מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

שירותי אינסטלציה

הכירו את שירותי האינסטלציה שניתן להשיג דרך 'פייפר אינסטלציה - אתר האינסטלציה', בגדול כאן באתר תוכלו למצוא את כלל הפתרונות הדרושים לכם בתחום האינסטלציה החל מפתיחת סתימה פשוטה והחלפת ברז ועד להזמנת שירותי ביובית והחלפת צנרות, עבודות בגובה ובתוך מערכות הביוב ועוד.

שירותי האינסטלציה שתמצאו ב'פייפר אינסטלציה'

האמנם הרשימה הנ"ל חלקית ותוכלו לקבל דרכנו כל פתרון אינסטלציה ומים, בכל אזור ברחבי הארץ. אך להרחבה על נושא מסוים הקשור לעבודת אינסטלציה, תוכלו ללחוץ על הריבוע המתאים ולעבור לדף המרחיב אודות השירות.
 

​מתי נצטרך עבודות אינסטלציה בגובה?

שירותי אינסטלציה בגובה ללא ספק מקרים מאוד ייחודים אשר לא קורים הרבה, מדובר על מערכות צנרת ביוב בעיקר של מי שופכין (ברוב המקרים מערכות SP - פלסטיקׂ), בבניינים ישנים, שעקב בלאי גורמות לנזילה או שיש בהם סתימה. האפשרויות הן להחליף את החלק או לפתוח את הסתימה ברוב המקרים.

 

אך זאת לא הבעיה כאן, אלא הגישה אליהם וכאן נכנסים לתמונה אינסטלטורים אשר מבצעים עבודות אינסטלציה בגובה. כמובן שקיימים מקרים אחרים ונוספים במצריכים עבודות גובה ואף סנפלינג או מנוף סל. את כלל השירותים האלו תוכלו להשיג גם כן באתר פייפר אינסטלציה.

עבודות אינסטלציה

כך תמצאו אינסטלטור מומלץ

כשאתם מחפשים אינסטלטור אנחנו מציעים לכם להסתכל על מספר דברים כדי שתוכלו למצוא אינסטלטור מומלץ שיעשה עבודה טובה:

  1. עבודות קודמות: הסתכלו באתר של האינסטלטור כדי שתוכלו לראות אם הן בוצעו בצורה טובה. בנוסף שימו לב לוודא שיש לו ניסיון בעבודה שאתם צריכים. כמובן שאם יש לכם בעיה פשוטה כמו פתיחת סתימה בכיור לא אמורה להיות שום בעיה, אבל אם יש צורך בהחלפה של הצנרת לא כל אינסטלטור צבר הרבה ניסיון בהכרח.
     
  2. המלצות: מעבר לעבודות קודמות נסו לראות אם תוכלו למצוא חוות דעת של לקוחות קודמים שלו האינסטלטור, ככה תוכלו לקבל תמונה יותר ברורה לגבי איכות העבודה והשירות שלו.
     
  3. זמינות: יש הרבה עבודות אינסטלציה שדורשות טיפול מהיום להיום. אחד היתרונות בשימוש באתר שלנו הוא שאנחנו נקשר ביניכם לבין עד 3 אינסטלטורים שגרים בעיר שלכם, כך שאם אתם גרים בתל אביב נפנה אליכם שרברב בתל אביב, אם אתם גרים ברעננה נפנה אליכם רק אינסטלטורים ברעננה וכן הלאה. שימו לב רק לוודא שהם פנויים לעבודה בהקדם האפשרי במידה ויש לכם בעיה שמצריכה תיקון כזה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

תמחור עבודות אינסטלציה על ידי קבלן

עבודות אינסטלציה גדולות מתומחרות ומבוצעות בדרך כלל על ידי קבלן לעבודות אינסטלציה, פרויקטים גדולים יקבלו מחירי קומפלט ולא לפי מטר, אלא שיקלול רוחבי של כלל העבודה, עלות החומרים והעובדים. על מנת לדעת מהם המחירים הממוצעים לעבודות האינסטלציה השונות, אנו ממליצים לכם לבקר במחירון האינסטלציה המקיף של אתר פייפר אינסטלציה, כמו כן - כאשר מזמינים קבלן או אינסטלטור לביצוע פרויקטים גדולים חשוב לוודא שאכן רשום בפנקס הקבלנים תחת סיווג 190 לאינסטלציה.

 

בנוסף תוכלו להזמין דרך האתר גם שירותי ביובית מקצועיים וזאת מאחר וחלק מעבודות האינסטלציה מצריכות טיפול מקיף וייסודי בקווי ביוב.
 

מציאת אינסטלטור לפי אזור: