמכם. מדובר ברכיב זול ביותר שמחירו נע לרוב בין 10 - 40 ש"ח.

 

אבל מה קורה כאשר מדובר על החלפת גומייה באסלה סמוייה בגלל מים שלא מפסיקים לרדת בה? גם כאן מדובר על אותה גומיית האיטום הזולה אבל כדאי שתקחו בחשבון שמדובר על עבודה מורכבת יותר לביצוע ושכל טעות במהלך התיקון עלולה לגרור נזקים יקרים יותר. במידה וברשותכם אסלה סמויה עם מים שלא מפסיקים לרדת בה, כדאי להימנע מלפתור את התקלה בעצמכם ולתת לאינסטלטור לטפל בזה.

 

החלפת מצוף בתא הניאגרה

חשבון מים גבוה בגלל מים שלא מפסיקים לרדת באסלה

במידה ואכן הבחנתם בעלויות מים חריגות בחודשים האחרונים, חשוב ביותר שתזמינו אינסטלטור ותבקשו דוח המעיד על התקלה שאיתר ואת התיקון שביצע. את הדוח יהיה עליכם להגיש לספק המים באזור מגוריכם כדי שתוכלו לקבל החזר יחסי על העלויות הגבוהות ששילמתם, שכן הדבר נגרם כתוצר של נזילה מתמשכת באסלה שלכם בגלל מים שלא מפסיקים לרדת באסלה.

כיצד למנוע זרימת מים בלתי פוסקת מהניאגרה לאסלה?

אז במידה וכבר פתרתם את התקלה ע"י אינסטלטור או בעצמכם, דעו כי לא ניתן למנוע לחלוטין את התקלה היות והסיבות להיווצרותה הן כתוצר של בלאי טבעי של החלקים. תוכלו לנסות ולהאריך את חיי החלקים ע"י התקנת סנן אבנית לכל הבית, שימנע הצטברות של אבנית על חלקים כמו גומיית האטם או המצוף.