מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

התקנת אינטרפוץ

התקנת אינטרפוץ למקלחת 4 דרך או 3 דרך, ניתן להזמין דרך פייפר אינסטלציה ולבצע בין מתקיני ברזי אינטרפוץ השוואת מחירים בקלות! אז קבלו עכשיו עד שלוש פניות, אספו הצעות מחיר והתחילו לחסוך בעלויות!

מה זה ברז אינטרפוץ?

ברז אינטרפוץ הוא ברז אשר מותקן במקלחת ומאפשר באמצעות ידית אחד בלבד פתיחה וסגירה של המים ובנוסף כיוון מים חמים או מים קרים. ישנם 3 סוגים של ברז אינטרפוץ: אינטרפוץ 3 דרך, אינטרפוץ 4 דרך ואינטרפוץ 5 דרך כשההבדל ביניהם הוא מספר היציאות של הצנרת.

כמה עולה להתקין ברז אינטרפוץ?

התקנת ברז אינטרפוץ כוללת שבירה של אריחי קרמיקה וחציבה בקיר, חיבור לצנרת המים וסגירה של הקרמיקה. המחיר לעבודה זו נע בין 1,200 ש"ח ועד 1,600 ש"ח. המחיר מתייחס לעבודה על התקנת אינטרפוץ 3 או 4 דרך ואינו כולל את הברז עצמו או את אריחי הקרמיקה - אלא עבודה בלבד.

 

מחיר ממוצע להתקנת ברז אינטרפוץ

מחיר ממוצע להתקנת ברז אינטרפוץ: 1400 ₪

טווח מחיר גבוה 1600 ₪

טווח מחיר נמוך 1200 ₪

משווים מחירים ב'פייפר אינסטלציה' ומתחילים לחסוך!

כפי שהבנתם התקנת אינטרפוץ עולה מעל ל- 1,000 ש"ח וזה בהחלט סכום ששווה לערוך בעבורו השוואת מחירים. לכן בפייפר אינסטלציה יש לכם את האפשרות לעשות זאת! אתם פונים למוקד השירות או משאירים פרטים והם חוזרים אליכם.

 

לאחר מכן - תקבלו עד שלוש פניות של אינסטלטורים אשר מהם תוכלו לקבל את הצעות המחיר. כעת - בצעו השוואה ובחרו בבעל המקצוע המתאים לכם. השירות אינו כרוך בתוספת תשלום וללא כל התחייבות כלפינו. כמו כן, ניתן למצוא אינסטלטור או נותן שירות מכל אזור במדינה.

התקנת אינטרפוץ במקלחת

מה ההבדל בין אינטרפוץ 4 דרך ל-3 דרך?

נתחיל מהסבר על הביטוי "דרך" - כאשר הכוונה לדרך היא לצינור או יציאה נוספת מברז האינטרפוץ עצמו, כאשר הוא צריך לקבל נקודת מים עצמאית משלו ישירות מהחנוכייה. קיימים שלושה סוגים נפוצים בישראל, הנה הסבר פרטני:

  • אינטרפוץ 3 דרך: אינטרפוץ 3 דרך הוא סוג אינטרפוץ הוא 3 יציאות לצנרת. הצינור הראשון מוביל מים קרים והצינור השני מוביל מים חמים. הדרך השלישית למעשה היא צינור המים שיוצא אל המזלף, במקלחת.

  • אינטרפוץ 4 דרך: אינטרפוץ 4 דרך הוא סוג אינטרפוץ עם 4 יציאות לצנרת. הראשון והשני מוציאים מים קרים וחמים, הצינור השלישי הוא הצינור אל המזלף במקלחת והצינור הרביעי הוא ליציאת מים לברז תחתי אשר מיועד לאמבטיה.

  • אינטרפוץ 5 דרך: האמנם פחות נפוץ, אבל כאן מדובר על תוספת של יציאה נוספת המשמשת לראש קבוע תלוי או ג'טים במקלחת. (יציאה מסוג זה לעיתים מחייבת חיבור ישיר לחנוכיית המים לצורך קבלת זרם חזק)

האינטרפוץ לא תקין או סתום?

אינטרפוץ הנו ברז למעשה והוא יכול להיות לא תקין מסיבות שונות. ראשית אינטרפוץ סתום עשוי לקרות בגלל הצטברות אבנית ולכלוך זמן רב, דבר אשר יאלץ להזמין שירות של פירוקו וניקוי  - בעיקר מאבנית. לאחר מכן במידה והוא תקין יורכב מחדש. מניסיון - פחות מבצעים תיקוני אינטרפוץ ופשוט מחליפים ברז או חלק מן מנגנון האינטרפוץ אם לא כולו.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

התקנת אינטרפוץ - באיזה גובה?

גובה התקנת ידית האינטרפוץ (היציאה מהקיר) תיהיה כ-1 מטרים מהרצפה במידה ומדובר על מקלחת. אם מדובר על התקנת אינטרפוץ באמבטיה וכולל יציאת ברז מן הסתם הגובה צריך להיות 50 - 60 ס"מ מרצפת האמבטיה. בנוגע למזלף (במידה ורוצים לקבע) הגובה משתנה על פי דרישת הלקוח.

האם ניתן להתקין אינטרפוץ על גבי קיר גבס?

כן, ניתן לעשות זאת - אבל רק בתוספת חיזוק. ישנם לוחיות ברזל אליהם מקבעים את האינטרפוץ וצריכים להיות כ-2 ניצבים מימין ומשמאל. ישנם פתרונות בעבור התקנת אינטרפוץ בקיר גבס כמו מתקני תלייה לעומסים כבדים של חברות שונות. ניתן כמובן לרכוש חלק שכזה או להתקין לוח ברזל (ישנם כאלו אשר משתמשים בעץ, פחות מומלץ).