מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

התקנת סיפון למכונת כביסה

קניתם מכונת כביסה וגיליתם שאתם צריכים להתקין סיפון? בעמוד תראו מה המחיר, איך מתבצעת ההתקנה ותוכלו להזמין אינסטלטור מומלץ שיגיע במהירות על מנת שתוכלו להתחיל לכבס.

קודם בואו נסביר, הסיפון מחובר לכיור לא למכונת הכביסה

אין כזה דבר סיפון למכונת כביסה, כלומר הסיפון הוא לא מיוחד למכונת הכביסה. נסביר. הסיפון נמצא מתחת לכיור והוא חלק ממערכת האינסטלציה. תפקידו בכוח הוא לנקז את המים מהכיור למערכת הביוב. אם זה לא נשמע לכם קשור למכונת כביסה אז בעיקרון הסיפון עצמו לא נועד למכונת הכביסה. עם זאת בעת התקנת מכונת כביסה צריך לחבר אותה לנקודת מים. אם אין אפשרות להתקין נקודת מים חדשה הפיתרון הוא חיבור מכונת הכביסה לסיפון של הכיור.

 

התקנת סיפון למכונת כביסה

איך מתבצעת התקנת סיפון למכונת כביסה?

התקנת סיפון למכונת כביסה קודם כל דורשת החלפה של הסיפון הקיים לסיפון משולב שיכול לקבל מים מהכיור וגם ממכונת הכביסה. אם יש מקום להעביר את הצינור של מכונת הכביסה אין בעיה, אבל הרבה פעמים לא יהיה מקום ואז יש שני דברים שצריך לעשות:

  1. לקדוח בארון על מנת שיהיה ניתן להעביר את הצינור. הקידוח לרוב יתבצע באמצעות מקדח כוס שמתאים לקידוח בעץ.
     
  2. הארכה של הצינור על מנת שיוכל להגיע בקלות מהסיפון עד למכונת הכביסה.

כמה עולה התקנת סיפון למכונת כביסה

מחיר התקנת סיפון למכונת כביסה נע בין 350 - 450 ש"ח. המחיר יהיה בטווח הנמוך יותר במידה ולא דרוש קידוח או הארכה. המחיר כולל את הסיפון עצמו.

 

מחיר התקנת סיפון למכונת כביסה בממוצע

מחיר התקנת סיפון למכונת כביסה בממוצע: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

מצאו אינסטלטור מומלץ להתקנת סיפון למכונת כביסה

רוצים כבר לעשות כביסה ורק מחכים לסיפון? הזמינו כבר עכשיו אינסטלטור מומלץ עם פייפר. פייפר לא רק עוזר לכם להבין את המחירים והמידע הדרוש לכם לגבי התקנת סיפון למכונת כביסה, הוא גם עוזר לכם למצוא אינסטלטור לצורך הזה. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר מאינסטלטור מומלצים בעיר המגורים שלכם. תוכלו לבדוק את הזמינות שלהם ולהזמין את האינסטלטור המהיר ביותר וגם להשוות בין המחירים שלהם ולחסוך במחיר העבודה.