מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

החלפת אמבטיה למקלחון

חושבים להיפטר מהאמבטיה ולעבור למקלחון? למקלחון יש יתרונות על פני אמבטיה, אבל חשוב לדעת שהמחיר של השיפוץ הזה יכול להיות מאוד גבוה אז תתכוננו. בעמוד שלפנים תראה מתי נרצה להחליף אמבטיה במקלחון, איך מתבצעת העבודה וכמובן כמה צפוי לעלות כל הסיפור. בנוסף תוכלו לבצע השוואת מחירים שתעזור לכם למצוא קבלן אינסטלציה מומלץ לצורך החלפת אמבטיה למקלחון.

החלפת אמבטיה למקלחון - מתי נעשה?

ישנם כמה מקרים שבהם החלפת אמבטיה למקלחון תהיה אפשרות שנבדוק. אחד השימושים הנפוצים של אמבטיה הוא לילדים, וברגע שהם גדלים האמבטיה משמשת להם, כמו גם לאנשים מבוגרים פשוט כמקלחת שתופסת הרבה מקום ומבזבזת יותר מים.

 

בנוסף החלפת אמבטיה למקלחון מאפשרת עיצוב מחדש של חדר האמבטיה. עיצוב דקורטיבי שירענן לכם את המראה של החדר המרגיע ביותר בבית. לא רק זה, בזכות החיסכון של החלל תוכלו לעשות דברים חדשים.

 

מקלחון - חסכוני במקום

מחיר החלפת אמבטיה למקלחון

מחיר החלפת אמבטיה למקלחון יתחיל ב- 5,500 ש"ח ויכול להגיע גם עד 30,000 ש"ח. ישנם הרבה גורמים שקובעים את מחיר העבודה כמו גודל האריחים, סוג הצנרת שלכם, פלסטיק או ברזל, סוג הברזים שתתקינו ועוד. הוספנו לכם מחירון עם עבודות נפוצות בעת החלפת אמבטיה למקלחון:

עלות החלפת אמבטיה למקלחון

מחיר הדבקת אריחים

המחיר הוא למ"ר של אריחים 60X30 על הקיר והרצפה.


250 - 350 ש"ח
כמה עולה התקנת נקודת מים חדשה?

תוכלו גם להעתיק נקודת מים קיימת מה שיעלה בין 500 - 900 ש"ח.


800 - 1,200 ש"ח
כמה עולה התקנת אינטרפוץ?

אינטרפוץ 3 או 4.


1,200 - 1,600 ש"ח
איטום רצפת מקלחון

המחיר הוא למ"ר.


200 - 250 ש"ח
הריסה אמבטיה ופינוי פסולת

המחיר כולל פינוי פסולת לאתר מורשה.


1,800 - 2,200 ש"ח
קניית מקלחון

מקלחון עם דלת מחוסמת


600 - 700 ש"ח
קניית אריחי קרמיקה

המחיר הוא למ"ר של אריחי קרמיקה 60X30.


250 - 300 ש"ח
כמה עולה החלפת של אינטרפוץ?

מחיר החלפת אינטרפוץ ישן לחדש.


2,000 - 2,500 ש"ח

הדפס מחירון

מה משפיע על מחיר החלפת אמבטיה למקלחון?

ישנם הרבה דברים שמשפיעים על מחיר החלפת אמבטיה למקלחון. שימו לב שהמחיר לא כולל רכישת חומרים, אלא רק את העבודות. את הכלים הסניטריים והאריחי הקרמיקה תצטרכו לקנות בעצמכם.

 • גודל אריחים: גודל האריחים שתקנו ישפיעו על מחיר העבודה. עבודה עם אריחים קטנים או גדולים יותר תעלה יותר מאשר עבודה עם אריחים סטנדרטיים. זה הופך את העבודה ליותר מסובכת במקרה של אריחים גדולים, או ליותר ארוכה במקרה של אריחים קטנים.
   
 • צנרת חדשה או ישנה: אם יש לכם צנרת חדשה מפלסטיק העבודה של קבלן האינסטלציה הרבה יותר פשוטה רק לפרק ולחבר את הצינורות. לעומת זאת אם יש לכם צנרת ישנה מברזל העבודה נהיית יותר מסובכת והמחיר יעלה בהתאם.
   
 • התקנת נקודות מים: בין אם מדובר בהתקנת נקודת מים חדשה, או הזזה מדובר בעבודת נוספת שתעלה עוד כמה מאות שקלים.
   
 • סוגי ברזים: מתכננים להתקין ברז רגיל או שאתם דווקא חושבים על ברז אינטרפוץ 3 או 4. האם בכלל יש לכם הכנה לאינטרפוץ? המחיר בין כל הדברים האלה שונה.
   
 • הריסת אמבטיה קודמת: המחיר כולל גם את ההריסה עצמה של האמבטיה הקודמת ופינוי הפסולת לאתר מורשה. 
   
 • חומרים שתקנו: כל דבר שתקנו יעלה מחיר שונה. אם תרצו ברזים או מקלחון יותר איכותיים המחיר ישנה, גודל ומספר אריחי הקרמיקה שתקנו גם ישפיע כל המחיר ועוד.
   
 • תוספת שונות: ישנן עוד תוספות שכדאי לבדוק אם אתם כבר עושים החלפת אמבטיה למקלחון כמו ספסל ישיבה, או זכוכית מחוסמת. הם כמובן משפיעים על מחיר העבודה. נרחיב עליהם עוד בפסקה הבאה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

רוצים להחליף אמבטיה במקלחון? בדקו גם את אלה

החלפת אמבטיה במקלחון היא עבודה גדולה מאוד שאתם משקיעים בה הרבה זמן כסף כדי להפוך את חדר האמבטיה שלכם לאידיאלי. אם ככה יש כמה שדרוגים שצוות פייפר אינסטלציה ממליץ לכם לשקול לפני שאתם סוגרים את העסקה:

 • ריצוף אנטיסליפ: כמו שהשם שלו מרמז ריצוף אנטיסליפ, שנקרא גם ריצוף R12, הוא ריצוף שמונע החלקות. הוא מחוספס ויכול למנוע החלקות. מאוד מומלץ אם יש לכם אדם מבוגר בבית, אבל גם במקרים נוספים. אף אחד לא רוצה להחליק במקלחת.
   
 • ספסל ישיבה יצוק: אפשרות נוספת של תוספת שתוכלו לעשות היא ספסל ישיבה יצוק שמאשר ישיבה במקלחת. זו גם אפשרות לצורך מניעת החלקות, עזרה לאנשים סיעודים או למי שרוצה פשוט לשבת במקלחת אבל אמבטיה היא לא הפיתרון בשבילו.
   
 • מקלחון מזכוכית מחוסמת: זוהי תוספת שבהחלט שווה לכם לשקול. זכוכית מחוסמת עמידה פי 4 מאשר זכוכית רגילה, ובמקרה של מכה חזקה מאוד הנזק שייגרם, אם יהיה, למקלחון אתם תראו סדק בלבד.
   
 • מקלחון שנפתח פנימה והחוצה: על נוחות דיברנו? דלת מקלחון הרבה פעמים נפתחת רק פנימה במידה ולא החלטתם אחרת. גם במקרה שאתם צריכים לחלץ מישהו, חס וחלילה, תוכלו לעשות זאת במהירות גדולה יותר.

 

דלת מקלחון שנפתחת פנימה והחוצה

החלפת אמבטיה למקלחון במחיר זול

כמו שראיתם עלות החלפת אמבטיה למקלחון יכול להיות מאוד גבוה, בהתאם לסוג העבודה שתצטרכו. הדרך הראשונה שמומלץ לעשות כדי לא להשתגע הוא להגדיר תקציב ומטרות לעבודה הזו. לאחר מכן עשו את החושבים שלכם לגבי אילו דברים חשובים יותר ופחות מבין כל האפשרויות.

 

אחרי שהבנתם בערך את היקף העבודה שלכם חשוב לבצע השוואת מחירים ולא ללכת בהכרח על ההצעה הראשונה שקיבלתם. תוכלו להתקשר לצוות הטלפוני של פייפר אינסטלציה ולקבל הצעות מחיר מ- 3 קבלני אינסטלציה על החלפת האמבטיה למקלחון.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

איך מתבצעת החלפת אמבטיה למקלחון?

אחרי שמצאתם את קבלן האינטסלציה והחלטתם בדיוק על העבודה שאתם צריכים הגיע הזמן לגשת לעבודה, נכון? אז בואו נתחיל:

 1. פירוק האמבטיה: קודם כל צריך לפרק את האמבטיה הקיימת ואת כל אריחי הקרמיקה שנמצאים בסביבתה כדי שיהיה אפשר לעבוד ולעשות את כל התיקונים הדרושים. חשוב להגיד שבמידה ויש לכם חדר אמבטיה ישן ייתכן שהאיטום יתיישן ובמקרה הזה יהיה צורך להרים את כל הריצוף. עבודה כזו יכולה להוסיף הרבה למחיר הסופי, לכן חשוב לוודא זאת עם הקבלן לפני העבודה.
   
 2. תיקוני והתקנות אינסטלציה: עכשיו זה הזמן לכל עבודות האינסטלציה האחרות שחשבתם לעשות - התקנת נקודת מים חדשה, התקנת ברז אינטרפוץ, במידה ובחרתם, החלפת סיפון לאמבטיה בקופסת קומקום. בנוסף הקבלן כנראה יבדוק את תקינות הצנרת ובמידה והיא במצב לא טוב ייתכן שתצטרכו להוסיף
  לעבודה החלפת צנרת.
   
 3. איטום המקלחון: על מנת למנוע הצפות ונזילות חשוב לוודא איטום מיוחד נגד מים אותו נשים מתחת לאריחים. האיטום בחדר האמבטיה הוא לא איטום רגיל מכל שאר חלקי הבית עקב העובדה שהוא צריך להיות אטום לנזילות ועמיד למים. החומר האיכותי ביותר שיש לשוק כיום להציע הוא טרמוקיר 60.
   
 4. הלבשת הקרמיקה: אחרי שהציב את חומר האיטום זה הזמן להלביש את הקרמיקה. העבודה הזו חייבת להתבצע על פי תקן, בצורה מדוייקת, עם שיפוע נכון. צריכים להיות רווחים של 2 ס"מ בין כל אריח קרמיקה לאחר לצורך יישום הרובה. בנוסף השיפוע צריך להיות של ס"מ 1 על כל מטר של חדר אמבטיה. כלומר אם יש לכם חדר אמבטיה בגודל של 3 מטר השיפוע צריך להיות 3 ס"מ מקצה אחד לשני.
   
 5. בדיקה שהכל עובד כראוי: לאחר כל העבודה הקבלן יפתח את הברזים ויוודא שהכל עובד כראוי - הצנרת עובדת כמו שצריך האיטום עושה את עבודתו מהימנה ואין שום תקלות אחרות.

 

החלפת אמבטיה למקלחון

מקלחון או אמבטיה - מה כדאי?

מקלחון או אמבטיה - במה לבחור? ובכן, יש כמה יתרונות לכל אחד מהם אז לפניכם טבלת יתרונות של כל אחד מהם:

 

מקלחון או אמבטיה - טבלת יתרונות
מקלחון אמבטיה
חיסכון במים אטרקציה לילדים
אין צורך בהרמת רגליים לאנשים מבוגרים נחמד להירגע
חיסכון במקום קל לקלח את הילדים

שאלות נפוצות על החלפת אמבטיה למקלחון

אתם שואלים והמומחים של פייפר אינסטלציה עונים. מה עדיין תרצו לדעת על החלפת אמבטה למקלחון?

מה המחיר של החלפת אמבטיה למקלחון?

מחיר החלפת אמבטיה למקלחון תלוי בגודל העבודה. בעמוד הסברנו את כל המשתנים שקובעים את מחיר העבודה וגם הצענו הערכות מחיר לכל אחד מהם.


כמה זמן לוקחת החלפת אמבטיה למקלחון?

הזמן כמובן תלוי בעבודה וזה יכול להתחיל מ- 2 ימי עסקים לעבודות קטנות ויכול להגיע גם ל- 4 ימים עסקים לעבודות גדולות יותר.


כמה זמן אחריות נהוג לקבל על החלפת אמבטיה במקלחון?

על החלפת אמבטיה למקלחון נהוג לקבל אחריות של 5 שנים.