מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

החלפת מנגנון ניאגרה מונובלוק

קראו מתי עולה הצורך בהחלפת מנגנון ניאגרה מונובלוק, כמה זה עולה, אילו מנגנונים קיימים ואיך תאתרו אינסטלור מומלץ באזורכם דרך פייפר.

באילו מקרים יש צורך בהחלפת מנגנון ניאגרה מונובלוק?

במקרים בהם מנגנון הניאגרה יצא מתקינותו, לא ניתן לתקן אותו ועל כן, עולה הצורך להחליפו באחד חדש. היתרון באסלה גלויה כדוגמת המונובלוק הוא שכך יש לנו גישה נוחה לבדיקה עצמאית של הניאגרה, שלא כמו באסלה סמויה - הדבר מצריך שבירת קירות. מתחת נציג את הסימנים שמעידים על הצורך בהחלפת מנגנון ניאגרה מונובלוק:

 • אבנית - אם מנגנון ניאגרה של מונובלוק התכסה כולו באבנית.
   
 • חיבורים - אם הבחנתם בקרע בחיבורים המצויים בניאגרה.
   
 • שבר - אם פתחתם את מכסה הניאגרה ונתקלתם בשבר פיזי במנגנון.
   
 • זרימת מים - אם המים לא יורדים באסלה לאחר לחיצה על ההדחה או לחילופין זורמים בחוזקה מהניאגרה.
   
 • ידית הדחה - אם ידית ההדחה של הניאגרה לא מגיבה ללחיצות שלכם.

 

החלפת מנגנון ניאגרה מונובלוק

איך לוודא שהבעיה היא במנגנון ההדחה ולא במשהו אחר?

במידה ואכן יש לכם אופציה לפתוח את מיכל הניאגרה, פתחו ומלאו אותו במים. במידה והמצוף בניאגרה עולה עם הזרמת המים, כנראה שהתקלה אינה במנגנון ההדחה אלא במצוף ויש להחליף אותו. במידה והמצוף עצמו נותר ללא תזוזה, כנראה שהתקלה היא אכן במנגנון ההדחה. 

סוגי מנגנונים לניאגרה מסוג מונובלוק

במקרים בהם עולה הצורך בהחלפת מנגנון ניאגרה מונובלוק, דעו שיש כמה סוגים של מנגנונים שכל אחד מהם יכול להתאים. בין המנגנונים הנפוצים הם של חברות ליפסקי, פלסאון, חרסה, גרואה, גרביט וטלסקופיק.

 

ביניינו? - אם כבר אתם מחליפים מנגנון בניאגרה שלכם, דעו שההמלצה של מרבית האינסטלטורים היא לבחור במנגנון של חברת פלסאון הנחשב לאיכותי מבין החברות שהוצגו ונותן תמורה טובה למחיר.

מהו מחיר החלפת מנגנון ניאגרה מונובלוק?

מחיר החלפת מנגנון ניאגרה מונובלוק לרוב נע בין 400 - 650 ש"ח וזה כולל את המנגנון החדש ואת העבודה. כמו כן, המחיר צפוי להשתנות בהתאם לסוג המנגנון שתרצו בו. לדוגמה, מחיר החלפת מנגנון ניאגרה פלסאון יהיה יקר יותר היות ומדובר במנגנון באיכות גבוהה.

 

קחו גם בחשבון שבמידה ומדובר על ניאגרה סגורה הרמטית, יהיה על האינסטלטור לנסר אותה עם מסור כדי להגיע למנגנון שבתוכה, מה שעשוי לייקר את העבודה בעוד 100 - 150 שקלים בגלל הצורך בהחלפת הניאגרה הישנה בחדשה.


מחיר ממוצע להחלפת מנגנון ניאגרה מונובלוק

מחיר ממוצע להחלפת מנגנון ניאגרה מונובלוק: 525 ₪

טווח מחיר גבוה 650 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

איך מתבצעת החלפת מנגנון ניאגרה מונובלוק?

מתחת נציג בפניכם את שלבי החלפת מנגנון ניאגרה מונובלוק כפי שאינסטלטור עתיד לבצע בביתכם בבוא העת:

 1. סגירת מים - בשלב הראשון האינסטלטור יסגור את ברז הניל שמחובר לניאגרה כדי להפסיק את זרימת המים.
   
 2. ריקון מי הניאגרה - כדי שהחלפת מנגנון לניאגרה מונובלוק יתבצע על הצד הטוב ביותר, יהיה על האינסטלטור לרוקן את הניאגרה ממים ע"י לחיצה חוזרת על לחצן ההדחה.
   
 3. פירוק הברגה - כעת הוא יפרק את ההברגה המחברת בין הניאגרה על בסיס האסלה.
   
 4. פירוק הצינור - כעת הוא יפרק את הצינור המחבר בין הניאגרה לברז הניל. לאחר מכן האינסטלטור ימתין עד לניקוז מלא של מי הניאגרה אל האסלה ואת השאריות הוא פשוט ישפוך ע"י היפוך של הניאגרה לכיוון פתח האסלה.
   
 5. פירוק מנגנון ניאגרה מונובלוק - כעת הוא ישחרר את המנגנון התקול המחובר לידית ההדחה.
   
 6. החלפת מגנון מונובלוק - לאחר פירוק החלק התקול, האינסטלטור יבצע חיבור של המנגנון החדש יחד עם ידית הדחה מתאימה בתוך הניאגרה.
   
 7. גומיה - לאחר שהרכיב את ידית ההדחה עם המנגנון, הוא יבצע חיזוק בין השניים ע"י גומייה כדי למנוע נזילות.

אתרו אינסטלטור להחלפת מנגנון לניאגרה דרך פייפר!

במידה ואכן זיהיתם בעייתיות בזרימת המים באסלה, כדאי עוד היום ליצור קשר עם אינסטלטור כדי למנוע צרות נוספות בהמשך. השאירו פרטים מתחת וקבלו בחינם מפייפר עד 3 אינסטלטורים מומלצים באזורכם, ביניהם תוכלו לברר מחירי החלפת מנגנון ניאגרה מונובלוק וכך תוכלו לקבל טיפול מהיר, מקצועי ובמחיר משתלם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

האם ניתן להחליף מנגנון ניאגרה מונובלוק לבד?

הדבר אכן אפשרי רק קחו בחשבון שאתם לוקחים על עצמכם את מלוא האחריות בביצוע העבודה. קחו גם בחשבון שעל עבודה שתבצעו בעצמכם לא תקבלו אחריות בכל מקרה של נזק כך שרק אם יש לכם עבר בתחום האינסטלציה נמליץ לכם על החלפת מנגנון ניאגרה מונובלוק לבד.

מה לגבי אחריות על החלפת מנגנון ניאגרה מונובלוק?

אינסטלטורים רבים מעניקים אחריות של כשנה על החלפת מנגנון ניאגרה וזאת על אף שמדובר ברכיב עמיד יחסית. בקשו לקבל אחריות בכתב מהאינסטלטור לפני שאתם בוחרים להעסיק אותו כדי להמנע מאי נעימות.

 

משך תקופת אחריות להחלפת מנגנון ניאגרה מונובלוק:
שנת אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ אינסטלטורים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.