מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

תיקון נזילה בניאגרה

יש נזילה מהניאגרה? מים נוזלים מתחת לשירותים? בין אם זאת אסלה תלויה, סמויה או רגילה - דרך פייפר אינסטלציה ניתן לצרוך את כל המידע על כך, את הסיבות, כמה יעלה לפתור את הנזילה וכמובן - להזמין אינסטלטור, לבצע השוואת מחירים ולחסוך!

מהן הסיבות העיקריות לנזילה מהניאגרה?

ישנם כמה סיבות לנזילת מים מהניאגרה, מהאסלה ובפרט מהשירותים, הנה כמה סיבות מרכזיות לכך:

  • חיבור האסלה עם צנרת הביוב - ברצפה או בקיר (תלוי אם זאת אסלה תלויה או לא). חיבור מעט עקום או רופף ואף בלאי עשוי לגרום לניתוק ונזילת מים איטית.

  • גומיית האטם - בדרך כלל עקב בלאי הגומייה מפסיקה לעשות את עבודתה ונוצרת נזילה.

  • נזילה בתחתית הניאגרה - החיבור בין הניאגרה לאסלה עשוי לההרס עם הזמן, עקב תנודות, בלאי או התיישנות.

תיקון נזילה בניאגרה סמויה, מה צריך לעשות?

תמיד מורכב יותר לטפל בנזילה בניאגרה סמויה, בגלל שכל המכלול והגומיות מוסתרות בתוך הקיר. לא, זה לא אומר שחייבים לפרק עכשיו אריחי קרמיקה ולשבור חלק מן הקיר, לעיתים זה פשוט יותר. מפרקים את החלק העליון (שניתן לפירוק, איפה שכפתורי הורדת המים). ברוב המקרים הבעיה תיהיה גומייה או אטם. ולעיתים רחוקות, אולי הצטברות אבנית גדולה בין הגומיות, שאגב עשויה להוביל לסתימה בשירותים בהמשך או לכך שהמים באסלה לא יורדים טוב. החלפה וניקוי של הגומיות עשוי לפתור את הבעיה - במידה ואכן יש גישה. במקרים אחרים בהם לא קיימת גישה ויש צורך לבצע תיקון נזילה בניאגרה סמויה, יש צורך בפירוק והדבר מצריך עבודה רבה.

נזילה בשירותים

כמה עולה לתקן נזילת מים בשירותים?

הנה כמה דוגמאות לתיקון נזילות בשירותים כולל טווח מחירים בעבור כל אחת מהן:

עלות של תיקון נזילות בשירותים

מחיר תיקון נזילה בניאגרה

200 - 300 ש"ח
תיקון נזילה בניאגרה סמויה

350 - 450 ש"ח
החלפת מנגנון הדחה (אסלה רגילה)

350 - 450 ש"ח
עלות תיקון נזילה באסלה תלויה

200 - 350 ש"ח

הדפס מחירון


לעוד מחירים, הנכם מוזמנים לעבור אל מחירון האינסטלציה המלא של 'פייפר אינסטלציה'.

איך מתקנים נזילה באסלה תלויה?

השוני בין אסלה תלויה ובין רגילה הוא החיבור אל מערכת הביוב שקורה בין הקיר לאסלה במקום בין הקיר לרצפה. עקב כך, יש הטוענים שיש בלאי גדול יותר של גומיה בגלל התמיכה של האסלה בקיר ולא ברצפה, אך זה לא דבר וודאי. בכל אופן - נזילה באסלה תלויה נגרמת בכלל כשל באיטום, לעיתים יש צורך בהחלפת גומייה ולפעמיים רק בחיזוק איטום באמצעות סיליקון סביב החיבור אל הקיר. ברוב המקרים כאשר יגיע אליכם אינסטלטור לתיקון תקלה מסוג זה, הוא יחליף את הגומייה ויבצע איטום סביב החיבור באמצעות סיליקון.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

זה לא משנה אם זה מונובלוק, פלאסון או גרואה..

מותגים כה רבים קיימים ואתם בטח תוהים אם האינסטלטור צריך להבין בסוג המותג? לא. רוב מנגנוני ההדחה זהים, האסלות כמובן דומות ואין הבדל בין חברה לחברה (מלבד סוג החלק). אז כן, רצוי ליידע את האינסטלטור מהי החברה על מנת שיביא גומייה או חלק אחר שמתאים לה. אבל מעבר לכך אין משמעות. אנו רוצים לציין כי דרכנו ניתן לקבל הצעות מחיר ופניות מאנשי מקצוע אשר אכן מטפלים בנזילות מאסלות מסוג: מונובלוק, פלאסון, גרואה, גבריט ועוד. 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה