מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

תיקון ברזים

הברז דולף? אולי הוא לא נפתח או נסגר טוב? בעמוד תראו כל מה שתצטרכו על תיקון ברזים כולל מה יכולה להיות התקלה, איך מתקנים אותה ומה המחיר של תיקון ברזים מקצועי. בנוסף תראו טיפים חשובים לברזי חמת וגרואה.

תיקון ברזים, מתי נצטרך?

יש כמה מקרים שבהם נצטרך לתקן את הברז:

 • ברז דולף: יכולות להיות מספר סיבות לכך שהברז מטפטף כשהמובילה ביניהם היא בלאי של הברז עצמו או של גומית האטם. ייתכן גם והחיבורים רופפים ובגלל יש דליפה מהברז. סיבה נוספת היא כי יש ברזים שלא תמיד נסגרים עד הסוף בקלות, לדוגמה ברזי הפרח הישנים של חמת.
   
 • בעיה בידית: אם הידית לא נסגרת או נפתחת בצורה טובה וחלקה כנראה שלא ניתן לתקן אותה וצריך להחליף את הידית. כדאי לבדוק בהזמנות זו את מצב הברז כולו ואם המצב שלו לא הכי טוב כדאי לחשוב על לנצל את מחיר הביקור של האינסטלטור ולהחליף אותו.
   
 • זרם מים חלש: לרוב הסיבה שזרם המים חלש בברז היא בגלל הצטברות של אבנית. במים שזורמים במערכת האינסטלציה שלנו יש אבנית ועם הזמן היא מצטברת וגורמת לבעיות בברזים, מקלחת ובדוד. רק לפני שאתם מנסים לנקות את האבנית (נסביר איך בהמשך) ודאו שהשיבר הראשי פתוח עד הסוף. בנוסף כדאי לבדוק האם לחץ המים חלש במקומות אחרים בבית כי אולי הבעיה רחבה יותר.

 

ברז דולף

תיקון ברזים מכל סוג וכל מותג בכל מקום בבית

 • תיקון ברז חמת: חמת מייצרת הרבה ברזים ולכל אחד מהם יכולה להיות בעיה אחרת, אבל בעיה אחרת שמשותפת לכולם היא המנגנון. במידה והמנגנון נפגם הברז לא עובד. יכולות להיות בעיות נוספות כמו קרעים בצינור המים הקרים או החמים, הראש של הברז הנשלף נדפק ויש בעיה במעבר בין מצב הספריי למצב הרגיל ובמקרה של אינרפוץ יכולה להיות נזילה.
   
 • תיקון ברז גרואה: כמעט תמיד תיקון ברז גרואה היא למעשה החלפה של המנגנון שלו שנדפק. יכולות להיות בעיות נוספות כמו התקלפות של הציפוי שלו או שיש נזילה מהצינורות, אבל לרוב הבעיה תסתכם בהחלפת המנגנון.
   
 • תיקון ברז פרח: כמו שאמרנו קודם אם יש לכם ברז פרח ישן של חמת והוא מטפטף יכול להיות שפשוט קשה לסגור אותו. אם הבעיה חוזרת על עצמה תוכלו להחליף אותו, אבל אולי תוכלו להסתפק בלסגור אותו מספיק חזק כל פעם. מלבד זה תיקון ברז פרח יסתכם לרוב בהחלפה של המנגנון או אחד הצינורות של הברז.
   
 • תיקון ברז אמבטיה: יש שני סוגי של ברזי אמבטיה  - ברז סוללה שהוא הברז של הכיור וברז אינטרפוץ שהוא הברז של האמבטיה עצמה. את ברז הסוללה קל יותר לתקן מפני שניתן לראות אותו ואז לפרק אותו בקלות במידת הצורך. אינטרפוץ הוא סמוי ולפעמים נדרש פירוק של האריחים.
   
 • תיקון ברז מטבח: ברז מטבח יכול להיות הברז הנשלף ואז הרבה פעמים ההחלפה היא החלפה של הצינור, אבל הברז גם יכול להיות ברז פרח סטנדרטי, ואז כמו שאמרנו יכול להיות שהבעיה תיפתר עם חיזוק החיבורים, החלפת האטם ועוד.

איך מתבצע תיקון ברזים?

תיקון ברזים תמיד יתחיל בסגירת המים. לאחר מכן האינסטלטור יאבחן את הבעיה ולפיה הוא יצבע את התיקון. במידה והבעיה היא חלק תקול הוא יחליף אותו בין אם זה גומית האטם, ראש הברז, מנגנון, הצינור, הידית ועוד. במידה וניתן רק לחזק את החיבורים הוא ישתמש במפתח שוודי לצורך העובדה.

 

התיקון השונה היחיד הוא טיפול בלחץ מים נמוך. במקרה הזה צריך לפרק את ראש הברז ולנקות את האבנית. דרך אחת שבה ניתן לעשות זאת היא להשרות אותו בחומץ ובכך להמיס את האבנית. השאירו אותו בחומץ 5 - 10 דקות ותראו איך הזרימה מתגברת.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

כמה עולה תיקון ברזים?

מחיר תיקון ברזים לרוב נע בין 300 - 600 ש"ח כשהוא כולל תיקון של רוב התקלות כמו החלפה של המנגנון, הצינור או חלק פנימי אחר. במידה ויש לכם ברז מיוחד שחלק החילוף שלו יהיה יותר יקר ייתכן והתיקון יכול להגיע ל- 700 או 800 ש"ח, אבל זה דיי נדיר.

 

מחיר תיקון ברזים בממוצע

מחיר תיקון ברזים בממוצע: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

תיקון ברזים או החלפה, מה כדאי?

אם הזמנתם אינסטלטור ואתם לא בטוחים האם כדאי לתקן את הברז או להחליף אותו לגמרי כדאי להסתכל על עוד כמה גורמים קודם כל האם מצב הברז כולו טוב או לא. הרבה פעמים הברז במצב טוב אבל רק המנגנון בלוי, ולכן אין סיבה להחליף את הברז כולו. בנוסף החלפת ברזים תעלה לכם כמה מאות שקלים יותר וגם תצטרכו לדעת איזה ברז חדש תרצו. אם אתם לא בטוחים תשאלו את האינסטלטור וודאו שהוא יורד לפרטים ומראה לכם מה הסיבה שהוא חושב שבגללן הוא מציע את מה שהוא מציע.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

מצאו אינסטלטור מומלץ לתיקון ברזים בפייפר

מחפשים אינסטלטור לתיקון הברז שלכם? התקשרו לפייפר או השאירו פרטים וקבלו הצעות מחיר מעד 3 אינסטלטורים מומלצים בעיר המגורים שלכם שמתמחים בתיקון ברזים. השוו בין רמת הזמינות והצעת המחיר שלהם וחסכו עד 37% במחיר הסופי של תיקון או החלפת ברז.