מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

התקנת טוחן אשפה

פח האשפה שלכם עמוס בזבל? מחפשים פתרון יעיל? כאן תוכלו לקרוא על סוגים שונים של טוחני אשפה, כמה עולה להתקין אותם? כיצד לשמר טוחן אשפה קיים? ואיך תוכלו דרך פורטל פייפר לקבל בחינם עד 3 בעלי מקצוע באיזורכם וכך להנות משירות מהיר ויעיל.

טוחן אשפה - מה זה?

טוחן אשפה הוא כלי המחובר למערכת הניקוז ונמצא מתחת לכיור, כלי זה מופעל ע"י חשמל ואחראי לטחון פסולת אורגנית ולהעבירה לביוב מבלי שנצטרך להעביר אותה באופן ידני לפח האשפה שלנו. לפני שתבצעו התקנת טוחן אשפה, כדאי שתדעו כי קיימים 2 דגמים מרכזיים הנפוצים לשימוש, שעליהם נפרט מתחת:

 • טוחן אשפה בעל הזנה תמידית (continuous Feed) - טוחן מסוג זה מופעל ע"י מתג חשמלי המפעילו ללא הפסקה עד ללחיצה חוזרת על המתג המביאה לכיבוי שלו.
   
 • טוחן אשפה בעל הזנה לא תמידית (Batch Feed) - טוחן אשפה זה פועל רק בעת כיסויו במכסה ייעודי. סדר הפעולות מורכב יותר - יש להדליק את מתג החשמל, להכניס את האשפה למיכל הטוחן ורק לאחר שתתבצע סגירה מיטבית שלו ע"י המכסה, הוא יחל בפעולת הטחינה שלו. כמו כן הוא נחשב ליקר יותר מהטוחן שמעליו אך בטיחותי יותר למי שיש ילדים בבית.
   
  סוג הטוחן יתרון חיסרון
  טוחן אשפה תמידי פעולה מהירה פחות בטיחותי 
  טוחן אשפה לא תמידי בטיחותי בקרב ילדים פעולה מורכבת יותר

מחיר התקנת טוחן אשפה לכיור

מחיר התקנת טוחן אשפה מורכב הן מעלות הטוחן והן מההתקנה שלו ע"י אינסטלטור, עלות טוחן האשפה עצמו עשויה לנוע בין 900 לכ-1,000 ש"ח והתקנה שלו ע"י אינסטלטור עשויה לנוע בין 400 ל-500 ש"ח.

מחירי הטוחן עצמו עשויים להשתנות בהתאם ליצרן שתבחרו ובהתאם לאופן השימוש שתבחרו (בעל הזנה תמידית או לא תמידית..) ומחירי ההתקנה עצמה עשויים להתייקר במידה וחלה מורכבות עם החיבור לביוב או במידה וצריך מתאם.
 

מחיר ממוצע עבור התקנת טוחן אשפה ע"י אינסטלטור

מחיר ממוצע עבור התקנת טוחן אשפה ע"י אינסטלטור: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

>> המחירים עשויים להשתנות במידה ומשלבים את ההתקנה עם התקנת כיור חדש.

השוו בין אינסטלטורים להתקנת טוחן אשפה 

אין ספק שטוחן אשפה הוא בין המצאות המאה, המאפשר בצורה קלה ונגישה להיפתר מכמויות של זבל שמצטבר, אך אין להקל ראש בכל שקשור לאופן ההתקנה שלו ולכן ע"מ שתוכלו לבצע התקנת טוחן אשפה ע"י בעל מקצוע מיומן דעו כי תוכלו להשאיר פרטים ולקבל מפורטל פייפר עד 3 אינסטלטורים שמוסמכים להתקין טוחן לאשפה וכך תוכלו להשוות ביניהם בהצעות המחיר ולחסוך גם בזמני חיפוש וגם בכסף וכל זאת בחינם וללא התחייבות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

כיצד לשמר טוחן אשפה קיים?

גם במקרה בו בוצעה התקנת טוחן אשפה בביתכם על הצד הטוב ביותר וגם אם בחרתם בטוחן העוצמתי והמומלץ ביותר, דעו כי ישנם דברים שיכולים לגרום לקילקול ולשחיקה שלו ובמידה וזרקתם את ספר ההוראות המצורף שמגיע עם הטוחן, תוכלו לקבל מאיתנו כמה דגשים חשובים ע"מ שתוכלו לשמר ולמנוע תקלות בטוחן האשפה שלכם.

 • הזרמת מים - לפני כל שימוש בטוחן האשפה, יש להזרים אליו מים קרים (בלבד!) למשך מספר שניות ורק לאחר מכן למלא אותו באשפה המותרת, יש להזרים מים קרים למשך 20 שניות נוספות לאחר טחינת האשפה וזאת ע"מ למנוע משאריות יבשות להיתקע ולסתום את הצנרת.
   
 • מילוי באשפה אורגנית בלבד - לכל מי שתכנן לצפות בהתרגשות בגביעי קוטג' מתפצחים בתוך הטוחן - צר לנו לאכזב אך השימוש בטוחן מיועד לטחינת זבל אורגני בלבד. אין להכניס אליו שאריות פלאסטיק, עצמות וקליפות ביצים, שקיות תה, בדים ושמנים למיניהם. כל פעולה כזאת יכולה להביא לשחיקה של הדיסק האחראי על פעולת הטחינה ולהרוס את הטוחן שלכם.

 

טוחן אשפה

שאלות ותשובות לגבי טוחן אשפה

לנוחיותכם, ריכזנו מספר שאלות בנוגע לטוחני אשפה שנשאלו ע"י גולשים והתשובות להן נענו ע"י צוות פורטל פייפר.

אילו דברים אסור להכניס לטוחן אשפה?

כדי לשמור על טוחן האשפה שלכם, יש להימנע מלזרוק אליו קליפות ביצים, עטיפות פלאסטיק, עצמות, שאריות של ירקות סיביים ושמנים למיניהם.


היכן ניתן לרכוש טוחן אשפה?

ניתן לרכוש טוחני אשפה בחנויות המשווקות כיורים ומוצרי קרמיקה ובנוסף ניתן לרכוש מהאינסטלטור עצמו, המבצע התקנת טוחן אשפה בכיור שלכם.


האם קיים טוחן אשפה בטיחותי לילדים?

קיימים לא מעט דגמים של טוחני אשפה בטיחותיים עם מכסה ייעודי אשר מספקים הגנה נוספת לילדים.


האם ניתן לחבר טוחן אשפה לכל סיפון?

את הטוחן נדרש לחבר אל סיפון אמריקאי ולכן במידה ואין לכם סיפון מסוג זה (צורתו היא צורת S) יהיה צורך בהחלפת סיפון.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה