מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

פתיחת סתימה בכיור

נסתם לכם הכיור? בין אם זה במטבח או באמבטיה, הזמנת שירות פתיחת סתימות לכיור תוכלו להזמין כאן בפורטל "פייפר אינסטלציה" המאגד אינסטלטורים באזורכם המספקים שירותי פתיחת סתימות לכיורים, השאירו פרטים וקבלו עד שלוש הצעות מחיר דרכנו, בצעו השוואת מחירים ובחרו בהצעה הזולה ביותר.

פתיחת סתימה בכיור, פשוט וקל? לא תמיד!

ברוב המקרים סתימה בכיור מסתיימת בניקוי הכיור או שימוש בפומפה לשחרור הסתימה, אך מה קורה כאשר שני הדברים האלו לא עוזרים? מתחילים לרדת לעומק ולשורש הבעיה, ראשית נתחיל עם הסיפון לבדוק אם הוא סתום או מלא בפסולת שצריך לנקות, לאחר מכן נגיע לפתח הביוב הפנימי הקרוב, אחריו לראשי של הדירה ואז לבור הספיגה. כאשר הנושא מתחיל להיות מסובך יותר משימוש בפומפה או למביני עניין לניקוי ופתיחת סתימה בסיפון של הכיור, הגיע הזמן להזמין אינסטלטור.

 

פתיחת סתימה בכיור

מחיר פתיחת סתימה בכיור

מחיר פתיחת סתימה בכיור יעלה בין 250 - 400 ש"ח לפתיחת סתימה פשוטה. במידה והסתימה מורכבת יותר ומצריכה שימוש בספירלה חשמלית, מה שנפוץ בכיור המטבח, המחיר יהיה בין 400 - 500 ש"ח. אם האינסטלטור גילה שהסתימה ראשית וגדולה יותר יהיה צורך בהזמנת ביובית מה שיעלה עוד כמה מאות שקלים.

 

מחיר פתיחת סתימה בכיור מטבח בממוצע

מחיר פתיחת סתימה בכיור מטבח בממוצע: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

צפו בסרטון הסבר על פתיחת סתימה בכיור:

ממה נגרמת סתימה בכיור המטבח?

סתימות בכיור המטבח נגמרות מאוכל ושאריות לכלוך שהצליחו לעבור את המסננת הראשונית שעל הכיור. בנוסף גם הצטברות של שמן ונוזלי אוכל שעם הזמן מצטברים בדפנות השרשור והמגיעים אל הסיפון וצנרת הבית, אלו הם הגורמים העיקרים לסתימות בכיור המטבח, נציין כי רוב הפעמים שיש סתימה בכיור המטבח - פתיחה וניקוי הסיפון פותרת את הבעיה, גם שימוש בפומפה לעיתים יכול לפתור את הבעיה מהר ממה שחשבנו.


סתימה בכיור המטבח

פתיחת סתימה בכיור בחדר האמבטיה

לעיתים כיור האמבטיה נסתם בגלל שימוש לא נכון באסלה, אם אתם מעבירים מגבונים ונייר שאינו מתכלה דרך האסלה( דבר אשר יגרום גם לסתימה באסלה), הסתימה יכולה להיות נקודתית בחדר האמבטיה ובעצם לחסום את פתח יציאת המים של כיור האמבטיה ובכך לגרום לסתימה שם. כמו כן, יכולה להיות סתימה בכיור האמבטיה בגלל הצטברות שערות ולכלוך, כאשר ניקוי סיפון ופומפה יכולות לפתור. התקלות השכיחות יותר הן דווקא במקרים אלו הצטברות של שיער ונייר.

 

ניתן לפתור זאת באמצעות ניקוי סתימה והוצאת הלכלוך. נדגיש כי אם אינכם בטוחים איך פותחים סתימה, כדאי להיעזר בגורם מקצועי אשר מחזיק בציוד המתאים ויטפל בבעיה באופן מהיר ומבלי לגרום נזקים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

כיצד לטפל בסתימה בכיור עם טוחן אשפה?

טוחן האשפה לעיתים מסבך את העניין והופך אותו ליותר מורכב, אבל גם לו מותקן סיפון, שניתן לניקוי וריקון. אם הבעיה היא בטוחן האשפה עצמו שהוא זה שגורם לכך שהמים לא יורדים  מתוך הכיור, תצטרכו להזמין שירות תיקונים מטעם החברה שרכשתם ממנה את הטוחן ובכך לפתור את הבעיה, ישנם גם אינסטלטורים שעושים זאת - רק רצוי לשאול מראש ולציין כי יש אצלכם טוחן אשפה בכיור. בעזרת פייפר אינסטלציה תוכלו לחסוך מאות שקלים באמצעות שיטת השוואת המחירים בין האינסטלטורים השונים! ראו אזורי פעילות כעת. 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה