מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

פתיחת סתימה

יש סתימה קשה? סתימה פשוטה? מנסים לפתור זאת לבד או רוצים כבר להזמין אינסטלטור לשם כך? דרך פייפר אינסטלציה, תוכלו לקבל את כל המידע הנחוץ לכם, החל מאפשרות להזמנת אינסטלטורים לפתיחת סתימה וביצוע השוואת מחירים בינהם ועד לקבל מידע וטיפים בנושא וכמובן ממוצע מחירים לפתיחת סתימות על פי מחירון מורחב, המשיכו לקרוא לעוד פרטים.

השוואת מחירים לפתיחת סתימה דרך פייפר אינסטלציה

לא משנה איפה הסתימה, בעזרת פורטל 'פייפר אינסטלציה' תוכל לקבל מספר הצעות מחיר של אנשי מקצוע העוסקים בפתיחת הסתימה הדרושה לך, בין אם זה משהו פשוט בכיור או סתימה מורכבת בביוב. תוכל להשאיר פרטים או לחייג ולקבל עד שלוש פניות חוזרות, מאינסטלטורים מאזורך אשר מעניקים את השירות הדרוש לך. כל שכבר כמה רגעים לאחר שפנית אל 'פייפר אינסטלציה' תוכל לבצע השוואת מחירים, לאסוף מידע במהירות ולמצוא את איש המקצוע המתאים לך.

פתיחת סתימות בביוב

פתיחת סתימה מורכבת עם הציוד המתאים

הסתימות הפשוטות יותר כמו כיור או אסלה בדרך כלל יפתחו באמצעות פומפה, אם הבעיה קצת יותר "עמוקה", אפשר להשתמש בסליל קפיץ, בין אם הוא ידני או חשמלי. כך בדרך כלל פותרים את רוב הסתימות הבסיסיות. לעומת זאת, אם הבעיה חמורה יותר כמו למשל במסעדה, שם עשויה להיות סתימה עקב הצטברות של שומן בבורות הניקוז, אז משתמשים בסודה אקוסטית ובחומרים נוספים אשר גם פותחים את הסתימה וגם מנקים את הצנרת והבור.

כמו כן, קיימות טכניקות נוספות כמו חיתוך שורשים אשר גורמים לסתימה בביוב או סתימות קשות מאוד המצריכות הזמנת ביובית לפתיחת הסתימה בכל אופן, רצוי לתאר מראש לאינסטלטור מהי הסתימה הקיימת אצלכם, היכן היא נמצאת וכיצד היא משפיעה, כך שיוכל להעריך עם איזה ציוד להגיע וכיצד לגשת למלאכה.

מהו המחיר לפתיחת סתימות? הנה המחירון:

המחירון שאנו מציגים לכם הוא נגזרת של ממוצע מחירים שנאסף מרחבי האינטרנט ומהצעות מחיר שונות של בעלי מקצוע. הוא מוצג כאן לצורך מידע בלבד ואינו מחייב את נותני השירות הפועלים עם פורטל 'פייפר אינסטלציה' לעמוד במחירון זה.

סוג הסתימה ומחיר עבור העבודה

מחיר פתיחת סתימה בכיור או השירותים.

פתיחת סתימה פשוטה באמצעות פומפה.


250 - 400 ₪
מהו המחיר לפתיחת סתימה בביוב עם ביובית?

באמצעות לחץ מים עם רכב ביוב (ביובית)


550 - 850 ₪
פתיחת סתימות במרזבים

מחיר מיוחס לגודל סטנדרטי של מרזב, כולל ניקוי התעלות.


400 - 500 ₪
פתיחת סתימת שורשים

חיתוך שורשים, השמדה וניקוי מתוך תעלות ובורות ביוב.


1,250 - 1,800 ₪
עלות פתיחת סתימה בתוך צנרת ביתית

אשר משפיעה על צנרות הבית, מורכבת יותר מאזור אחד.


450 - 600 ₪

הדפס מחירון

פתיחת סתימות בכל מקום

יתרון נוסף של פורטל 'פייפר אינסטלציה' הוא האפשרות לקבל שירות בכל מקום בארץ ובעבור מרבית השירותים בתחום האינסטלציה, לפניכם השירותים הקשורים בפתיחת סתימות, לחצו על הריבוע המתאים וקבלו מידע נרחב יותר בעבור סוג הסתימה.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

עשה זאת בעצמך? טיפים לפתיחת סתימה לבד

לפעמים הבעיה נראת לנו מורכבת והיא פשוטה מאוד, אם אתם לא נגעלים מקצת מים ולכלוך ורוצים לחסוך עוד כמה שקלים, נסו קודם כל לפתור את הבעיה בעצמם, כמובן עד גבול היכולת  ומבלי לסכן או להיסתכן בגרימת נזקים נוספים. אז הנה כמה טיפים שיעזרו לכם בעת פתיחת סתימה:

# טיפ מספר 1, הפומפה!
כמעט בכל בית בישראל נמצא את הפומפה, בין אם היא מתחת לכיור במטבח או באיזה חדר נידח בבית, אז שימוש נכון בפומפה - באמת יכול לפתור את הבעיה ותתפלאו, אינסטלטורים רבים משתמשים בפומפה ככלי מרכזי בפתיחת סתימות פשוטות כמו כיורים, מקלחונים, אמבטיות וכמובן אסלות. אז להצמיד אותה היטב, לתת כמה פימפומים קטנים עד שנוצר וואקום ואז לשחרר במכה את הפומפה. חזרו על הפעולה מספר פעמים, אם אתם רואים שינוי - אתם בכיון.

# טיפ מספר 2, סודה קאוסטית
אוקיי, יש כמה תרכובות שונות הכוללות בתוכן גם סודה קאוסטית ועוד כמה חיזוקים, אבל בגדול - אפשר להשתמש רק בסודה קאוסטית. הבעיה - היא מסוכנת מאוד במגע עם העור ובפרט בעניים! אז קודם כל דאגו לערבב אותה עם מים לפני שאתם שופכים אותה לתעלת הניקוז. דבר שני עבדו עם כפפות והרחיקו את ראשכם כמה שיותר, שחלילה לא יהיה מגע. היתרון של סודה קאוסטית והפתרונות שהיא מביאה עימה למעשה היא ממיסה לכלוכים בתוך הניקוז, אזי שאם מים זורמים יורדים לאט מידי באסלה או לאט מידי בכיור מקלחת. שימוש בסודה קאוסטית יכול מאוד לעזור ולמעשה לשחרר ולנקות את התעלות.

# טיפ מספר 3, הסיפון
אז יש לנו 2 סיפונים בבית, אחד בשירותים ואחד בכיור, זה שנמצא באסלה עשוי לגרום לקצת יותר בלאגן ואנחנו פחות מייעצים לכם להתעסק בו. אבל זה שנמצא מתחת לכיור בין אם זה במטבח או בחדר האמבטיה, בהחלט אפשר להתעסק איתו והוא יכול לפתור סתימות ללא ספק. אז הניחו דלי מתחת לסיפון, פתחו אותו בעדינות (זאת הברגה של חלק פלסטיק). ונקו את הלכלוך שנמצא בתוכו. בדרך כלל כאשר מים יורדים לאט בכיור או שהוא מוצף - מדובר על סתימה בסיפון. אז הפתרון לכך הוא פשוט מאוד.

# טיפ מספר 4, צינור מים
נכון יש מכסים כאלו ברצפה בבית? אלו נקודות גישור של צנרת הביוב הביתית שלכם, אם יש לכם סתימה ביותר ממקום אחד (ז"א באסלה ובכיור), כנראה שהבעיה כבר עברה לצנרת הביתית, בדרך כלל עושים זאת עם סליל קפיץ אשר נכנס לעומק, אוסף את הלכלוך ושמחזירים אותו פשוט הכל יוצא ונפתח. אבל אנחנו מאמינים שאין לכם ציוד מתקדם לפתיחת סתימות ולכן השימוש בצינור לעיתים* יכול לפתור בעיות כאלו. מה בדיוק עושים? מכניסים צינור לתוך התעלה, כמה שיותר עמוק ומפעילים את המים בעוצמה. הלכלוך אמור לצוף החוזה או להידחס פנימה עד שיגיע לתעלה גדולה יותר, כך ניתן לפתוח סתימות מסוג זה. לעיתים זה פשוט לא עובד ורצוי להפסיק אם רואים החמרה במצב.

#טיפ מספר 5, סתימה במקלחת?

סתימה במקלחת לרוב נוצרת עקב הצטברות של שערות שנפלו מהמקלחת למכסה הביוב. במקרה הזה תצטרכו לפתוח את מכסה הניקוז. יש שני סוגי מכסים במקלחת שלנו, מכסה נירוסטה והמכסה הרגיל עם החורים שנמצא ברצפה של המקלחת. את שניהם תוכלו לפתוח לבד, את המכסה הרגיל מפלסטיק תוכלו לפתוח עם מפתח אלן, ואת מכסה הנירוסטה תצטרכו לפתוח עם מפתח מיוחד שתוכלו לקנות בכל טמבוריה. שניהם מאוד אינטואטיביים, ואם תצטרכו עזרה קראו עוד על איך פותחים מכסה ניקוז למקלחת בעצמכם.

מצאו אינסטלטור במהירות באזורכם:

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה