מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

מים לא יורדים באסלה

אז מה יכולה להיות הסיבה שהמים לא יורדים באסלה? או יורדים אבל ממש לאט. הנה הסיבות המרכזיות לכך.

המים לא יורדים באסלה בגלל אבנית

הצטברות אבנית או חלודה בצינורות האסלה עשוים לגרום לכך שזרם המים יהיה חלש. לחלופין אבנית על גבי מנגנון ההדחה עשוי לגרום לו לא לעבוד ובכך המים לא יורדים באסלה בכלל.

המים יורדים לאט בגלל מצוף האסלה

מצוף סתום או לא מכוון יכול לגרום למילוי איטי ולא מלא של מיכל ההדחה ובכך גם שטיפת האסלה נעשת באופן איטי. תפקיד מצוף האסלה הוא למלא אותה עד לכמות הדרושה לצורך הדחת האסלה. כאשר המצוף לא מכוון או לא תקין הניאגרה מתמלאת לאט.
 

המים באסלה לא יורדים

מה הדחיפות להזמין אינסטלטור במקרה כזה?

כאשר מים לא יורדים באסלה מסיבה כזו או אחרת, דעו שלרוב נמליץ להיעזר באינסטלטור לתיקון הניאגרה, כי הגורם למצב הזה עשוי לנבוע ממספר סיבות. מרבית האנשים מחפשים דרכים לפתור את הבעיה בעצמם אך גורמים ליותר נזק מתועלת. אי הזמנה של אינסטלטור בזמן עשוייה להוביל אף להצפה של כל חדר השירותים בגלל מים שעלו על גדות האסלה ועל כן, נמליץ שלא להתעכב ולהזמין בעל מקצוע עוד היום.
 

דחיפות להזמנת אינסטלטור:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

המים לא יורדים טוב באסלה בגלל מנגנון תקול

בדומה למצוף, כלל מנגנון ההדחה גם הוא יכול ליצור בעיה וכאשר הוא חלוד או מלא באבנית, הוא לא מתפקד או מתפקד חלקית. במקרים בהם לא מתפקד כלל - הידית לא תגיב והמים לא ירדו. כאשר יתפקד חלקית, המים לא ירדו טוב באסלה ובקצב איטי למדיי.

ברז הויניל סגור ולכן אין מים באסלה

לכל מיכל הדחה יש ברז עם צינור מהקיר אל מיכל ההדחה. אם בטעות סגרו חלקית או סגרו לחלוטין את ברז הויניל, לא יהיו מים באסלה. כדאי לבדוק זאת לפני שאתם מחליפים מנגנונים והופכים עולמות.

סבירות התקלה לפי מקרים

אז מה התקלה שלכם אתם שואלים? הצגנו לכם 4 תקלות שונות שגורמות לכך שהמים באסלה לא יורדים, סידרנו לכם טבלה עם ניקוד, ככל שהמספר גבוה יותר כך עולה הסבירות שזו התקלה אצלכם.
 

איפיון התקלה סבירות התקלה פתרון התקלה
אבנית או חלודה באסלה  8 / 10 ניקוי אבנית וחלודה
מצוף תקול או לא מכוון 7 / 10 החלפת מצוף
מנגנון שטיפה לא תקין 5 / 10 החלפת מנגנון ניאגרה
ברז הויניל סגור 2 / 10 לפתוח את הברז

אין מים בניאגרה - מה הסיבה?

אם אין מים בניאגרה בכלל אז הבעיה היא שאחד הברזים סגורים. המקרה הנפוץ ביותר הוא שהברז שנמצא ליד האסלה סגור, לכן אם תפתחו אותו כנראה שהמים יחזרו. אם זה לא המצב אז ייתכן שיש לכם הפסקת מים בבית או בבניין.

מה לעשות כאשר מים לא יורדים באסלה סמויה?

אסלה סמויה תמיד "מפחידה" יותר, כי לא רואים כלום ונראה שהכל נסתר ולא ידוע. אבל, חשבו על הכל ותקלות פשוטות כמו המים לא יורדים באסלה סמויה פתירות מבלי לפרק את כל הבית. אז איך ניגש לטיפול בבעיה?

 

ראשית, צריך לפרק את מכסה הניאגרה - איפה שהלחצנים, מושכים מלמטה כלפיי מעלה ומנענעים ימינה ושמאלה. עד שהכפתורים יצאו. כעת נראה את המנגון. רצוי לבצע הדחה על מנת לראות איזה חלק אינו תקין. אם הנושא נראה לכם מסובך, מומלץ להזמין אינסטלטור, כי ככל הנראה תצטרכו להחליף חלק וזה כבר עניין רציני יותר. מומלץ לבדוק אם יש לכם בעיות אינסטלציה נוספות בבית שאתם רוצים שיתקן כי כך תוכלו להוריד במחיר של כל תיקון.
 

>> הזמינו אינסטלטור מאזורכם: