מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

פתיחת סתימה עם ספירלה חשמלית

מחפשים אינסטלטור לפתיחת סתימה עם ספירלה חשמלית? בעמוד תראו מה המחיר של פתיחת סתימה עם ספירלה חשמלית, איך להתנהל מול האינסטלטור כדי לוודא שהוא הגון ומקצועי וכמובן תוכלו להזמין אינסטלטור זמין ומהיר. בנוסף תוכלו טיפים למניעת הסתימות לעתיד.

מהו מחיר פתיחת סתימה עם ספירלה חשמלית?

מחיר פתיחת סתימה עם ספירלה חשמלית נע בין 300 - 450 ש"ח. המחיר עבור פתיחת סתימה מעט מורכבת ולכן המחיר המעט גבוה יותר מאשר מחיר פתיחת סתימה פשוטה.

 

מחיר פתיחת סתימה עם ספירלה חשמלית בממוצע

מחיר פתיחת סתימה עם ספירלה חשמלית בממוצע: 375 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

כמה זמן לוקח לאינסטלטור להגיע אליכם לפתיחת הסתימה?

מרגע הזמנת האינסטלטור לרוב יקח לו בין 30 - 60 דקות להגיע לבית שלכם על מנת להתחיל לפתוח את הסתימה.

 

זמן ממוצע להגעה של אינסטלטור:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

טיפים להתנהלות מול האינסטלטור לגבי פתיחת סתימה עם ספירלה חשמלית

רק רגע לפני שאתם מזמינים את האינסטלטור ומחליטים שיש צורך בספירלה חשמלית בשביל לפתוח את הסתימה חשוב לנו בפייפר לתת לכם כמה טיפים להתנהלות מולו:

 • בעת שיחת הטלפון: יש שני דברים שאתם צריכים לוודא שקורים בשיחת הטלפון. הראשון הוא שהאינסטלטור ישאל אתכם אם המים עולים גם כשהברז סגור. במידה והם כן עולים הבעיה היא לא בדירה שלכם אלא בבניין. אם הוא שואל אתכם את השאלה הזו תדעו שהוא בהחלט אינסטלטור הגון ומקצועי. מעבר לכך ודאו שהוא לא לוקח מחיר נמוך מדי. אם תשמעו על אינסטלטור שמציע 120 שקל לפתיחת סתימה תגלו שהוא ימציא לכם תירוצים והמחיר יקפוץ.
   
 • פעולות מקדימות: לפני שימוש בספירלה חשמלית חשוב לבצע שתי פעולות מקדימות: פתיחת הסתימה ללא הספירלה החשמלית (לרוב עם פומפה) וניקוי הסיפון. הסיבה לכך היא שמחיר פתיחת סתימה עם ספירלה חשמלית יותר גבוה ואינסטלטור מומחה והגון ינסה קודם לפתור את הבעיה בדרכים פשוטות יותר. תופתעו לשמוע כמה פעמים ניקוי הסיפון הוא הפיתרון של הבעיה.
   
 • מחיר לפי מטר: יש אינסטלטורים שיגידו שמחיר פתיחת סתימה עם ספירלה חשמלית הוא לפי מטר ואתם יכולים למצוא את עצמכם משלמים 600 שקל ואף יותר. בשביל זה פייפר נמצא פה, כדי לעזור לכם להימנע מזה. תמחור העבודה הוא לא לפי מטר.
   
 • סוג הצנרת: דבר נוסף שהאינסטלטור יוודא איתכם לפי שהוא יפעיל את הספירלה החשמלית הוא סוג הצנרת שלכם. אם יש לכם צנרת ישנה מנחושת האינסטלטור ימליץ לכם לא להשתמש בספירלה החשמלית מפני שהיא יכולה לגרום לנזק לצנרת. אם זה המצב מומלץ כבר להחליף את הצנרת לצנרת פלסטיק שהיא הצנרת החדשה כיום.
   
 • זמן הגעה: אם הגענו למסקנה שאנחנו צריכים לפתוח את הסתימה עם ספירלה חשמלית כנראה שאנחנו יודעים, או לפחות חושבים, שהסתימה היא רצינית ואנחנו רוצים שהיא תיפטר מהר. לכן כנראה אינסטלטור שזמין ומגיע מהר יהיה הראשון להגיע אלינו.

מצאו אינסטלטור הגון וזמין לפתיחת סתימות עם ספירלה חשמלית

מעבר לטיפים להתנהלות מול האינסטלטור, אנחנו בפייפר רוצים לוודא שתוכלו לפתור כל בעיית אינסטלציה במקום אחד, גם מציאת האינסטלטור עצמו. בין אם אתם מחפשים אינסטלטור זמין או אינסטלטור זול (כמובן שעדיף שניהם) תוכלו למצוא אותו כאן ועכשיו עם פייפר. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מאינסטלטורים בעיר שלכם. כך תוכלו להשוות בין זמני ההגעה שלהם, המחיר וגם האמינות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

אילו סתימות נצטרך לפתוח עם ספירלה חשמלית?

כשיש לנו סתימות קשות יותר נצטרך לפתוח אותן עם ספירלה חשמלית. לדוגמה אם יש סתימה מורכבת בכיור שלא ניתנת לפיתרון על ידי ניקוי הסיפון או על ידי הפומפה. חשוב להדגיש שאינסטלטור מקצועי והגון קודם כל ינסה לנקות את הסיפון ולפתוח עם פומפה כדי למנוע מכם את העלויות הנוספות על פתיחת עם ספירלה חשמלית.

 

סתימה בכיור שדורשת ספירלה חשמלית

כך תמנעו את הסתימות הבאות

ישנם כמה דברים שתוכלו לעשות בשביל למנוע את הסתימות הבאות:

 • זרקו מזון: לפני שאתם שוטפים את הצלחות ודאו שכל המזון נזרק לפח ולא לכיור כי הוא ישטף לתוך הצנרת ואז יעשה סתימה. במיוחד מאכלים קטנים יותר כמו אורז או קוסקוס שתמיד חומקים פנימה.
   
 • זרקו שמן: עוד אויב למערכת הביוב שלנו הוא שמן ושומן. אם טיגנתם ואין לכם מה לעשות עם השמן הנותר אל תזרקו אותו לכיור כי הוא יתקשה ויגרום לכל דבר לזרום פחות חלק. במקום זה חכו שהוא יתקרר, שימו אותו בשקית וזרקו אותה לפח.
   
 • מסנן לכיור: אם אין לכם עדיין אז מסנן לכיור היא דרך מעולה למנוע סתימות. גם המזון שלכם וגם השיערות מהגילוח לא יפלו לתוך מערכת הביוב ובעצם יגרמו לסתימה.
   
 • טוחן אשפה: דבר נוסף שתוכלו לעשות הוא להתקין טוחן אשפה לכיור על מנת שיגרוס פיסות מזון לא רצויות שמצטברות וגורמות לסתימה.