מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

שירותי אינסטלציה

הכירו את שירותי האינסטלציה שניתן להשיג דרך 'פייפר - אתר האינסטלציה', בגדול כאן באתר תוכלו למצוא את כלל הפתרונות הדרושים לכם בתחום האינסטלציה החל מפתיחת סתימה פשוטה והחלפת ברז ועד להזמנת שירותי ביובית והחלפת צנרות, עבודות בגובה ובתוך מערכות הביוב ועוד.

שירותי האינסטלציה שתמצאו ב'פייפר'

האמנם הרשימה הנ"ל חלקית ותוכלו לקבל דרכנו כל פתרון אינסטלציה ומים, בכל אזור ברחבי הארץ. אך להרחבה על נושא מסוים הקשור לעבודת אינסטלציה, תוכלו ללחוץ על הריבוע המתאים ולעבור לדף המרחיב אודות השירות.
 

​מתי נצטרך עבודות אינסטלציה בגובה?

שירותי אינסטלציה בגובה ללא ספק מקרים מאוד ייחודים אשר לא קורים הרבה, מדובר על מערכות צנרת ביוב בעיקר של מי שופכין (ברוב המקרים מערכות SP - פלסטיקׂ), בבניינים ישנים, שעקב בלאי גורמות לנזילה או שיש בהם סתימה. האפשרויות הם להחליף את החלק או לתקן את הסתימה ברוב המקרים. אך זאת לא הבעיה כאן, אלא הגישה אליהם וכאן נכנסים לתמונה אינסטלטורים אשר מבצעים עבודות אינסטלציה בגובה. כמובן שקיימים מקרים אחרים ונוספים במצריכים עבודות גובה ואף סנפלינג או מנוף סל. את כלל השירותים האלו תוכלו להשיג גם כן באתר פייפר.

עבודות אינסטלציה

שירות סביב השעון 24/7 בפורטל "פייפר"

בכל עת ניתן להשאיר פנייה באתר פייפר, אנו משתדלים להיות זמינים לכם לאורך כל שעות היממה במענה אנושי, אם זאת גם כאשר אנו לא זמינים, ניתן להשאיר פרטים באתר או לחייג אל הטלפון וכאשר נציג טלפוני יהיה זמין יחזור אליכם (במידה ולא ענה).

אם אתם זקוקים לעבדות אינסטלציה בשעות שאינם שגרתיות, נוכל לעזור לכם לתאם זאת מול אינסטלטורים אשר עובדים בצורה הזו. למשל משרד אשר רוצה לבצע תיקון צנרת כאשר העובדים נמצאים בבית ולא בעבודה (שעות הערב והלילה). ניתן לסייע לכם באיתור אחר בעל המקצוע שכן עובד בשעות אלו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

קבלו עד 3 הצעות מחיר. השירות ניתן בחינם וללא התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

תמחור עבודות אינסטלציה על ידי קבלן

עבודות אינסטלציה גדולות מתומחרות ומבוצעות בדרך כלל על ידי קבלן לעבודות אינסטלציה, פרויקטים גדולים יקבלו מחירי קומפלט ולא לפי מטר, אלא שיקלול רוחבי של כלל העבודה, עלות החומרים והעובדים. על מנת לדעת מהם המחירים הממוצעים לעבודות האינסטלציה השונות, אנו ממליצים לכם לבקר במחירון האינסטלציה המקיף של אתר פייפר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה