מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

התקנת שעון מים

חושדים שמד המים שלכם מזייף? אין לכם מד מים פרטי? צריכים התקנת מד מים? הגעתם למקום הנכון! בפורטל 'פייפר' תוכלו לקבל את כל המידע לפני שתצטרכו לתקן, להחליף או להתקין מד מים.

מה זה שעון מים?

מד מים הוא אמצעי מדידה אשר מודד את אספקת המים שעוברת בצינור. כך ניתן לבצע חישוב של השימוש ולחייב בעבור צריכת המים בנכס מסוים. לרוב, צריכת המים נמדדת במטר מעוקב (קוב). שעון מים אמור לספק מדידה מדויקת של זרימת המים ולכן חשוב שהתקנתו תתבצע בצורה מקצועית ונכונה.

 

התקנת שעון מים

מחיר התקנת שעון מים

המחיר להתקנת שעון מים נע בין 250 - 600 ש''ח. המחיר המדויק נקבע בין היתר על פי המיקום בו מתבצעת ההתקנה ויתכנו שינויים בין בעלי המקצוע. מחיר זה אינו כולל את עלות הרכיב


מחיר ממוצע התקנת שעון מים

מחיר ממוצע התקנת שעון מים: 425 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

|
 

>> רוצים מחירים נוספים? ראו מחירון אינסטלציה

מהם סוגי מדי המים?

ישנם 2 סוגי מד מים:

  • מד מים ראשי - מד זה מודד את כמות המים הכוללת של מקום מסוים, לדוגמא מד מים ראשי של בניין מגורים.
     
  • מד מים משויך - מד זה מודד את הכמות המדויקת של הנכס הספציפי, לדוגמא מד מים משויך לדירה.

השוואת מחירים להתקנת מד מים

 כאשר צריכים לבצע התקנת שעון מים או להחליף שעון מים בפורטל פייפר ידאגו לכם לעד - 3 הצעות מחיר במחירים הכי טובים ומהאינסטלטורים הכי מקצועיים. כל מה שנותר לכם הוא רק לעשות השוואה בין מתקיני מדי המים ולחסוך המון כסף.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

מהו החוק להתקנת שעון מים?

על פי החוק למדידת מים, ישנה חובה להתקין לכל נכס מד מים ראשי ומד מים מישני. (דירתי) צריכת המים מחולקת לכל דירה בנפרד ועל הנכס המשותף צריכת המים תתחלק בין כולם. 

התקנת שעון מים פרטי

לרוב מתבצעת התקנת שעון מים פרטי כאשר תרצו למדוד באופן פרטי, לדוגמא: ליחידת דיור, התקנת שעון מים תתבצע באופן פרטי. מד מים זה אינו יהיה כפוף לתאגיד אלא יהיה לשימושכם הפרטי בלבד, כך תוכלו למדוד את צריכת המים ולחייב לפי חישוב שמתבצע על ידכם, כך תוכלו לחייב את הדייר באופן פשוט יותר ומדויק יותר.

איך תבדקו ששעון המים תקין?

על מנת לבדוק את תקינות שעון המים, בודקים על החשבונית את מספר מד המים וניגשים אל מד המים שלכם. בשביל לגלות האם מד המים תקין, בודקים על צג מד המים שלכם את מספר המידות, המספר צריך להיות גבוה יותר מהמספר שמופיע על החשבונית. במידה ולא ישנה בעיה במד המים. בנוסף כדאי לשקול התקנת שסתום אל חוזר אשר מונע תנועה דו כיוונית של זרימת המים.