מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

תיקון ניאגרה ואסלה

כל מה שתצטרכו לדעת על תיקון ניאגרה או אסלה תוכלו למצוא כאן החל מתקלות, תיקונים שונים לכל סוגי הניאגרות (גם סמויה) ועד למחירים והתנהלות מול האינסטלטורץ

תיקון אסלה וניאגרה - מתי נצטרך?

יש כמה תקלות נפוצות בניאגרה שבגללן נצטרך לתקן אותה:

 • נזילה מהניאגרה: כנראה התקלה הנפוצה ביותר באסלה היא נזילה. חשוב להבדיל בין ניאגרה סמויה לניאגרה גלויה, מפני שבמקרה של ניאגרה סמויה העבודה שונה לגמרי. במקרה של ניאגרה גלויה הסיבות הנפוצות ביותר הן אטם ניאגרה בלוי, כמו כן, גם ברך האסלה יכולה לגרום לנזילה או מצוף תקול. את האטם תוכלו לנסות להחליף בעצמכם אם אתם מרגישים הרפתקניים, אבל אם הבעיה היא מצוף כדאי להזמין אינסטלטור. בכל מקרה תיקון נזילה בניאגרה היא לא עסק יקר. אם המים נוזלים מהאסלה לרצפה הסיבה היא אחרת.
   
 • מים לא יורדים: יכולות להיות כמה סיבות לכך שהמים לא יורדים באסלה כשהנפוצות ביותר מהן הן הצטברות של אבנית או בגלל מצוף אסלה תקול. רגע לפני שאתם מזמינים אינסטלטור ודאו שברז הניל לא סגור (כי את זה תוכלו לפתור לבד בקלות).
   
 • מים לא מפסיקים לרדת: גם אם המים לא מפסיקים לרדת באסלה החשודים המיידיים הם האטם והמצוף. המצוף הוא זה שאמור לעצור את המים בגובה הרצוי אך אם הוא תקול המים כל הזמן ימשיכו לרדת.
   
 • לחצן תקוע: אם הידית של הניאגרה תקועה הסיבה הנפוצה ביותר היא בגלל מנגנון ההדחה. אמנם זה אפשרי שיכולה להיות בעיה בפלסטיק עצמו, אבל בדרך כלל הבעיה היא מנגנון ההדחה (שכמו ששמתם לב אחראי לרוב הבעיות באסלה). רוצים לדעת עוד על הנושא? היכנסו לעמוד שכתבנו על תיקון לחצן ניאגרה.
   
 • כאשר המים לא מתמלאים: לעיתים, ניאגרה לא מתמלאת באופן מלא או חלקי. בדרך כלל יהיה מדובר על בעיות במצוף כמו סתימה או כיוון לא נכון שלו אך במקרים אחרים יהיה מדובר דווקא באבנית שהצטברה או אפילו ברז ניל סגור.
   
 • רעש מהניאגרה: יכולות להיות כמה סיבות לכך שהניאגרה מרעישה כמו למשל גומייה שחוקה או סתימה במצוף בגלל אבנית. יכולים להיות רעשים של טפטוף, צפצוף וגם רעשים שונים.

 

תקלה סיבה נפוצה
נזילה מהניאגרה גומיית אטם בלויה
מים לא יורדים הצטברות אבנית
מים לא מפסיקים לרדת גומיית אטם בלויה
לחצן תקוע מנגון ההדחה

תיקון ניאגרה מכל סוג

כשמדברים על תיקון ניאגרה יש 3 סוגים עיקריים של ניאגרות שצריך להתייחס אליהן:

 • ניאגרה רגילה: ניאגרה רגילה, או P בשמה השני, היא הניאגרה הפשוטה ביותר שאתם כנראה חושבים עליה. היא הנפוצה ביותר וגם הקלה ביותר לתיקון במידה הצורך. תיקון ניאגרה סמויה יכול לפעמים להיעשות בעצמכם, אבל גם אם לא התיקון לרוב זול.
   
 • ניאגרה סמויה: לעומת הניאגרה הרגילה שהיא גלויה יש גם ניאגרה סמויה, ותיקון ניאגרה סמויה הוא הרבה יותר מרוכב בגלל פתח ההדחה הקטן יותר. מעבר לרכב הרכיבים של ניאגרות סמויות יקרים יותר מאשר הרכיבים של ניאגרות P.
   
 • ניאגרה מונובלוק: ההבדל המרכזי בין ניאגרה מונובלוק לבין ניאגרה P הוא העבודה שהמונובלוק הוא יחידה אחת לעומת אסלה רגילה שבאה בשני חלקים. התיקון הנפוץ ביותר בניאגרה מונובלוק הוא החלפה של המגננון ההדחה או מנגנון המצוף.

 

תיקון ניאגרה

תיקון של כל חלקי הניאגרה והאסלה

תיקון ניאגרה דורש הבנה של הבעיה ומה המקור שלה. יש לה כמה חלקים, וכמו שראיתם כבר קודם חלק מהם חשודים הרבה יותר מאחרים:

 • מנגנון הדחה: מנגנון ההדחה הוא החשוד הראשי ברוב הבעיות בניאגרה הוא מורכב מהלחצן, האטם והמצוף. יכולות להיות מגוון בעיות אינסטלציה שקשורות לאסלות גלויות או סמויות ורובן נופלות איפהשהו במנגנון. ראו לדוגמה עמוד על החלפת מנגנון ניאגרה מונובלוק.
   
 • אטם האסלה: אטם האסלה הוא רכיב מאוד פעיל ונשחק עם הזמן. קשה למנוע את זה יותר מדי אלא כדאי פשוט להשלים עם העובדה הזו ולהבין שהיא אחד הגורמים הנפוצים. כמו שראיתם האטם הוא אחת הסיבות הנפוצות לנזילה או לכך שהמים לא מפסיקים לרדת. קראו עוד על החלפת גומיה בניאגרה.
   
 • מצוף ניאגרה: המצוף הוא גם רכיב שמתקלקל עם הזמן והוא לרוב הסיבה שבגללה המים לא יורדים או המים לא מפסיקים לרדת (ראו כאן מידע ומדריך על החלפת מצוף ניאגרה).
   
 • צינור ניאגרה: לרוב לא צריך לגעת בצינור הניאגרה אבל מדי פעם לצערנו הוא מטפטף. יכול להיות שתוכלו לפתור את הבעיה עם חיזוק ההברגה אבל יתכן שתצטרכו להחליף את צינור הניאגרה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

מה המחיר של תיקון ניאגרה?

מחיר תיקון ניאגרה נע בין 300 - 650 ש"ח והוא משתנה בהתאם לעבודה. מחיר תיקון נזילה בניאגרה גלויה נע בין 200 - 300 ש"ח. מחיר החלפת גומיית אטם בניאגרה נע בין 300 - 400 ש"ח ומחיר החלפת מנגנון הדחה בניאגרה נע בין 350 - 450 ש"ח. אם כל אלו לא סייעו בעבר, דעו שגם תוכלו להחליף את מיכל הניאגרה כולו בסכום שנע בין 500 - 750 ש"ח. הוספנו לכם מחירון תיקון ניאגרות ואסלות. המחירים במחירון הם לאסלה רגילה (P) אלא אם כן צויין אחרת:

מחירון תיקון ניאגרה

מחיר תיקון ניאגרה סמויה בממוצע

300 - 450 ש"ח
מחיר החלפת מנגנון הדחה

350 - 450 ש"ח
מחיר תיקון נזילה בניאגרה רגילה

200 - 300 ש"ח
מחיר החלפת ניאגרה שלמה

400 - 600 ש"ח
מחיר החלפת צינור ניאגרה

300 - 400 ש"ח
מחיר החלפת מושב אסלה

200 - 250 ש"ח
כמה עולה החלפת לחצן ניאגרה רגילה?

350 - 450 ש"ח
מה המחיר של החלפת מיכל הדחה?

550 - 650 ש"ח
כמה עולה החלפת גומיית אטם בניאגרה?

300 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

איך למצוא אינסטלטור מומלץ לתיקון ניאגרה ואסלה?

בשביל למצוא אינסטלטור מומלץ לתיקון ניאגרה ואסלה כדאי לבדוק כמה דברים:

 • מאיפה בא הרכיב: דבר ראשון שבהחלט חשוב לבדוק הוא מאיזה חברה / ארץ ייצור בא הרכיב. בין אם זה המנגנון כולו, הצינור, רק האטם כל דבר רכיב אחר ודאו שהוא מגיע מחברה עם שם טוב. פלאסון היא חברה שמייצרת מוצרים אמינים ועמידים, ובלי קשר מומלץ להתרחק מחברות סיניות. יכול להיות הבדל קטן במחירים של הרכיב אבל ללא ספק שווה את העמידות לאורך זמן. ודאו מאיפה בא הרכיב לפני שאתם מזמינים את האינסטלטור.
   
 • אבחנה ראשונית: דבר נוסף שמומלץ לשים לב אליו הוא האבחנה הראשונית של האינסטלטור. אינסטלטור מומחה הרבה פעמים ישמע את תיאור הבעיה שלכם ויתן דעה לגבי מה צריך להיות התיקון. כמובן לא תמיד הוא יוכל לתת פיתרון מדוייק מבלי לראות את הניאגרה שלכם, אבל אבחנה ראשונית היא בהחלט דבר ששווה לבדוק. בנוסף יכול להיות שהוא יתן לכם פתרונות שתוכלו לעשות לבד כמו וידוא שברז הניל סגור.
   
 • זמינות הגעה: מעבר לשני הדברים הראשונים, זמינות של אינסטלטור היא בהחלט משהו להסתכל עליו כשבוחרים אינסטלטור. הרי האסלה היא משהו בשימוש תכוף ואנחנו לא רוצים למצוא את עצמו במצב שאנחנו "צריכים ללכת" אבל מחכים לאינסטלטור. דרך טובה לוודא הגעה מהירה יותר היא באמצעות השוואה בין אינסטלטורים. שתי דקות של שיחה יכולות לעזור לכם למצוא אינסטלטור שמגיע חצי שעה ואפילו שעה מוקדם יותר.
   
 • מחיר העבודה: עוד דבר שבהחלט צריך לוודא לפני שמזמינים אינסטלטור הוא מחיר העבודה. אם אתם גם ככה עושים את ההשוואה בין האינסטלטורים בשביל להבחין בין רמת המומחיות שלהם ובין הזמינות שלהם אין בעיה לשאול מחיר צפוי לעבודות אינסטלציה שונות.

מצאו אינסטלטור מומלץ לתיקון ניאגרה עם פייפר

חשוב לנו בפייפר להיות פיתרון לכל בעיה ותקלה שיש לכם בנושא אינסטלציה. לצורך העניין הבנה יותר עמוקה של הבעיה יכולה לעזור לכם להבין יותר טוב את כל מהלך התיקון והמחיר שלו וגם לדעת איך להתנהל יותר טוב עם האינסטלטור. מעבר לכך גם היה חשוב לנו לתת לכם טיפים להתנהלות מול האינסטלטור בנושא תיקון ניאגרות. את ההשוואה שדיברנו עליה תוכלו לעשות כאן ועכשיו. התקשרו וקבלו עד 3 הצעות מאינסטלטורים בעיר שלכם לצורך תיקון הניאגרה.