מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

פתיחת סתימות מטבח

יש סתימה במטבח? דרך 'פייפר אינסטלציה' ניתן למצוא פתרון לכל סתימה ובעיית אינסטלציה כזו או אחרת. המשיכו לקרוא והבינו מהם המחירים, איזה סתימות נפגוש במטבח וכיצד לטפל בכל אחת מהן. כמו כן, תוכלו להשאיר פרטים או ליצור עימנו קשר ולהתחיל לבצע השוואת מחירים.

פתיחת סתימה בכיור מטבח

למעשה בכיור המטבח עובר הכי הרבה לכלוך מידי יום, שאריות אוכל, שומן ונוזלים שונים. מה שגורם לסתימות בכיור המטבח ובין היתר גם בסיפון. בהמשך נסביר לכם איך לנסות לפתוח את הסתימה לבד וכמה יעלה לכם לפתוח אותה באמצעות הזמנת אינסטלטור.

  • איך לפתוח סתימה בכיור המטבח? הכלי האולטימטיבי אשר יסייע לכל אחד (וגם לאינסטלטורים) הוא ה'פומפה' אשר תפקידה ידוע ואין אחד שלא התנסה בה. כמה לחיצות ליצרת וואקום ומשיכה חזקה צריכה לשחרר את הסתימה. במידה ולא עבד. תוכלו לגשת אל הסיפון שנמצא מתחת לכיור, לשחרר את ההברגה ולנקות מלכלוך. אם שני הפתרונות הנ"ל לא סייעו לכם - יתכן שהתקלה מורכבת יותר ויש לטפל בה עם מכשור מתקדם יותר או עם ידע מקצועי משלכם. וזה הזמן להזמין אינסטלטור למטרת פתיחת סתימה בכיור ובדיקה אם ישנם נזקים משנים.
  • כמה עולה פתיחת סתימה בכיור מטבח? המחיר לעבודה זו מוערך בין 250 - 400 ש"ח בלבד. כמובן שאם מדובר על משהו מורכב יותר, המחיר עשוי להשתנות. אנו מדברים על מקרה סטנדרטי.

 אינסטלטור במטבח

פתיחת סתימה בצנרת מטבח

צנרת המטבח הוא השלב הבא אחרי הכיור, כאשר קיימת סתימה בצנרת המטבח זה עשוי להשפיע לא רק על המים שיורדים לאט בכיור המטבח, אלא גם על המדיח ולעיתים על שאר חלקי הבית. תקלות בצנרת ביתית מצריכות הזמנה של איש מקצוע לאיתור ומציאת פתרון מהיר.

  • ממה נגרמת סתימה כזו? הצטברות יתרה של לכלוך בצנרת הביתית עשוי לגרום לחסימה של מעבר מים בין הצינורות המובילים את המים מתוך ביתכם אל הביוב העירוני. ברגע שאחד מן המקטעים סתום, ככל הנראה שהמים יפסיקו לצאת החוצה. זה יכול להתבטא במים שלא יורדים בכיור, או באסלה או אפילו מים אשר עולים באחד מן פתחי הביוב בתוך הבית.
  • מהו המחיר לפתרון התקלה? המחיר לפתיחת סתימה בצנרת המטבח כבר יקר יותר ונע בין 450 - 600 ש"ח. כאשר משתמשים במכשור מתקדם יותר כמו ספירלה חשמלית.

 

פתיחת סתימה במדיח

המים במדיח לא יורדים? איך יודעים אם מדובר על תקלה בצנרת הניקוז במטבח או שמא בתקלה במדיח? רק איש מקצוע יוכל לענות על כך, אבל אם אתם רוצים לגשש ויש לכם את היכולת. אז ניתן לבדוק באמצעות העברת מים בפתח הניקוז שאליו מובילים המים מן המדיח ולראות האם הוא סתום או רק המדיח עצמו.

  • כיצד נגרמות סתימות כאלו? סנן במדיח שלא עושה את עבודתו כשורה, צנרת מטבח סתומה אך לא בהכרח בגלל המדיח וכמובן בלאי טבעי במדיח עצמו שפשוט אט אט נהרס ומצריך עבודת תחזוקה וניקוי.
  • להזמין אינסטלטור או טכנאי? בשיחה אם אחד מהם, כבר תקבלו הנחיות לבדיקה ראשונית כיצד לאתר מעין מגיעה התקלה. לעיתים מזמין השירות אינו יכול לאתר זאת לבדו ובכך זאת יזמין את אנשי המקצוע. אמנם הדבר עשוי לחייב במחיר ביקור במידה ואינם יכולים לפתור את התקלה.

 

השוואת מחירים בפייפר אינסטלציה, יכולה לחסוך לך כסף

השימוש בפייפר אינסטלציה מאפשר לכם להזמין נותני שירות מתחום האינסטלציה, לבצע בינהם השוואת מחירים ובאמת לחסוך בעלויות! אז תחילה אתם מוזמנים לקרוא מידע באתר, להבין סדר גודל של עלויות ומחירים, להשאיר פרטים ולהתחיל לשוחח עם אנשי מקצוע אשר ישמחו להעניק לכם הצעות מחיר. כעת כל מה שנותר לכם לעשות הוא לבחור את האיש המתאים לביצוע העבודה. כמובן שכל זה ללא התחייבות וללא תוספת עמלה כלשהי.
 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה