מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

סתימה בשירותים

מה עושים כאשר יש סתימה בשירותים? כמה זה עולה והאם צריך להזמין אינסטלטור לפתיחת סתימה בשירותים? בין אם מדובר על סתימה חוזרת או חד פעמית (בגלל נייר או בעיה אחרת), דרך פורטל פייפר אינסטלציה תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר של אינסטלטורים העוסקים בפתיחת סתימות בשירותים, לבצע ביניהם השוואת מחירים ולקבל מחיר זול.

סתימה בשירותים, מה עושים?

נסתמו השירותים? אל תנסו להוריד שוב את המים, הם עלולים לעלות עוד יותר ולגלוש החוצה אל מחוץ לאסלה, השלב הראשוני הוא לנסות לשחרר את הסתימה באמצעות פומפה. אם אתם רואים שהמצב משתפר. נסו כעת להוריד את המים.

אם הסתימה עדיין קיימת, ניתן לנסות באמצעות חומר לפתיחת סתימות או סודה קאוסטית. אם גם זה לא עזר והסתימה חוזרת, הזמינו אינסטלטור - תארו לו את הבעיה וחכו להגעתו. בנתיים, מומלץ לפתוח את החיבור הקרוב לאסלה (פתח ביוב פנימי) ולראות האם שמה יש סתימה, לעיתים פתיחה המעבר תפתור את הבעיה.פתיחת סתימה בשירותים

כמה עולה פתיחת סתימות בשירותים?

לפניכם טבלה המסבירה בהרחבה על כל האפשרויות לפתיחת סתימות בשירותים ומהם המחירים שלהם, המחירים כמובן למטרת מידע בלבד והנם ממוצע מחירים אשר נגזרו מרשת האינטרנט והצעות מחיר שאספנו בפורטל 'פייפר אינסטלציה'.

אופי הסתימה ואמצעי הפתיחה

כמה עולה לפתוח סתימה פשוטה בשירותים?

סתימה סטנדרטית שאינה מורכבת.


300 - 400 ש"ח
פתיחת סתימה בשירותים עם ספירלה חשמלית

תוספת למחיר בעבור שימוש בספירלה חשמלית.


400 - 500 ש"ח
מחיר תיקון סתימה חוזרת בשירותים

תיקון כולל של סתימות חוזרות בשירותים.


450 - 650 ש"ח
פתיחת סתימה מנייר באסלה

הצטברות מגבונים ונייר בביוב (דורש הזמנת ביובית)


550 - 850 ש"ח

הדפס מחירון

סתימה חוזרת בשירותים, מהי הסיבה לכך?

האמנם הצלחתם לשחרר את הסתימה בשירותים בפעם הראשונה, אך היא לא מפסיקה לחזור שוב ושוב, כנראה שקיימת בעיה רצינית יותר בתוך מערכת הביוב הביתית שלכם, זה יכול להיות צינור סתום, שורשים שחדרו לתוך הביוב (במידה וזה בית פרטי או גינת גן) ואפילו סיפון שירותים לא תקין.

ראשית האינסטלטור ינסה לפתור את הבעיה בדרכים הפשוטות כמו סליל קפיץ, אשר יכול להוציא פסולת מעומק התעלה, אך אם גם הניסיון הזה כשל, ככל הנראה שהוא יחדיר מצלמה אופטית על מנת לגלות היכן הבעיה. לאחר איתורה - הוא יטפל בכך והנושא יפסיק לחזור על עצמו. אגב עם הסתימה חוזרת רק בשירותים ולא בכל הבית - המצב נחשב לטוב ואין בעיה במערכת הביוב הראשית.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

כיצד אינסטלטור פותח סתימה בשירותים?

תתפלאו אבל הכלי הראשון שהאינסטלטור ישלוף מתוך ארגז הכלים שלו יהיה פומפה, אשר פותרת את רוב הסתימות השירותים, באמצעות שימוש נכון בה - אפשר לפתוח סתימות רבות באסלה, הכלי השני במידה ומדובר על תקלה חריגה יותר יהיה סליל קפיץ אשר יכול לפתור בעיות עמוקות יותר והצטברות של נייר ומגבונים בעומק הצינור.

 

מעבר לכך - שימוש בסודה קאוסטית או חומר ממיס שומנים יכול להיות לעזר כאשר נתקלים בלכלוך רב בעת נסיון שחרור הסתימה בשירותים. הכלים הבאים יהיו כבר רציניים יותר ונשתמש בצילום ובמידת הצורך גם בביובית למטרת פתיחת סתימה בביוב הראשי. לעיתים הסתימה נמצאת כלל בכיור, כאשר הדרך שלו חוסמת את דרך הניקוז של השירותים. לכן שחרור סתימה בכיור עשוי לפתור גם הוא את הבעיה.

 

פתיחת סתימה בשירותים על ידי אינסטלטור

השאירו פרטים ב'פייפר אינסטלציה' ותקבלו מחיר זול יותר

למה פייפר אינסטלציה? כי דרכנו אתם יכולים לקבל עד שלוש הצעות מחיר של אינסטלטורים אשר מבצעים פתיחת סתימות, הן לשירותים, הן בכיורים, מרזבים ומערכות ביוב מורכבות. היתרון שלנו על פני האחרים הוא מתן שלוש הצעות מחיר וזאת בשביל שאתם הגולשים תוכלו לבצע השוואת מחירים ביניהם ולבחור בהצעה הזולה מבין השלושה. כמובן שתקבלו אינסטלטור באזור מגוריכם, אשר פנוי לעבודה ובעל הידע הנחוץ.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה