מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

פתיחת סתימה באמבטיה

צריכים לפתוח סתימה באמבטיה? בעמוד תראו איך לפתוח עם ובלי פומפה, מה המחיר של פתיחה מקצועית וגם איך למנוע את הסתימות הבאות באמבטיה.

מה גורם לסתימה באמבטיה?

הגורם הנפוץ ביותר לסתימה באמבטיה הוא שיערות. השיערות נופלות מראשנו יורדים באמבטיה על הצנרת ושם, כמו אוזניות, מתחילות להסתבך ולא ניתנות לפרימה. מי שמחריפים את הסתימה באמבטיה אפילו יותר הם השמפו, סבון וכל הקרמים שאנחנו שמים במקלחת שלאחר מכן נתקעים בצנרת ומתקשים עד שהם לא נותנים למים לרדת.

 

סתימה באמבטיה

איך פותחים סתימה באמבטיה לבד ללא אינסטלטור?

  • פומפה - שימו את הפומפה מעל פתח הניקוז של האמבטיה והתחילו לפמפם. שימו לב שהאמבטיה צריכה להיות רטובה, כך שאם האמבטיה יבשה תצטרכו להזרים מעט מים.
     
  • חוט ברזל - קחו חוט ברזל ארוך / קולב ופלייר. עשו מהברזל צורה של קרס (כמו של הדייגים) בקצה של החוט. במידה ואתם משתמשים בקולב, תיישרו אותו קודם כל ולאחר מכן תעשו בסוף הברזל את צורת הקרס. לאחר שעשיתם את זה, הכניסו את הברזל אל פתח הניקוז ונסו לדוג את הגורם לסתימה.
     
  • קופסת ביקורת - לשלב זה הצטיידו בכפפות, פתחו את קופסת הביקורת הוציאו את מחסום הריח והוציאו משם את כל הלכלוך והשיערות. לאחר שסיימתם לנקות שם החזירו את מחסום הריח וסגרו את קופסת הביקורת.

פתיחת סתימה באמבטיה ע"י אינסטלטור

פתיחת סתימה באמבטיה על ידי אינסטלטור תתבצע בכך שהוא יגש אל פתח הביקורת עם ספירלה או קפיץ ויכניסו אל תוך קופסת הביקורת, האינסטלטור ידחוף את הספירלה או הקפיץ לבפנים עד שיגיע אל הסתימה. ברגע שהוא יגיע אל הסתימה הוא יסובב את את הקפיץ או הספירלה על מנת לתפוס את השיערות או את מה שגורם לסתימה וישלוף אותם החוצה. שימו לב שמחיר פתיחת סתימה עם ספירלה חשמלית יהיה מעט יותר גבוה מאשר עם פומפה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

פתיחת סתימה קשה באמבטיה

ייתכן ויגיע האינסטלטור ויבין שגם הוא לא יכול לפתוח את הסתימה באמבטיה כי הסתימה קשה מדי. במקרה הזה תצטרכו להזמין ביובית בשביל שתפתח את הסתימה, מפני שהיא כבר לא בצנרת האמבטיה אלא בצנרת הביוב. סימן בולט לכך שאתם צריכים להזמין ביובית לצורך פתיחת הסתימה באמבטיה הוא שהסתימה נפתחה לפני כמה חודשים וכבר חזרה שוב. זה לרוב מצביע על סתימה קשה שלא אתם ולא האינסטלטור תצליחו לפתוח לבד.

 

פתיחת סתימה באמבטיה

מחיר פתיחת סתימה באמבטיה

מחיר פתיחת סתימה באמבטיה נע בין 200 - 300 ש"ח עבור פתיחת סתימה פשוטה. עבור פתיחת סתימה באמבטיה עם ספירלה חשמלית המחיר יהיה בין 300 - 450 ש"ח והמחיר של פתיחת סתימה עם ביובית נע בין 800 - 1,000 ש"ח.

מחירון פתיחת סתימות באמבטיה

כמה עולה לפתוח סתימה פשוטה באמבטיה?

המחיר מעט גבוה יותר ממחיר ביקור אינסטלטור והוא מחיר סטנדרטי עבור פתיחת סתימות.


200 - 300 ש"ח
כמה עולה שימוש בספירלה חשמלית לפתיחת סתימה באמבטיה?

מומלץ לבדוק אם האינסטלטור האם הוא יכול לפתוח את הסתימה ללא השימוש לפני כן.


300 - 450 ש"ח
כמה עולה פתיחת סתימה בביוב עם ביובית

במקרה שהסתימה באמבטיה היא רק סמפטום לסתימה יוצר רצינית.


800 - 1,000 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

האם כדאי להשתמש בחומר לפתיחת סתימות באמבטיה?

חומר נגד סתימות אינו מומלץ לשימוש וכך גם רוב האינסטלטורים חושבים, במיוחד בפתיחת סתימה באמבטיה מכיוון שחומר לפתיחת סתימות אמור להמיס שומנים ולרוב במקלחת יחכו לנו שיערות ולא שומנים כך שיעיל - הוא לא יהיה. לסיכום, לא מומלץ בכלל להשתמש בחומר לפתיחת סתימות באמבטיה מכיוון שהוא לא רק שלא יפתח את הסתימה אלא יגרום לסתימה שהרבה יותר קשה לפתיחה בעתיד.

מצאו אינסטלטור מומלץ לפתיחת סתימה באמבטיה

מחפשים אינסטלטור לפתיחת סתימה באמבטיה? מצאו אותו כאן עם פייפר. עם פייפר ניתן להשוות בין אינסטלטור מומלצים בעירכם על מנת למצוא את האינסטלטור הזמין ביותר וגם הזול ביותר. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר מאינסטלטורים בעירכם, בדקו את זמן ההגעה והצעת המחיר שלהם ובחרו אינסטלטור מתאים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

כך תמנעו את הסתימה באמבטיה להבא

הדרך הטובה ביותר למנוע את הסתימה באמבטיה היא באמצעות מסנן אמבטיה שיצליח לאסוף את כל השיערות שנופלות. תוכלו למצוא מסנן בכל טמבורייה ואפילו חנויות שמוכרות דברים לבית כמו מקס סטוק. בנוסף לכל בעלי ובעלות השיער הארוך במידה ואתם רואים את השיער נאסף אחרי האמבטיה שלכם אספו אותו ואל תתנו לו ליפול לצנרת.