מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

פתיחת סתימה בצינור מים חמים

כאן נציג את סימנים לסתימה בצינור המים החמים, כמה עולה פתיחת סתימה בצינור מים חמים ע"י אינסטלטור, מהם הגורמים לסתימות אלו, האם ניתן לפתוח אותן לבד וגם איך דרך פורטל פייפר תוכלו להשיג עד 3 אינסטלטורים באזורכם ולהשוות במחיר בקלות ומהירות.

מהם הסימנים לסתימה בצינור מים חמים?

אחד הסימנים הבולטים להיווצרות סתימה בצינור מים חמים בכיור או במקלחת הוא - כאשר אתם פותחים תחילה את הברז על מים קרים וכאשר אתם מעבירים לזרם החם, לחץ המים החמים יורד משמעותית, דבר שעשוי להעיד על גורם שעומד במרכז צינור המים החמים או לחילופין, דבר שעשוי להעיד על נזילה בצנרת המים החמים שמחוברת אל הדוד.


פתיחת סתימה בצינור מים חמים

מהו מחיר פתיחת סתימה בצינור מים חמים?

מחיר פתיחת סתימה בצינור מים חמים נע בין 250 - 400 ש"ח וזה כולל ניקוי של דוד השמש או החשמל מאבנית, וכולל ניקוי של הצנרת המקושרת אל הדוד. כמו כן, במידה ותרצו שאינסטלטור יתקין לכם סנן אבנית, מחיר ההתקנה יעלה בין 450 - 600 ש"ח, הכולל שווי של סנן אבנית סטנדרטי לדוד והתקנתו. כמו כן, במידה ומערכת הדוד שלכם יושבת על גג רעפים, צפו להתייקרות הן של ניקוי הדוד והן של התקנת הסנן בעוד 200 - 300 ש"ח.


מחיר ממוצע לניקוי דוד שמש מאבנית

מחיר ממוצע לניקוי דוד שמש מאבנית: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

מהם הגורמים לסתימה בצינור מים חמים?

אחד הגורמים המרכזיים שמובילים לפתיחת סתימה בצינור מים חמים היא הצטברות אבנית הן בצנרת הדוד והן בדוד עצמו. אבנית נמשכת בעיקר לאזורים בעלי טמפרטורות גבוהות, מה שגורם לה להצטבר בתוך מיכל הדוד ואף להצטבר בתוך הצנרת שמובילה את המים מהדוד אל הבית שלכם.

האם ניתן לפתוח סתימה בצינור מים חמים בעצמי?

סתימה בצינור מים חמים לרוב נובעת מנזילה שמקורה בצנרת המחברת בין הדוד לבית או לחילופין, עקב הצטברות אבנית בדוד עצמו. מדובר בהליך מורכב ומסובך יותר שמצריך עלייה לגג הבית, פתיחה של הדוד וניקוי של האבנית שבתוכו או לחילופין, תיקון של הצנרת של הדוד. כל אלו פחות מתאימים לפיתרון בצורה עצמאית כמו בפתיחת סתימה רגילה ועל כן פורטל פייפר ימליץ לפנות לאינסטלטור שמתמחה בדודים.


היעזרו באינסטלטור לפתיחת סתימה בצינור מים חמים

השיגו אינסטלטור דרך פייפר וחסכו זמן וכסף!

לאחר שגיליתם שזרם המים החמים לא מתפקד, זה הזמן שלכם להשאיר פרטים בטופס מתחת, לאחר מכן תוכלו לקבל בחינם וללא התחייבות עד 3 אינסטלטורים שמתמחים בעבודה עם דודים, ביניהם תוכלו לברר מחירי פתיחת סתימה בצינור מים חמים עוד בטלפון וכך תוכלו להשוות בהצעות המחיר שקיבלתם במינימום זמן ובאפס מאמץ.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

כיצד למנוע סתימה בצינור מים חמים?

אז לאחר שהזמנתם אינסטלטור לפתיחת סתימה בצינור מים חמים שבביתכם, כעת אתם בטח רוצים לדעת כיצד להישמר מפני הסתימה הבאה. כפי שכבר הסברנו, צינור עם מים חמים מושך אליו אבנית שמצטברת בדוד ומביאה לחסימה של זרימת המים החמים.

כדי למזער את הסיכוי לסתימה עתידית, צוות פורטל פייפר ממליץ להתקין סנן אבנית לדוד שלכם או לחילופין להתקין סנן מים דירתי, רק קחו בחשבון שזה עשוי להיות מסורבל למי שאינו מחזיק בידע, מה שייאלץ אתכם לרוב להיעזר באינסטלטור לצורך התקנה. ולכן במידה וכבר אתם שוקלים להזמין בעל מקצוע, דאגו ליידע אותו על רצונכם בסנן אבנית לדוד, כך שהוא כבר יוכל להביא איתו ולהתקין ישר לאחר תיקון התקלה, דבר שעשוי לחסוך לכם בתשלום כפול של דמי ביקור.