מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

פיצוץ צינור מים

כל מה שתצטרכו לדעת על פיצוץ בצינור מים: איך ניתן לזהות, מה צריך לעשות, מה גורם לזה וכמובן מה המחיר. תוכלו גם לקבל מספר הצעות מחיר מאינסטלטורים שונים ולראות מי אמור לשלם במקרה של בית משותף או דירה שכורה.

כך תזהו שיש לכם פיצוץ צינור מים

ישנם כמה סימנים מטרימים המאפשרים לכם לאתר פיצוץ בצנרת:

 1. נפיחות וסדקים בקיר: נפיחות וסדקים בקיר יכולים להיות סימנים לכך שיש לכם רטיבות בקיר. אחת הסיבות הנפוצות לרטיבות בקיר היא פיצוץ צינור מים.
   
 2. חשבון מים מוגזם: דרך נוספת לגילוי נזילות בצנרת היא הדרך הפחות נעימה בה אתם מקבלים פתאום חשבון מים מנופח. אנחנו לא מדברים על 100 שקל יותר, אלא פי 6 מהשימוש הרגיל שלכם.
   
 3. רטיבות בתקרה: גילוי פיצוץ בצנרת יכול גם להתגלות על ידי רטיבות בתקרה שלכם או של השכנים מלמטה. זה יכול להיות סימן של הצטברות של מים איפה שמים לא אמורים להיות..

 

פיצוץ צינור מים

גיליתם שיש לכם פיצוץ בצנרת: כך תפעלו

אם גיליתם שיש לכם פיצוץ צינור מים דבר ראשון חשוב לסגור את הברז הראשי כדי למנוע נזילה של עוד מים. הצטברות של מים בקירות גורמת להם להיכנס לתוך הקירות ויכולה לגרום לנזק במבנה, מה שיכול להיות מאוד בעייתי ותיקון של זה יכול לעלות הרבה מאוד.

 

לאחר מכן מה שאתם צריכים לעשות זה לקרוא לאינסטלטור ולתאר לו את הבעיה. במידה והבעיה מאוד חמורה חשוב למצוא אינסטלטור שיגיע בדחיפות לסדר את הבעיה כדי למנוע נזק למבנה הבית.

מחיר תיקון פיצוץ צינור מים

הוספנו לכם מחירון לתיקון פיצוץ בצנרת:

מחירון פיצוץ בצנרת

מחיר תיקון פיצוץ בצנרת גלויה

המחיר לא כולל החלפת צנרת או איתור של הנזילה.


500 - 700 ש"ח
מחיר תיקון פיצוץ בצנרת לא גלויה

המחיר לא כולל איתור של הנזילה.


1,200 - 1,500 ש"ח
איתור נזילות

המחיר הוא לאיתור הנזילה בלבד, ללא התיקון שלה.


1,400 - 1,800 ש"ח

הדפס מחירון

איך אפשר להוריד במחיר של תיקון פיצוץ בצנרת

בשביל להוריד במחיר של תיקון פיצוץ בצנרת חשוב להגיד שהמחיר שתקבלו הוא לא מחיר קבוע והוא ישתנה בהתאם למחיר של מאתר הנזילות. בגלל זה כדאי לקבל מספר הצעות מחיר ולהשוות ביניהם, כך תוכלו לחסוך במחיר הסופי. תוכלו להתקשר אלינו ואנחנו ניתן לכם פרטים של 3 מאתרי נזילות בעיר שלכם. ככה תוכלו להשוות ולחסוך.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

סיבות לפיצוץ צינור מים

יש שתי סיבות נפוצות שגורמות לפיצוץ צינור מים. הסיבה הנפוצה ביותר היא בלאי טבעי של הצינורות. הצינורות מתיישנים, צוברים לכלוכים ופשוט עם הזמן נחלשים מה שגורם לפיצוץ בצינור. גורם נוסף הוא במקרה של קיפאון של המים בצינור, זה קורה בימים קרים מאוד. בימים אלו מומלץ להשאיר ברז אחד מטפטף כדי שהמים יזרמו ולא יעמדו במקום ויקפאו.

איך מתבצע תיקון פיצוץ צינור מים?

כשמסתכלים על תיקון פיצוץ בצנרת חשוב להבדיל בין שני מקרים: צנרת גלויה וצנרת לא גלויה. תיקון פיצוץ בצנרת גלויה הוא הרבה יותר פשוט שכן הוא יכלול את החלפת המקטע בלבד. לעומת זאת תיקון פיצוץ בצנרת לא גלויה יכלול גם פירוק והרכבה מחדש של הקיר או המרצפות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

פיצוץ צינור מים בבית משותף - מי משלם?

אחד הבעיות הכי נפוצות במקרים של פיצוץ בצנרת היא סכסוך השכנים הידוע "מי משלם?". כשאתם מזמינים איתור נזילות חשוב לנסות לוודא שכל הגורמים המעורבים נמצאים שם כדי שלא יהיו אי הבנות ולבקש מהאינסטלטור דו"ח ממצאים.

 • פיצוץ במקטע הראשי: דיירי הבניין צריכים לשלם.
   
 • פיצוץ במקטע מסתעף אל דירה: בעל הדירה צריך לשלם על התיקון.
   
 • דירה שכורה: בעל הדירה צריך לשלם על התיקון.

שאלות נפוצות על פיצוץ צינור מים

הוספנו לכם שאלות שנשאלנו לגבי פיצוץ בצינור מים:

מה לעשות אם אני לא בטוח אם יש לי פיצוץ בצנרת?

במקרה כזה מומלץ לקרוא למאתר נזילות, כך תוכלו לוודא אם יש לכם נזילה ובמקרה הצורך לתקן אותה.


איך יודעים מי אחראי לשלם על פיצוץ בצנרת בבית משותף?

בנוסף למה שאמרנו בעמוד חשוב לחפש אינסטלטור שנותן דו"ח ממצאים. לפעמים תידרשו לשלם עוד על דו"ח ממצאים ולא כל האינסטלטורים נותנים אותו אז חשוב לוודא איתם לפני כן.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה