מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

התקנת מדיח כלים

עברתם דירה ורוצים לחבר מחדש את המדיח? מתחת נסביר כמה עולה התקנת מדיח כלים, כיצד אינסטלטור מבצע זאת וגם איך תוכלו לאתר אחד דרך פייפר.

מה המחיר להתקנת מדיח כלים?

מחיר התקנת מדיח כלים נע בד"כ בין 300 - 400 ש"ח וזה מתייחס להתקנה של מדיח כאשר כבר קיימות 3 נקודות מים קיימות ומקום ייעודי למדיח.

 

במידה ולא קיימת תשתית מתאימה, או שמדובר על התקנת מדיח אינטגרלי, המחיר צפוי להתייקר בהתאם.

 

מחיר התקנת מדיח כלים בממוצע

מחיר התקנת מדיח כלים בממוצע: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

אילו סוגי מדיחים אינסטלטור יכול להתקין?

דעו שדרך פורטל פייפר תוכלו להשיג אינסטלטורים המנוסים בהתקנת מגוון מדיחים, בין אם מדובר על התקנת מדיח כלים סטנדרט, חצי או אינטגרלי מלא.

 • התקנת מדיח כלים סטנדרטי - כאן מדובר על המדיח שכולנו מכירים, המצוי בגומחה שבין הארונות או לחילופין באזור הסמוך אליהם. צבעו של המדיח הנ"ל בד"כ שונה מיתר הארונות.
   
 • התקנת מדיח כלים חצי אינטגרלי - במסגרת זו האינסטלטור מתקין מדיח חצי, המשתלב בחלקו עם גוון הארונות שבמטבח. למעט זה, מדובר במדיח סטנדרטי המצוי על הרצפה ובגומחה שבין הארונות. החסרון בו הוא העובדה שהכפתורים חשופים ולכן הוא לא סמוי מהעין ב - 100%.
   
 • התקנת מדיח אינטגרלי - כאן מדובר על התקנת מדיח כלים שמצוי גם הוא על הקרקע אך כל הדלת הקדמית שלו בעלת הדפס הדומה לזה של ארונות המטבח כדי ליצור אשליה של אביזר מוסתר. כפתורי התפעול שלו מצויים בראש הדלת שלו, כך שבעת סגירה - הם נחבאים  ללא הפרעה. החסרון בכך היא שלא ניתן לתפעל את המדיח בעת העבודה וגם עלות ההתקנה יקרה כי דורשת החלפה של כל הדלת בכזו עם הדפס.
   
 • התקנת מדיח כלים על השיש - כאן המדיח המדובר הוא קטן בהרבה מהמדיח הסטנדרטי והוא מצוי על השיש. המראה שלו די בסיסי וביכולתו לשטוף כמות מוגבלת של כלים, מה שאומר שצריך מספר פעולות כדי לשטוף כמות גדולה של כלים. אגב עוד חסרון בו הוא שע"מ לחבר אותו, האינסטלטור יצטרך לקדוח שני חורים לא קטנים בשיש שלכם.

 

התקנת מדיח כלים

התקנת מדיח כלים - רק עם אינסטלטור מיומן!

עברתם דירה ורוצים לחבר מחדש את המדיח שלכם, או שאולי החלטתם לרכוש מדיח לראשונה וזקוקים לחיבור מקדים? דעו כי לשם כך ניתן להיעזר באינסטלטור, שיוכל לחבר את המדיח לצנרת המים ואף להקים נקודות מים במידה ולא קיימות כאלו.

 

השאירו פרטים מתחת וקבלו בחינם עד 3 אינסטלטורים באזורכם בעלי נסיון בהתקנת מדיחי כלים של מגוון חברות.(סימנס, בוש, אלקטרה..) עם שלושת האינסטלטורים - תוכלו לברר מחירי התקנה בטלפון ולבחור בהצעה הזולה ביותר מבין השלושה!


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

היכן ניתן להתקין מדיח?

התקנת מדיח כלים מתבצעת הן על הרצפה והן על השיש, כאשר ההבדל ביניהם מתבטא בעיקר בגודל המדיח ובצורת החיבור.

 • התקנת מדיח על השיש - אומנם מדובר במדיח קומפקטי וחסכוני במקום, אך קחו בחשבון שהוא לא יתאים לכמות גדולה של כלים וגם כדי להתקין אותו, האינסטלטור יצטרך לקדוח חורים בשיש שלכם כדי לבצע חיבור מדיח הכלים לצנרת, כך שאם זה עניין מבחינתכם אז עדיף לוותר על זה.
   
 • התקנת מדיח כלים על הרצפה - האופציה הנפוצה יותר היא התקנת מדיח כלים העומד על הרצפה בצורה חשופה או נסתרת (במקרה של התקנת מדיח אינטגרלי). כאן מהות העבודה היא יצירת גומחה שתואמת לגודל המדיח בין הארונות וכמו כן גם חיבור לצנרת.

כיצד מתבצעת התקנת מדיח כלים?

אז במידה וכבר דאגתם להזמין דרך פייפר אינסטלטור לצורך התקנת מדיח כלים, אך אינכם יודעים כיצד אמור בעל המקצוע לבצע זאת, מתחת נציג כיצד האינסטלטור צפוי לבצע חיבור מדיח כלים לצנרת בביתכם.

 1. בדיקת חשמל - בשלב הראשוני האינסטלטור ירצה לוודא שכבל המדיח מתחבר בצורה טובה אל שקע החשמל בגומחה של המדיח. במידה ולא קיים שקע, תצטרכו להזעיק חשמלאי ורצוי לפני הגעת האינסטלטור, כי אחרת אתם עלולים לשלם דמי ביקור לחינם.
   
 2. חיבור לנקודת מים - בשלב הזה יש שתי אופציות: חיבור המדיח לברז משולב לכיור המטבח ולמדיח או לחילופין, לחבר את המדיח לנקודת מים נפרדת. שימו לב שפורטל פייפר ממליץ ללכת על חיבור מדיח כלים לברז נפרד היות וברזים משולבים נוטים להישחק מהר.
   
 3. חיבור מדיח כלים לסיפון - שלב חיבור מדיח הכלים לסיפון נחשב לבעל חשיבות גבוהה, היות והסיון הוא זה שמוביל את המים המלוכלכים של המדיח אל הביוב.
   
 4. קידוח - כעת לאחר חיבור שלושת הצינורות אל המדיח, יהיה על האינסטלטור לקדוח 3 חורים בצד הכיור, שמהם יוכל להעביר את הצינורות אל המדיח.
   
 5. מיקום - לאחר חיבור המדיח לצינורות ולחשמל, יהיה על האינסטלטור למקם את המדיח בגומחה הייעודית שלו.
   
 6. בדיקה - האינסטלטור עשוי לבקש מכם להפעיל תוכנית שטיפה כדי לוודא שהמדיח עובד בצורה תקינה ובמידה ויעלה על ליקויים, יתקן אותם.

איך להתקין מדיח כלים לבד?

אז כפי שקראתם, ע"מ להתקין מדיח כלים, יש לחברו ל - 3 נקודות מים ולוודא שקיים שקע חשמלי באזור ע"מ לחבר את המדיח. שימו לב שבמידה ואין נקודת חשמל באזור. 

 

כמו כן, במידה וחיברתם את המדיח הן לצינורות המים והן לחשמל, לפני שתמקמו אותו בתוך הגומחה הייעודית, יהיה עליכם להפעיל תוכנית כלשהיא ע"מ לוודא שאין נזילות מהחיבורים. במידה והמדיח לא הראה סימנים כלשהם, תוכלו למקם אותו בתוך הגומחה.

 

התקנת מדיח כלים לבד

האם ניתן להתקין מדיח כלים רחוק מהכיור?

בהחלט, שימו לב שבמידה ואין לכם אפשרות למקם את המדיח בקרבת הכיור, דעו כי ניתן להתקין אותו באזור מרוחק יותר וזאת בתנאי שמבצעים הארכה של נקודות המים עבורו. צוות פייפר ממליץ להתייעץ עם אינסטלטור לפני רכישת המדיח ע"מ לוודא זאת.

האם אתם מתקינים מדיחים של כל החברות?

בהחלט, דרך פורטל פייפר תוכלו לאתר מגוון אינסטלטורים שמתקינים מדיחי כלים ממגוון עצום של חברות, שהבולטות בהן - בוש, בלומברג, אלקטרה, בקו ועוד.

 

גם אם עולה הצורך בהתקנת מדיח במטבח ללא הכנה מוקדמת, דעו שהאינסטלטור יוכל לסייע. ביכולתו לקדוח את חורים להעברת הצינורות ישירות אל המדיח וכמובן גם להקים נקודת מים נפרדת במידה וצריך.