מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

התקנת נקודת מים

הוספת נקודת מים חדשה? הזזת נקודת מים קיימת? אם אתם צריכים שירותי התקנה של נקודות מים, כאן בפייפר אינסטלציה תוכלו לקבל עד שלוש פניות של אינסטלטורים המבצעים זאת ובאזורכם. בצעו בינהם השוואת מחירים וקבלו את המחיר הזול ביותר.

מהי נקודת מים?

נקודה ממנה ניתן לקבל מים באופן עצמאי והיא מחוברת אל צנרת המים (בין אם היא גלויה או נסתרת). ניתן להעתיק נקודה קיימת למקום אחר. ניתן ליצור נקודה חדשה או לפצל קיימת (רק שיהיה תלות בנקודה הקיימת גם). נקודת מים חדשה ועצמאית תיהיה מחוברת ישירות אל "חנוכיית המים" של הדירה ותאפשר הזרמת מים.

צינורות המים המחוברים אל הנקודה בדרך כלל יהיו נסתרים (מאחורי גבס, מתחת לריצוף או דרך הקירות). כמובן שבדירה קיימת זה אכן נושא מסובך, אבל אם אתם בתהליך שיפוץ - זה אכן הזמן לבחון היכן אתם צריכים נקודות מים  [ במרפסת? במטבח (לתמי 4 או מקרר) או אולי למכונת הכביסה ].

הוספת נקודת מים

מחירון התקנת נקודות מים

אז כמה עולה נקודת מים? ככל שהעבודה יותר מורכבת כך גם מחיר נקודת המים החדשה יהיה יקר יותר, הנה כמה דוגמאות למחירי התקנת או העתקת נקודות מים:

סוג נקודת המים וטווח מחירים משוער

כמה עולה התקנת נקודת מים חדשה?

התקנת נקודה חדשה, בעבודה שאינה מורכבת.


800 - 1,200 ₪
מהו המחיר להעתקת נקודת מים קיימת?

הזזת נקודת מים קיימת בכמה מטרים באותו החלל.


500 - 900 ₪
הוספת נקודת מים בממ"ד

הוספה של נקודת מים לממ"ד (דרך פתח שירות)


1,000 - 1,500 ₪
מחיר התקנת נקודת מים במרפסת

באמצעות מעקף חיצוני למבנה (נסתר ככל שיהיה).


700 - 900 ₪
מחיר פיצול נקודת מים במטבח

פיצול נקודת מים במטבח (לתמי 4 או למקרר עם קרח)


400 - 600 ₪
מהו המחיר להתקנת נקודת מים למכונת כביסה?

ישירות מחנוכיית המים של הדירה (במידה והחנוכייה קרובה).


650 - 900 ₪
מחיר הזזת נקודת מים במטבח

הזזת נקודת מים במטבח לשימוש של נקודת מים למקרר או לצורך נקודת מים לתמי 4 (העברה של מטרים בודדים).


450 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

 • לעוד מחירים: עברו אל מחירון האינסטלציה המלא.
 • איך מחשבים נקודת מים?

  חישוב נקודת המים נעשה על פי מורכבות העבודה, אם זה פיצול, הזזה או הוספה של נקודה חדשה (ישירות מהחנוכייה). כל אחד מהאפשרויות עליהם תוכלו לקבל מידע נוסף בפסקה הבאה, יש לו השפעה ישירה על תמחור הנקודה. במחירון מעלה תוכלו לראות עלויות לפי סוג.

מתי עושים נקודת מים חדשה

איפה ומתי צריך להתקין נקודת מים חדשה?

ישנו לא מעט צורך במים ובאזורים שונים בבית, הנה דוגמאות למתי והיכן נוסיף נקודות מים חדשות:


 • פיצול או הוספת נקודת מים במטבח: במטבח יש לנו את המדיח והכיור - אליהם בדרך כלל יהיו נקודות מים מוכנות מראש בדירה. אבל אם הוספתם תמי 4 או מקרר אשר מכין קרח. תצטרכו לפצל נקודה קיימת או במקרים מסוימים ליצור נקודה חדשה.

 • הוספת נקודת מים במרפסת: אין יותר נוח מנקודת מים במרפסת, ניתן להשקות את הגינה, לשטוף את המרפסת ולנקות חפצים גדולים. אלו אשר מוסיפים נקודת מים למרפסת בדירה קיימת, יעשו פיצול מהמטבח לשם (בדרך כלל הכי קרוב) וישנם גם כאלו אשר יצרו נקודה חדשה ישירות מחנוכיית המים הראשית, שזו כבר עבודת אינסטלציה מורכבת יותר.

 • התקנת נקודת מים למכונת הכביסה: בגלל הצורך, דירות קבלן יהיו מוכנות כבר עם נקודת מים למכונת הכביסה. אבל אם אתם עושים שנוי ורוצים להעביר את המכונה למקום אחר או להוסיף מכונת כביסה בדירה שאין הכנה לה. תצטרכו ליצור נקודת מים חדשה.

 • הוספה של נקודת מים בממ"ד: העניין לא פשוט כלכך ואף מורכב יותר מאשר הוספת נקודה בחדר אחר. מדובר על ממ"ד ועל מנת לשמור על תקינות וביטחונתכם יש לפעול בהתאם לכך ולהעביר את צינור המים אשר יוביל אל הנקודה החדשה דרך צינורות המיועדים לכך. לא כל אינסטלטור יודע לעשות זאת ומומלץ להתייעץ עימם טלפונית טרם תזמינו לביתכם.
   
 • הזזת נקודת מים: לעיתים הנקודה פשוט לא מספיק קרובה וצריך להאריך אותה, אם זה במטבח - ככל הנראה שהעבודה תיהיה פשוטה ויהיה צורך לבצע הארכה של כמה מטרים בודדים של צינור. נפוץ גם בעת החלפת אמבטיה למקלחון.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

השוואת מחירים להוספת נקודות מים

לא משנה אם החלטתם לפצל, להוסיף או להתקין נקודת מים חדשה. בעזרת פייפר אינסטלציה, תוכלו לקבל עד שלוש פניות של אינסטלטורים המספקים את העבודה הדרושה לכם ועל פי אזורכם. כך שאתם יכולים לבצע בינהם השוואת מחירים במהירות ומבלי לחפש אחר אינסטלטור נוסף לאחר קבלת הצעת מחיר אחת.

חשוב מאוד להשוות מחירים ולקבל כמה הצעות מאנשי מקצוע שונים. ראשית על מנת לאסוף כמה שיותר מידע מהם (באמצעות שיחת טלפון) ובשנית כדי לדעת שאכן אתם מקבלים את המחיר הזול והמתאים לכם.

לאיתור מהיר של אינסטלטורים באזורך:

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה