מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

החלפת אמבטיה

חושבים שאתם צריכים להחליף את האמבטיה? בעמוד תראו באילו מקרים צריך להחליף אותה, מה המחיר ואיך ניתן לחסוך בקלות עם פייפר.

מהו מחיר החלפת אמבטיה?

מחיר החללפת אמבטיה נע בין 4,000 - 5,000 ש"ח. המחיר עבור פירוק האמבטיה הקיימת והתקנת האמבטיה החדשה. הוא לא כולל את עלות האמבטיה עצמה.

 

מחיר החלפת אמבטיה בממוצע

מחיר החלפת אמבטיה בממוצע: 4500 ₪

טווח מחיר גבוה 5000 ₪

טווח מחיר נמוך 4000 ₪

החלפת אמבטיה, מתי נצטרך?

רק רגע לפני שאתם מחליפים את האמבטיה חשוב שתדעו שהרבה פעמים ניתן לחדש אותה והמחיר יהיה יותר זול. אם הנושא הזה מעניין אתכם כנסו לעמוד חידוש אמבטיה. אם החלטתם להישאר כדי לראות עוד על החלפת אמבטיה בואו נבין מתי צריך להחליף אותה:

  • החלפת אמבטיה חלודה: בדרך כלל אם האמבטיה חלודה לא חובה להחליף אותה כי זה משהו שניתן לפתור באמצעות ציפוי האמבטיה אבל אם החלודה עמוקה או שאתם לא מאמינים בציפוי או הלבשה ללא ספק ניתן להחליף את האמבטיה.
     
  • אמבטיה עם הרבה בעיות: כמו שאמרנו לא על כל חלודה או סדק באמבטיה יש צורך להחליף אותה, אבל אם יש כבר כמה בעיות במקביל והאמבטיה ישנה אולי זה הזמן שלכם להתחדש.
     
  • החלפה למקלחון: אפשרות נפוצה מאוד היא כשאתם רוצים לעבור למקלחון ונמאס לכם מהאמבטיה. מדובר על עבודה הרבה יותר רצינית של כמה אלפי שקלים, אבל ללא ספק יש יתרונות רבים. תוכלו לקרוא על כך עוד בעמוד שמדבר על החלפת אמבטיה למקלחון.

 

החלפת אמבטיה

חסכו במחיר החלפת אמבטיה עם פייפר

בשביל לחסוך במחיר החלפת אמבטיה יש שני דברים שתוכלו לעשות. כמו שאמרנו דבר אחד הוא לבדוק את האפשרות של חידוש האמבטיה שיכולה לחסוך לכם חצי מהמחיר. אפשרות שנייה היא לקבל מספר הצעות מחיר ולהשוות ביניהן. תוכלו לערוך את השוואת המחירים שלכם עם פייפר. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר מאינסטלטורים בעירכם המתמחים באמבטיות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

איך מתבצעת החלפת אמבטיה?

החלפת אמבטיה דורשת קודם כל פירוק של האמבטיה הקיימת ואז פינוי של השאריות. לאחר מכן יש צורך להתקין את האמבטיה החדשה ולאטום אותה. לאחר האיטום שלה יש להמתין עד שהיא תתייבש לחלוטין. לאחר הייבוש צריך לעשות בדיקה ולוודא שהיא הותקנה בצורה טובה, הברזים עובדים וגם נאטמה בצורה טובה ואין דליפות. שימו לב שצריך לוודא שהאמבטיה מותקנת בגובה הנכון.

האם יש אחריות על החלפת אמבטיה?

עבור עבודת החלפת האמבטיה נהוג לקבל אחריות של שנה שהיא אחריות שכוללת כל מה שקשור להתקנה עצמה. לגבי האמבטיה עצמה נהוג לקבל אחריות של 5 - 10 שנים מחברת האמבטיות. אם קניתם את האמבטיה מהאינסטלטור ודאו שהוא מביא לכם גם אותה.

 

משך תקופת האחריות הממוצעת לעבודת החלפת האמבטיה:
15 חודשי אחריות שנה אחריות 9 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ האינסטלטורים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.