מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

החלפת מיכל הדחה

מתחת נסביר באילו מקרים יש צורך בהחלפת מיכל הדחה, כמה זה עולה, כיצד העבודה הזאת מתבצעת ותוכלו לקרוא גם מידע על נושא האחריות שמוענקת בעבודה זו.

באילו מקרים נחליף מיכל הדחה לשירותים?

בין המקרים הנפוצים שיצריכו אתכם בהחלפת מיכל ניאגרה לשירותים הם: כשמתרחשת נזילה חוזרת מהניאגרה, במקרים שאנו רוצים לשדרג ולהתקין אסלה סמויה או במקרים בהם אין חלקי חילוף לביצוע החלפה נקודתית בניאגרה.

מהו מחיר החלפת מיכל הדחה בשירותים?

מחיר החלפת מיכל הדחה נע לרוב בין 500 - 750 ש"ח וזה מתייחס להחלפת מיכל הדחה גלוי (מונובלוק או סטנדרטי). במידה ומדובר על החלפה של מיכל הדחה סמוי, מחיר העבודה יקפוץ לטווח של בין 2,000 - 2,500 ש"ח. כמו כן, המחירים שצויינו מתייחסים לעבודה בלבד, ללא עלות של מיכל ההדחה.

 

מחיר ממוצע להחלפת מיכל הדחה

מחיר ממוצע להחלפת מיכל הדחה: 625 ₪

טווח מחיר גבוה 750 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

בטח תרצו לקרוא גם על:

כיצד החלפת מיכל הדחה מתבצעת?

לצורך החלפת מיכל ניאגרה, על האינסטלטור להחזיק ב: מיכל הדחה חדש, פלייר, ברגים לצורך חיזוק של מיכל ההדחה לאסלה עצמה,צינור המחבר בין מיכל ההדחה לברז ניל, גומיות איטום, סמרטוט.

 1. ברז הניל - בתחילה יהיה על האינסטלטור לסגור את ברז הניל המחובר למיכל ההדחה הקיים.
   
 2. ריקון - כעת הוא יחל לרוקן את מיכל ההדחה הקיים. בשלב הזה הוא גם יניח סמרטוטים למניעת רטיבות ברצפה.
   
 3. פירוק הצינור - לאחר מכן הוא יפרק את ההברגה של הצינור בין הניל למיכל ההדחה הישן.
   
 4. פירוק מיכל ההדחה - כעת ע"י שחרור של טבעת "האום" ויתר ברגי החיבור בצד האחורי, הוא יוכל לחלץ את מיכל הניאגרה הישן כלפי מעלה והחוצה.
   
 5. ברגים - לאחר שהאינסטלטור הסיר את הניאגרה הישנה, הוא יוודא שהניאגרה החדשה יושבת בצורה נאותה על הברגים שמקובעים בקיר (מטרתם לקבע את הניאגרה לקיר).
   
 6. חיבור לאום - לאחר שהרכיב את הניאגרה על הברגים האחוריים ווידא שיש התאמה, ירכיב את האום חזרה כדי לחבר בין מיכל הניאגרה לאסלה.
   
 7. חיבור הצינור - לאחר שחיבר את מיכל ההדחה (הניאגרה), יחבר האינסטלטור את הצינור החדש בין מיכל ההדחה לאום וגם למצוף המצוי במיכל הניאגרה החדש. 
   
 8. בדיקה - האינסטלטור יפעיל מחדש את המים בצינור ויוודא שלא קיימות נזילות. אם הוא יבחין בכאלו הוא יתקן.

 

אינסטלטור מחליף מיכל הדחה

איך לאתר אינסטלטור להחלפת מיכל הדחה לשירותים?

החלפת מיכל ניאגרה זאת עבודה שצריכה להתבצע על הצד הטוב ביותר ובנוסף, היא אינה זולה מדובר בכמה מאות שקלים אם לא אלפים. כדי לסייע לכם להימנע מחאפרים, נמליץ לכם לבדוק מספר היבטים לפניכן ותוך כדי:

 • מחיר - מקודם הצגנו בפניכם מחירי עבודה בגין החלפת מיכל הדחה לשירותים. אם שוחחתם עם אינסטלטורים וקיבלתם מחירי עבודה גבוהים או נמוכים בפער מהטווח שהצגנו - הדבר אמור לעורר אצלכם נורה אדומה. אם מדובר בהצעת מחיר נמוכה מהטווח, לרוב הדבר נועד כדי לשכנע אתכם להזמין את המפרסם לבית שלכם, שם הוא כבר ידע מנין לגבות עלות נוספת. אם המחיר גבוה יותר מהממוצע - בררו אם הוא כולל את הניאגרה החדשה ואם לא אז למה לכם? זה סתם יקר.
   
 • איכות הניאגרה - יש חאפרים שיעדיפו לחסוך באיכות מיכל ההדחה ויתקינו לכם מיכל שאולי זול בטווח המיידי אך הוא עשוי לגרום ללא מעט תקלות בטווח הרחוק ועקב כך, לעלות לכם יותר. אם אתם מחפשים ניאגרה איכותית שנותנת תמורה לכסף שלכם, צוות פורטל פייפר ממליץ על ניאגרות של חברות "פלסאון", "גרואה" ו- "חרסה".
   
 • אחריות - אל תסתפקו באחריות שניתנת בעל פה. אחריות בכתב היא זו שמשנה בעת הצורך, הן על עבודת ההתקנה והן על רכיב הניאגרה שרכשתם. 
   
 • השוו מחירים וחוות דעת - לאחר שתשאירו פרטים בטופס המצורף בעמוד, תוכלו לקבל מפורטל פייפר בחינם - עד 3 אינסטלטורים מומלצים באזורים, עליהם תוכלו לקרוא חוות דעת באינטרנט ולקבל הצעות מחיר עוד בשיחת הטלפון, דבר שיאפשר לכם לבחור בהצעת המחיר המועדפת עליכם, מבלי לחסוך על איכות העבודה וטיב השירות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

האם מקבלים אחריות על החלפת מיכל ניאגרה?

על החלפת מיכל ניאגרה אינסטלטורים נוהגים להעניק כשנה אחריות על ההתקנה, בקשו אותה בכתב. אחריות על רכיב הניאגרה עצמו משתנה בהתאם ליצרנית.

 

אחריות על החלפת מיכל הדחה (ניאגרה) :
שנת אחריות מלאה
גרף תקופת אחריות
⚠️ אינסטלטורים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.