מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

שירותי אינסטלציה

הכירו את שירותי האינסטלציה שניתן להשיג דרך 'פייפר אינסטלציה - אתר האינסטלציה', בגדול כאן באתר תוכלו למצוא את כלל הפתרונות הדרושים לכם בתחום האינסטלציה החל מפתיחת סתימה פשוטה והחלפת ברז ועד להזמנת שירותי ביובית והחלפת צנרות, עבודות בגובה ובתוך מערכות הביוב ועוד.

שירותי האינסטלציה שתמצאו ב'פייפר אינסטלציה'

האמנם הרשימה הנ"ל חלקית ותוכלו לקבל דרכנו כל פתרון אינסטלציה ומים, בכל אזור ברחבי הארץ. אך להרחבה על נושא מסוים הקשור לעבודת אינסטלציה, תוכלו ללחוץ על הריבוע המתאים ולעבור לדף המרחיב אודות השירות.
 

​מתי נצטרך עבודות אינסטלציה בגובה?

שירותי אינסטלציה בגובה ללא ספק מקרים מאוד ייחודים אשר לא קורים הרבה, מדובר על מערכות צנרת ביוב בעיקר של מי שופכין (ברוב המקרים מערכות SP - פלסטיקׂ), בבניינים ישנים, שעקב בלאי גורמות לנזילה או שיש בהם סתימה. האפשרויות הן להחליף את החלק או לפתוח את הסתימה ברוב המקרים.

 

אך זאת לא הבעיה כאן, אלא הגישה אליהם וכאן נכנסים לתמונה אינסטלטורים אשר מבצעים עבודות אינסטלציה בגובה. כמובן שקיימים מקרים אחרים ונוספים במצריכים עבודות גובה ואף סנפלינג או מנוף סל. את כלל השירותים האלו תוכלו להשיג גם כן באתר פייפר אינסטלציה.

עבודות אינסטלציה

שירות סביב השעון 24/7 בפורטל "פייפר אינסטלציה"

בכל עת ניתן להשאיר פנייה באתר פייפר אינסטלציה, אנו משתדלים להיות זמינים לכם לאורך כל שעות היממה במענה אנושי, אם זאת גם כאשר אנו לא זמינים, ניתן להשאיר פרטים באתר או לחייג אל הטלפון וכאשר נציג טלפוני יהיה זמין יחזור אליכם (במידה ולא ענה).

אם אתם זקוקים לעבדות אינסטלציה בשעות שאינן שגרתיות, נוכל לעזור לכם לתאם זאת מול אינסטלטורים אשר עובדים בצורה הזו. למשל משרד אשר רוצה לבצע תיקון צנרת או פתיחת סתימה בכיור המטבח כאשר העובדים נמצאים בבית ולא בעבודה (שעות הערב והלילה).

 

ניתן לסייע לכם באיתור אחר בעל המקצוע שכן עובד בשעות אלו, כמובן על פי אזור המגורים שלכם וזה כלל לא משנה אם אתם מחפשים אינסטלטורים ברעננהשרברב בתל אביב, בירושלים, בחיפה או בבאר שבע.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

תמחור עבודות אינסטלציה על ידי קבלן

עבודות אינסטלציה גדולות מתומחרות ומבוצעות בדרך כלל על ידי קבלן לעבודות אינסטלציה, פרויקטים גדולים יקבלו מחירי קומפלט ולא לפי מטר, אלא שיקלול רוחבי של כלל העבודה, עלות החומרים והעובדים. על מנת לדעת מהם המחירים הממוצעים לעבודות האינסטלציה השונות, אנו ממליצים לכם לבקר במחירון האינסטלציה המקיף של אתר פייפר אינסטלציה, כמו כן - כאשר מזמינים קבלן או אינסטלטור לביצוע פרויקטים גדולים חשוב לוודא שאכן רשום בפנקס הקבלנים תחת סיווג 190 לאינסטלציה.

 

בנוסף תוכלו להזמין דרך האתר גם שירותי ביובית מקצועיים וזאת מאחר וחלק מעבודות האינסטלציה מצריכות טיפול מקיף וייסודי בקווי ביוב.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה