מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

החלפת צינור ניאגרה

הצינור של הניאגרה מטפטף? חושבים שצריך להחליף אותו? בעמוד תראו איך להחליף צינור ניאגרה לבד ומה המחיר של החלפת מקצועית.

החלפת צינור ניאגרה, מתי נצטרך?

נצטרך להחליף את צינור הניאגרה ברגע שהוא מטפטף (לרוב). מה הסיבה שהוא מטפטף?

 • לא סגור: סיבה נפוצה לכך שצינור הניאגרה מטפטף היא פשוט כי הוא לא סגור מספיק. אולי הוא לא הותקן בצורה טובה ואולי הילדים שיחקו איתו ופתחו את ההברגה. במקרה הזה לרוב לא תצטרכו להזמין אינסטלטור כי תוכלו פשוט לסגור את ההברגה שלו.
   
 • בלאי טבעי: הצינור של הניאגרה הוא לא רכיב שאנחנו חושבים עליו או מתייחסים אליו יותר מדי, וזה אומר שהוא יכול לעבור שנים רבות בלי שנשים לב שהוא קיים. לרוב הוא לא עושה בעיות ואולי גם זו הסיבה. עם זאת כמו כל דבר גם הוא יכול להתבלות ופעם בכמה שנים צריך להחליף אותו.
   
 • גומיית האטם: לפעמים מקור הנזילה לא מגיע מהצינור עצמו אלא מגומיית האטם שנשחקה או לא הותקנה בצורה טובה. אם הצינור חדש או שהוא לא נראה בלוי בכלל כנראה שתצטרכו להחליף את גומיית האטם בשביל לתקן את הנזילה בניאגרה.

 

החלפת צינור ניאגרה

כמה עולה להחליף צינור ניאגרה?

מחיר החלפת צינור ניאגרה נע בין 250 - 450 ש"ח. המחיר נכון לגבי אסלה סמויה או אסלה גלויה והוא כולל את העבודה ואת הצינור החדש.

 

מחיר החלפת צינור ניאגרה בממוצע

מחיר החלפת צינור ניאגרה בממוצע: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

איך להחליף צינור ניאגרה לבד?

רוצים לנסות להחליף את צינור הניאגרה לבד? לפניכם השלבים:

 1. קנו צינור מתאים: הדבר הראשון שתצטרכו לעשות הוא לקנות את הצינור המתאים. ניתן למצוא את הצינור בכל חנות הכל לבית. אם אתם לא בטוחים מה הגודל תוכלו לפרק את הצינור ולהביא אותו לחנות. אם אתם לא בטוחים עדיף לקנות צינור מעט יותר ארוך מאשר יותר קצר.
   
 2. סגרו את הברז: סגרו את הברז שמחבר את הצינור כדי שלא יישפכו מים כשתפתחו אותו.
   
 3. הורידו את המים: הניאגרה עובדת בצורה כזו שיש מים במיכל להדחה הבאה שלכם ואז היא מתמלאת לאחר מכן. כלומר כדי למנוע הצפה ברגע שאתם פותחים את הצינור צריך להיפטר מהמים במיכל.
   
 4. הורידו את ההברגה: עכשיו צריך לפתוח את ההברגה ולהוציא את הצינור. בשלב הזה תוכלו גם לראות האם גומיית האטם בלויה ואם כן תדעו שהיא האשמה.
   
 5. הכניסו את האטם: זה השלב לוודא גומיית האטם אכן לא בלויה ונמצאת במקום הנכון.
   
 6. הבריגו צינור חדש: הבריגו את הצינור מחדש. שימו לב להבריג חזק בשני הצדדים על מנת שהצינור לא יטפטף בפעם הבאה שתורידו את המים.
   
 7. פתחו את הברז ונסו: פתחו את הברז של האסלה והורידו את המים. אין טפטוף? עשיתם עבודה טובה. יש טפטוף? כנראה שזה הזמן להזמין אינסטלטור מקצועי.
 • אם יש לכם חיפוי או רצפת עץ בשירותים כדי שהוא לא יירטב כי הוא יכול להתחיל להרקיב. כדאי לשים סמרטוט רצפה או מגבת כדי לנגב את המים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

מעדיפים לקרוא לבעל מקצוע? השוו בין אינסטלטורים כאן

החלפת צינור ניאגרה היא אמנם לא העבודה המורכבת ביותר שאינסטלטור עושה אבל ללא ספק אם היא לא מבוצעת בצורה טובה יש בעיה. בנוסף אם אתם חושדים שצריך לתקן את הניאגרה ולא בטוחים אם זה הצינור יכול להיות שעדיף להזמין אינסטלטור.

 

תוכלו להזמין אינסטלטור כאן ועכשיו עם פייפר. התקשרו או השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו עד 3 הצעות מאינסטלטורים בעיר המגורים שלכם כדי שתוכלו להשוות ולמצוא את האינסטלטור שמגיע אליכם במהירות הרבה ביותר ובמחיר הטוב ביותר.