מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

חנוכיית מים

שירות החלפה, תיקון או התקנת חנוכיית מים (מרכזיית מים / מחלק מים). על מנת לבצע השוואת מחירים בין אינסטלטורים המבצעים עבודה מסוג זה, השאר פרטים בפייפר אינסטלציה או חייג אלינו ונדאג שתקבל עד שלוש הצעות מחיר למטרת השוואת מחירים.

לאלו שלא יודעים, מה זה מרכזיית מים?

מרכזיית מים אשר נקראת גם חנוכיית מים בשפה המקצועית או בשמה הפשוט יותר "מחלק מים", בעלת כמה תפקידים חשובים מאוד בדירות ואף בתים פרטיים. ראשית היא מאפשרת שליטה על נקודות המים השונות בבית, והפסקת זרם לכל אחת מהנקודה בכל רגע נתון, ככה שבמידה ויש נזילת מים במטבח - ניתן לעצור את זרימת המים רק במטבח ולא להשבית את כלל הבית.

כמו כן, יתרון נוסף ועצום הוא זרם אחיד של מים בכל אחד מהברזים ונקודות המים השונות בבית. אם בעבר הייתם פותחים את הברז במטבח והמקלחת והיה בעיה של לחץ מים נמוך, פשוט נחלש בעת פתיחת ברז אחר, זה בגלל שצינורות המים היו מחוברות בתור ולכן זה היה קורה. כאשר בחנוכיית מים הן מחוברות במקביל ולכן אין בעיה של זרם מים שונה בבית.

חנוכיית מים

מחיר התקנה, החלפה או תיקון חנוכיית מים

כאן תוכלו לראות את המחירים בעבור התקנה, החלפה או תיקון. כאמור המחירים המוצגים הנם מדגם וממוצע בלבד ולא מחייבים את נותני השירות הפועלים עם "פייפר אינסטלציה", לעמוד בהם. הם מוצגים למידע ראשוני בלבד.

סוג העבודה וטווח עלויות

מחיר התקנת חנוכיית מים 8 יציאות

כולל ברזי ניתוק, מים חמים או קרים.


1,450 - 1,750 ₪
מחיר התקנת מרכזיית מים [ מחלק מים ]

חנוכיה לצנרת המים - מכיל כ- 12 יציאות מים - קרים וחמים.


1,800 - 2,400 ₪
כמה עולה לתקן חנוכיית מים?

תיקון רכיבים, החלפת צינורות או תיקון נזילה.


400 - 650 ₪
עלות החלפת חנוכיית מים (8 יציאות)

מחיר החלפת חנוכיית מים - פירוק הקיימת והתקנת חדשה (באותו הגודל)


1,600 - 1,900 ₪
מחיר מחלק מים עם ברזים [דירתי]

מחיר החלפת מחלק מים עם ברזים או התקנת חדש.


1,800 - 2,100 ש"ח
מהו מחיר הזזת חנוכיית מים?

במידה ולא מדובר על מרחק גדול זהו מחיר פירוק, העברה והרכבה במקום מקביל. אם יש צורך בצינורות וחפירות המחיריהיה גבוה יותר.


2,000 - 3,000 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

האם ניתן להזיז מרכזיית מים?

העתקת מרכזייה קיימת למיקום אחר אפשרי בהחלט. הזזת מרכזיית המים כרוך בלא מעט עבודה. ראשית פירוק הקיימת ושינוי המיקום שלה - כאשר הצינורות המובילים אליה כיום מגיעים מחוץ למבנה לתוכו וברגע שתעשו שינוי בתוך הדירה או ביתכם, ככל הנראה שיהיה צורך בפירוק ריצוף והעברת צינורות מים מתחת לריצוף אשר יגיעו אל נקודות המים השונות בביתכם.

בנוסף - עבודות טיח וצבע לאחר סגירת מיקום החנוכייה הקיימת  והיכן שתתקינו את החנוכייה החדשה יהיה צורך בחציבה בקיר והתקנת ארון המתאים לה (למטרת כיסוי). אז כן - אפשר לעשות זאת, זה עולה לא מעט והמחיר כאן - אינדיבידואלי.

תיקון נזילה במרכזיית המים

נזילה בחנוכייה בהחלט יכול להיות ואף שכיח, התיקון יחסית פשוט במרבית המקרים ומצריך החלפה של רכיב או ביצוע אטימה מחדש. המחיר כתוב לכם במחירון והוא נע בין 400 - 650 שקלים, העבודה עצמה לא מורכבת ויכולה לתבצע באופן מידיי. אז לאלו אשר חוששים מנזילה בחנוכיית המים, לא מדובר בעסק מורכב וניתן גם להפסיק את אספקת המים מאזור הנזילה עד להגעתו של האינסטלטור.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

בפייפר משווים וגם חוסכים, בכל שירות

אז החלפה או התקנה של חנוכיית מים בהחלט עולה כמה אלפי שקלים וזה לא מעט. אז אם אתם מעוניינים לחסוך וכמובן מבלי לגרוע באיכות המוצר או השירות. מומלץ לבצע השוואת מחירים בין כמה נותני שירות שונים (מאזורים בכל הארץ) אשר יספקו לכם גם הצעות שונות עם מוצרים שונים ופתרונות אחרים וכמובן ינדבו לכם מידע וייעוץ תוך כדי.

דבר אשר חובה בכל פרויקט גם אם הוא עולה כמה מאות שקלים וגם כמה אלפים. אנו ב"פייפר אינסטלציה" מאמינים שזו הדרך הנכונה ואכן יודעים שבכל השוואת מחירים ניתן לחסוך עד עשרות אחוזים מגובה הצעת המחיר הראשונה! לכן - כאשר תפנו אלינו, תקבלו מספר הצעות וזאת בדיוק למטרת השוואת המחירים.
 

שאלות נפוצות בנושא חנוכיית מים

לפניכם מספר שאלות ותשובות נפוצות בהקשר חנוכיית מים:

האם אפשר להעתיק חנוכיית מים?

כן, זאת לא עבודה זולה ולא פשוטה, אבל בהחלט אפשרית.


מה התפקיד של מרכזיית מים בדירה?

תפקיד מרכזיית המים הוא קודם כל לחלק את המים ברחבי הדירה לנקודות שונות. כמו כן, היא דואגת ללחץ מים אחיד. הרחבנו בפסקה הראשונה עוד על תפקידה של חנוכיית המים. 

מחפש אינסטלטור קרוב לביתך? בחר: