מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

התקנת אינטרפוץ

התקנת אינטרפוץ למקלחת 4 דרך או 3 דרך, ניתן להזמין דרך פייפר אינסטלציה ולבצע בין מתקיני ברזי אינטרפוץ השוואת מחירים בקלות! אז קבלו עכשיו עד שלוש פניות, אספו הצעות מחיר והתחילו לחסוך בעלויות!

כמה עולה להתקין ברז אינטרפוץ?

התקנת ברז אינטרפוץ כוללת שבירה של אריחי קרמיקה וחציבה בקיר, חיבור לצנרת המים וסגירה של הקרמיקה. המחיר לעבודה זו נע בין 1,200 ש"ח ועד 1,600 ש"ח. המחיר מתייחס לעבודה על התקנת אינטרפוץ 3 או 4 דרך ואינו כולל את הברז עצמו או את אריחי הקרמיקה - אלא עבודה בלבד.

מחיר ממוצע להתקנת ברז אינטרפוץ

מחיר ממוצע להתקנת ברז אינטרפוץ: 1400 ₪

טווח מחיר גבוה 1600 ₪

טווח מחיר נמוך 1200 ₪

משווים מחירים ב'פייפר אינסטלציה' ומתחילים לחסוך!

כפי שהבנתם התקנה של ברז אינטרפוץ עולה מעל ל-1,000 ש"ח וזה בהחלט סכום ששווה לערוך בעבורו השוואת מחירים. לכן בפייפר אינסטלציה יש לכם את האפשרות לעשות זאת! אתם פונים למוקד השירות או משאירים פרטים והם חוזרים אליכם. לאחר מכן - תקבלו עד שלוש פניות של אנשי מקצוע (אינסטלטורים), אשר מהם תוכלו לקבל את הצעות המחיר. כעת - בצעו השוואה ובחרו בבעל המקצוע המתאים לכם. השירות אינו כרוך בתוספת תשלום וללא כל התחייבות כלפינו. כמו כן, ניתן למצוא אינסטלטור או נותן שירות מכל אזור במדינה.

התקנת אינטרפוץ במקלחת

מה ההבדל בין אינטרפוץ 4 דרך ל-3 דרך?

נתחיל מהסבר על הביטוי "דרך" - כאשר הכוונה לדרך היא לצינור או יציאה נוספת מברז האינטרפוץ עצמו, כאשר הוא צריך לקבל נקודת מים עצמאית משלו ישירות מהחנוכייה. קיימים שלושה סוגים נפוצים בישראל, הנה הסבר פרטני:


  • אינטרפוץ 3 דרך: הצינור הראשון מוביל מים קרים והצינור השני מוביל מים חמים. הדרך השלישית למעשה היא צינור המים שיוצא אל המזלף, במקלחת.

  • אינטרפוץ 4 דרך: כנ"ל בנושא 2 הצינורות אשר מובילים מים חמים וקרים. רק שכאן יש גם יציאת מים למזלף וגם יציאת מים לברז תחתי - אשר מיועד יותר לאמבטיה בעבור ילדים.

  • אינטרפוץ 5 דרך: האמנם פחות נפוץ, אבל כאן מדובר על תוספת של יציאה נוספת המשמשת לראש קבוע תלוי או ג'טים במקלחת. (יציאה מסוג זה לעיתים מחייבת חיבור ישיר לחנוכיית המים לצורך קבלת זרם חזק)

האינטרפוץ לא תקין או סתום?

אינטרפוץ הנו ברז למעשה והוא יכול להיות לא תקין מסיבות שונות. ראשית אינטרפוץ סתום עשוי לקרות בגלל הצטברות אבנית ולכלוך זמן רב, דבר אשר יאלץ להזמין שירות של פירוקו וניקוי  - בעיקר מאבנית. לאחר מכן במידה והוא תקין יורכב מחדש. מניסיון - פחות מבצעים תיקוני אינטרפוץ ופשוט מחליפים ברז או חלק מן מנגנון האינטרפוץ אם לא כולו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

באיזה גובה מתקינים אינטרפוץ?

גובה ידית האינטרפוץ (היציאה מהקיר) תיהיה כ-1 מטרים מהרצפה במידה ומדובר על מקלחת. אם מדובר על אינטרפוץ שמתוקן באמבטיה וכולל יציאת ברז מן הסתם - יהיה בגובה של 50 - 60 ס"מ מרצפת האמבטיה. בנוגע למזלף (במידה ורוצים לקבע) הגובה משתנה על פי דרישת הלקוח.

האם ניתן להתקין אינטרפוץ על גבי קיר גבס?

כן, ניתן לעשות זאת - אבל רק בתוספת חיזוק. ישנם לוחיות ברזל אליהם מקבעים את האינטרפוץ וצריכים להיות כ-2 ניצבים מימין ומשמאל. ישנם פתרונות בעבור התקנת אינטרפוץ בקיר גבס כמו מתקני תלייה לעומסים כבדים של חברות שונות. ניתן כמובן לרכוש חלק שכזה או להתקין לוח ברזל (ישנם כאלו אשר משתמשים בעץ, פחות מומלץ).

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה