מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

תיקון משאבת מים

משאבת המים לא שואבת? עושה רעש? בעמוד תראו כל מה שאתם צריכים לגבי תיקון משאבות מים לבניין כולל מחיר ותוכלו גם למצוא טכנאי משאבות מים מקצועי.

איך עובדת משאבת מים ומתי משתמשים בה?

משאבת מים היא מכשיר ששואב מים במטרה להעביר אותו ממקום למקום. משאבת המים משתמשת בבוכנה וצילינדר במטרה לדחוף את המים דרך הצינור. יש משאבות מים למכשירים חשמל שונים כמו מזגן או מכונת כביסה, אבל בהקשר של אינסטלציה משתמשים במשאבת מים כדי להגביר לחץ מים בבניינים.

 

תיקון משאבת מים

תיקון משאבת מים, מתי נצטרך?

יש כמה מקרים שבהתאם נצטרך לתקן את משאבת המים. לפניכם כמה דוגמאות:

 • משאבת מים לא שואבת: הסיבה הנפוצה ביותר לכך שמשאבת מים לא שואבת היא לכלוך שמפריע לה לעבוד כמו שצריך. סיבה נוספת יכולה להיות נזילה או בעיה במנוע. אם יש בעיה במנוע כנראה שתצטרכו להתקין משאבת לחץ מים חדשה.
   
 • משאבת מים רועשת: אם יש לכם רעש ממשאבת המים בבניין הסיבה לכך היא בדרך כלל היא המשאבה לא קובעה כמו שצריך כשהותקנה. ייתכן גם שהסיבה היא שהמשאבה וצנרת המים נמצאות קרובות מדי אחת לשנייה.
   
 • חלקים שבורים: אפשרות נוספת שבגללה נצטרך לתקן את משאבת המים היא שיש חלקים שבורים. יכול להיות שהאיטום שבור בתחתית של גוף המשאבה או שהרצועה שבורה ואלה יכולים לגרום למספר תקלות שונות.

איך מוצאים טכנאי משאבות מים מומלץ?

בשביל למצוא טכנאי משאבות מים מומלץ כדאי לבדוק קודם כל שיש לו ניסיון עם משאבות מים. לא כל אינסטלטור בהכרח התעסק עם משאבות בעבר, לכן כשאתם מדברים איתו מומלץ לברר זאת. אחד היתרונות של מציאת טכנאי משאבות מים עם פייפר הוא שתוכלו לדבר עם מספר בעלי מקצוע (עד 3) ולהשוות בין רמת הניסיון והמומחיות שלהם. בנוסף כדאי לכם לבדוק את המחיר. תחשדו במחיר זול מדי כי הוא יכול להצביע על אינסטלטור לא מנוסה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

כמה עולה תיקון משאבות מים?

מחיר תיקון משאבת מים נע ביו 500 - 700 ש"ח. המחיר כולל בדיקה של הבעיה ואת התיקון עצמו. במידה ואין אפשרות לתקן ונדרשת החלפה של משאבת המים המחיר יהיה בין 3,000 - 4,000 ש"ח.

 

מחיר תיקון משאבת מים בממוצע

מחיר תיקון משאבת מים בממוצע: 600 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

איך מתבצע תיקון משאבות מים?

כמו שהבנתם יכולות להיות תקלות שונות למשאבת המים, לפניכם דוגמאות של תיקונים נפוצים:

 • קיבוע המשאבה לקיר כדי לעצור את הרעש.
 • התקנה של משהו שיספוג מכות מהמשאבה לצנרת.
 • החלפת האימפלר.
 • החלפה של אטם הפיר.
 • ניקוי לכלוך ופסולת מבית המשאבה.
 • החלפה של המיסבים.