מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

פתיחת סתימה בכיור

יש לכם סתימה בכיור מטבח או אמבטיה? בעמוד שלפניכם תראו מה הגורמים לכך שיש לכם סתימה, איך פותחים את הסתימה לבד עם פומפה, סודה לשתייה וחומץ, סודה קאוסטית, מלח לימון ועוד חומרים טבעיים. בנוסף תראו איך אינסטלטור פותח את הסתימה כולל מחירון מקצועי של פתיחת סתימה בכיור.

סתימה בכיור, מה עושים?

כשיש לכם סתימה בכיור דבר ראשון שכדאי לכם לעשות הוא לראות האם המים יורדים לאט או שהם בכלל לא יורדים. במידה והם יורדים לאט כדאי שתחכו עד שהמים ירדו לחלוטין כי יהיה יותר קל לפתוח את הסתימה כשאין מים בכיור. זה גם סימן לכך שהסתימה יותר קלה והסיכוי שתוכלו לשחרר אותה לבד הוא יותר גדול.

 

במידה והמים לא יורדים בכלל בכיור נסו לזכור האם הייתה לכם סתימה נוספת בבית לאחרונה, במידה וכן כנראה שהסתימה קשה יותר וכנראה כדאי להזמין אינסטלטור. במידה ולא הייתה לכם סתימה נוספת בבית כנראה שהסתימה יותר פשוטה תוכלו לנסות לפתוח אותה לבד או להזמין אינסטלטור.

 

סתימה בכיור

מה הסיבה שיש סתימה בכיור מטבח?

 • שאריות מזון: הסיבה הנפוצה ביותר שיש סתימה בכיור המטבח היא בגלל שאריות מזון שנכנסות לצנרת. כשאתם שוטפים את הכלים בכיור והמזון נכנס לתוך הניקוז של הכיור הוא מצטבר בצנרת הכיור ואז יכול לגרום לסתימה. בשביל למנוע את הסתימה הזו שפכו את שאריות המזון לפח ושימו מסנן לכיור. בנוסף תוכלו להתקין טוחן אשפה.
   
 • שמן בישול: טיגנתם בשמן עמוק ושפכתם את השמן לכיור? זו עוד סיבה נפוצה מאוד לכך שיש סתימה בכיור המטבח שלכם. השמן נתפס לצנרת של הכיור ואז מונע מדברים לרדת שם בצורה חלקה. במיוחד לאחר שהוא מתקרר הוא מקשה על דברים להחליק. הפיתרון המומלץ ביותר הוא לא לשפוך שמן לכיור אלא לחכות שהוא יתקרר, לשפוך לשקית ואז לזרוק לפח. אם טיגנתם בלי הרבה שמן אבל הוא עדיין נשאר במחבת שאתם שוטפים מומלץ להרתיח מים בקומקום ואז לשפוך אותם לכיור כדי שהשמן שנשפך ירד בצורה טובה יותר ולא יישאר תקוע בצנרת אלא ירד למערכת הביוב.
   
 • סתימה בביוב: ייתכן והסתימה שיש לכם בכיור היא רק סימפטום למשהו גדול יותר - סתימה בביוב. לא תמיד תוכלו לדעת אם הסתימה היא בביוב, אבל הסימן הבולט ביותר הוא לראות האם היו לכם סתימות נוספות בבית לאחרונה. לא חייב להיות בכיור המטבח, אם היו לכם גם סתימות בשירותים או באמבטיה או שהסתימה בכיור המטבח חוזרת על עצמה יש סיכוי שהסתימה היא בביוב.

 

פתיחת סתימה בכיור מטבח

כיצד לטפל בסתימה בכיור עם טוחן אשפה?

התקנת טוחן האשפה לעיתים מסבכת את העניין והופכת אותו ליותר מורכב, אבל גם לו מותקן סיפון, שניתן לניקוי וריקון. כאשר יש סתימה בכיור עם טוחן אשפה, חשוב לבדוק אם הבעיה היא בטוחן האשפה עצמו שהוא זה שגורם לכך שהמים לא יורדים מתוך הכיור, תצטרכו להזמין שירות תיקונים מטעם החברה שרכשתם ממנה את הטוחן ובכך לפתור את הבעיה, ישנם גם אינסטלטורים שעושים זאת - רק רצוי לשאול מראש ולציין כי יש אצלכם טוחן אשפה בכיור. בעזרת פייפר אינסטלציה תוכלו לחסוך מאות שקלים באמצעות שיטת השוואת המחירים בין האינסטלטורים השונים! ראו אזורי פעילות כעת.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

למה יש סתימה בכיור אמבטיה?

הסיבה הנפוצה ביותר לכך שיש סתימה בכיור האמבטיה היא בגלל הצטברות של שיערות עקב הגילוח. סיבה נוספת היא בגלל קרמים ושמנים שנשפכו בכיור האמבטיה וכמו שמן בכיור המטבח נתקעים ומונעים מדברים אחרים לרדת בצורה חלקה. בשביל למנוע את סתימה בכיור האמבטיה שימו מסנן בשביל לתפוס את השיערות ושפכו מים רותחים מהקומקום במידה ונשפך לכם קרם או משחה שומנית.

 

פתיחת סתימה בכיור אמבטיה

איך פותחים סתימה בכיור?

 • שימו דלי מתחת לכיור ובעדינות פתחו את הניקוז. ישפכו מים לתוך הדלי ולאחר מכן תוכלו להוציא לכלוך באמצעות הידיים שלכם (מומלץ להשתמש בכפפות).
   
 • מלאו את הכיור במים והצמידו את הפומפה לפתח הניקוז בשביל ליצור ואקום. פמפמו במשך 5 דקות ובדקו האם המים יורדים בכיור. במידה והם כן יורדים בכיור הצלחתם לפתוח את הסתימה בכיור.
   
 • השתמשו בחומר נוזלי לפתיחת סתימות בכיור. שפכו את החומר בכיור נקי ממים והשאירו אותו במשך 15 דקות בשביל לתת לו לעבוד. אם אין לכם חומר ייעודי ניתן גם לפתוח סתימה בכיור עם חומרי שיש לכם בבית.

 

פתיחת סתימה בכיור עם סודה לשתייה וחומץ

ייבשו את הכיור ואז שפכו כוס של אבקת סודה לשתייה בפתח הניקוז של הכיור. מומלץ להשתמש בכפית על מנת לוודא שכל הסודה לשתייה נכנסת בפתח הניקוז ולא מתפזרת. לאחר מכן שפכו 3 כפות של חומץ ואטמו באמצעות הפקק של הכיור. המתינו 5 דקות בשביל לתת לסודה ולשתייה ולחומץ להגיב ולבסוף הרתיחו מים מהקומקום ושפכו אותם בכיור.

 

פתיחת סתימה בכיור עם סודה לשתייה

פתיחת סתימה בכיור עם מלח לימון

ערבבו חצי כוס מלח לימון ועוד חצי כוס סודה לשתייה ושפכו את התערובת לכיור. סגרו עם הפקק של הכיור וחכו 5 דקות בשביל לתת למלח הלימון להגיב עם הסודה לשתייה. הרתיחו מים בקומקום ושפכו לכיור ואז במשך מספר שעות אל תשמשו בכיור. מומלץ לפתוח את הסתימה בכיור בשיטה הזו כשאתם לא צריכים להשתמש בו בשעות הקרובות, לדוגמה לפני שאתם הולכים לישון או יוצאים מהבית.

 

מלח לימון

איך לפתוח סתימה בכיור עם סודה קאוסטית?

ערבבו 2 כוסות סודה קאוסטית עם 3-4 כוסות מים ושפכו לתוך הכיור. בזמן שפיכת התערובת ודאו שהתערובת לא נוגעת בשום דבר אחר, אלא רק נכנסת לתוך הצנרת והתרחקו מהכיור למשך חצי שעה תוך כדי שמירה על חלונות פתוחים. שימוש בסודה קאוסטית לפתיחת סתימה בכיור צריך להתצבע אך ורק אחרי שבדקתם שהצנרת שלכם עמידה מספיק על מנת למנוע נזקים עתידיים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

איך אינסטלטור פותח סתימה בכיור?

כשמגיע אינסטלטור הוא לרוב ינסה תחילה לפתוח את הסתימה בכיור באמצעות פומפה. במידה ולא הוא ישתמש בקפיץ ידני או חשמלי. פתיחת סתימה בכיור עם קפיץ מתבצעת באמצעות החדרה שלו לתוך הצנרת של הכיור במטרה למשוך את החומרים שסותמים ובכך לשחרר את הסתימה. במידה והוא לא הצליח הוא ישתמש בקפיץ חשמלי. חשוב שתדעו שפתיחת סתימה עם קפיץ חשמלי עולה יותר מאשר פתיחת סתימה עם פומפה או קפיץ ידני.

 

 

אינסטלטור פותח סתימה בכיור

כמה עולה פתיחת סתימה בכיור?

מחיר פתיחת סתימה בכיור נע בין 250 - 400 ש"ח עבור פתיחת סתימה פשוטה. עבור פתיחת סתימה עם ספירלה חשמלית המחיר נע בין 300 - 450 ש"ח ובמידה והסתימה קשה ודורשת ביובית המחיר יהיה בין 800 - 1,000 ש"ח.

מחירון פתיחת סתימה בכיור

כמה עולה לפתוח סתימה פשוטה בכיור מטבח?

סתימה פשוטה שניתנת לפתיחה עם קפיץ ידני או פומפה.


250 - 400 ש"ח
מה המחיר של פתיחת סתימה פשוטה בכיור אמבטיה?

סתימה פשוטה שניתנת לפתיחה עם קפיץ ידני או פומפה.


250 - 400 ש"ח
מה המחיר של פתיחת סתימה בכיור עם ספירלה חשמלית?

מחיר עבור פתיחת סתימות קשות עם אינסטלטור.


300 - 450 ש"ח
כמה עולה פתיחת סתימה בביוב עם ביובית?

הזמנת ביובית לצורך פתיחת הסתימה.


800 - 1,000 ש"ח
כמה עולה חיתוך שורשים בביוב?

מחיר חיתוך שורשים בביוב במקרה שהסתימה בכיור היא בגלל שורשים.


1,200 - 1,800 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

תוך כמה זמן מגיע אינסטלטור לפתיחת סתימה בכיור?

לרוב מרגע הקריאה אינסטלטור יגיע לביתכם לצורך פתיחת הסתימה 30 - 60 דקות. הזמן מושפע מהמרחק של האינסטלטור מהבית שלכם, כשבמידה והוא יותר רחוק יקח לו יותר זמן.

 

זמן ממוצע להגעת אינסטלטור:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

מצאו אינסטלטור מומלץ לפתיחת סתימה בכיור עם פייפר

אם אתם מחפשים אינסטלטור לפתיחת הסתימה בכיור מומלץ לקבל הצעה מיותר מאינסטלטור אחד מפני שאינסטלטורים שונים יכולים לתת לכם הצעות מחיר שונות והשוואה בין המחירים שלהם יכולה לחסוך לכם בקלות עשרות אחוזים מהמחיר. בנוסף תוכלו להשוות בין רמת הזמינות שלהם בשביל למצוא את האינסטלטור הזריז ביותר. את ההשוואה תוכלו לבצע עם פייפר. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מאינסטלטור בעיר המגורים שלכם עבור פתיחת הסתימה בכיור.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

סימנים מקדימים לכך שיש לכם סתימה בכיור

לפני שיש לכם בריכה של מים שלא יורדת בכיור יכולים להיות סימנים מקדימים לכך שיש לכם סתימה בכיור. אם יש ריח רע בכיור זה שבהחלט ייתכן ויש לכם סתימה. בנוסף אם המים יורדים לאט בכיור זה מצביע על סתימה. במקרים האלה מומלץ לנסות לשחרר את הסתימה לפני שהיא מחמירה.