מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

החלפת כיור מטבח

הכיור במטבח נשבר? משדרגים את המטבח ורוצים להחליף כיור? הגעתם למקום הנכון. בעמוד זה תקבלו את כל המידע שאתם צריכים על החלפת כיור מטבח: מה המחיר, מה חשוב לבדוק לפני, אילו שיטות התקנה יש וההבדלים בינהם ואיך למצוא בקלות ובמהירות אינסטלטור מומלץ באזורכם!

החלפת כיור מטבח מכל סיבה

החלפת כיור במטבח נעשית לרוב בעקבות 2 סיבות עיקריות:

 1. כיור שבור / ישן - התיישנות הכיור במטבח המובילה לסדקים / התפוררות של החומר או פגיעה ושבירה פתאומית של הכיור מצריכים החלפתו בכיור חדש. 
   
 2. שדרוג המטבח - החלפת כיור במטבח בעקבות חידוש, שיפוץ או שדרוג המטבח עצמו והתאמת הכיור לסגנון העיצובי של המטבח החדש.

החלפת כיור מטבח

מחיר החלפת כיור מטבח

מחיר החלפת כיור במטבח ינוע בין 350 - 450 ש"ח בממוצע. המחיר מתייחס לפירוק הכיור הישן והתקנת הכיור החדש, במצב של תשתית קיימת ולא כולל את עלות הכיור עצמו או תוספות כמו התקנת טוחן אשפה.

מחיר ממוצע של החלפת כיור במטבח

מחיר ממוצע של החלפת כיור במטבח: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

מה חשוב לבדוק לפני החלפת כיור מטבח

החלפת כיור במטבח צריכה להתבצע בצורה נכונה ומקצועית על מנת שלא יהיו תקלות בהמשך. חשוב להתייחס למספר היבטים כאשר רוצים לבתע החלפת כיור במטבח:

 • בחירת הכיור - בחירת הכיור החדש צריכה להיות בהתאם למידות המדוייקות של הפתח הקיים ומותאמת לשיטת ההתקנה הקודמת או המתוכננת במקרה של שיפוץ מטבח כללי (ראו בהמשך העמוד פירוט של שיטות ההתקנה). כמו כן מומלץ לבחור כיור המותאם לצורכי העבודה במטבח, לסגנון העיצובי ולטעמכם האישי.
   
 • בחירת האינסטלטור - חשוב לבחור אינסטלטור מקצועי ומנוסה בהחלפת כיורים כיוון שעבודה זו מצריכה יידע בהתאם לשיטות ההתקנה, לקיחת מידות, אופן האיטום, ביצוע הפירוק והחלפת הכיור במטבח מבלי לפגוע בשיש.
   
 • שיטת ההתקנה הנדרשת - וודאו מהי שיטת ההתקנה הנדרשת עבור הכיור החדש, כיוון שכל שיטה מצריכה חיבורים ותשתית שונה ולכן כדאי ורצוי שהכיור הנבחר יהיה בהתאם לתשתית הקיימת (שינוי של שיטת ההתקנה עשוי להעלות את המחיר משמעותית).
   
 • מדידה נכונה ומדוייקת - מדידת הכיור צריכה להיות בצורה מדוייקת שכן טעות קטנה עשויה להוביל לבחירת כיור שאינו מותאם או לצורך בקידוח והגדלה / הקטנה של השיש וארונות המטבח- מה שמוביל להוצאות כספיות נוספות ושימוש בבעלי מקצוע נוספים. 
   
 • התאמת הברז - וודאו כי הכיור הנבחר מותאם לברז הקיים. אם אתם רוצים לבצע גם החלפת ברזים התאימו את הברז החדש לכיור החדש. 

3 שיטות להחלפת כיור מטבח

כאשר מבצעים החלפת כיור במטבח חשוב לעשות זאת בהתאם לשיטת ההתקנה הקיימת. ישנן 3 שיטות עבור התקנת כיור במטבח כאשר כל אחת מהן מתאימה לסוגי כיורים אחרים ומצריכה תשתית ואופן התנהלות שונה. לפניכם טבלה המרכזת את כל המידע שצריך עבור שיטות החלפה והתקנת כיור במטבח:
 

שיטה איפה מותקן הכיור? יתרונות חסרונות
התקנה תחתונה בחלקו התחתון של השיש / משטח
 • קל לניקוי השיש וגריפת מים
 • עיצוב סטנדרטי 
התקנה עליונה על גבי השיש / משטח
 • התקנה נוחה וקלה
 • עיצוב מיוחד וחדשני
 • לא נוח לניקוי
 • לא ניתן לגרוף מים מהשיש לכיור
התקנה שטוחה  בגובה השיש / המשטח
 • קל לניקוי השיש וגריפת מים
 • יקר מבין החלופות
 • מורכב להתקנה

השוו בין אינסטלטורים להחלפת כיור מטבח וחסכו

אם אינכם רוצים לשלם על הוצאות מיותרות עבור החלפת כיור מטבח, חשוב לבצע השוואת מחירים בין האינסטלטורים ולא להסתמך על הצעת מחיר אחת. בעזרת השוואת מחירים תוכלו למצוא את ההצעה הזולה והמשתלמת עבורכם ולחסוך זמן וכסף יקר.

דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר של אינסטלטורים מומלצים המתמחים בהחלפת כיור במטבח באזורכם, להשוות מחירים ולחסוך עד 39% במחיר!

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

כך תמצאו אינסטלטור מומלץ להחלפת כיור מטבח

כפי שציינו, בחירת האינסטלטור עבור החלפת כיור במטבח הנה משמעותית מאוד ועשויה להשפיע על אופן הביצוע, נראות המטבח, עלויות נוספות במקרה של התקנה לא טובה או בחירה לא נכונה של כיור. ריכזנו לכם מספר דברים שכדאי לבדוק טרם הזמנת האינסטלטור יעזרו לכם בבחירת אינסטלטור מומלץ:

 • וותק וניסיון - וודאו עם בעל המקצוע מה הוותק שלו ובחרו באינסטלטור בעל ניסיון בהחלפת כיורים במטבח ובביצוע החלפת ברז מטבח אם יש צורך..
   
 • חוות דעת - בקשו מהאינסטלטור לראות חוות דעת של לקוחות קודמים, כך תקבלו מושג על אופן השירות, המקצועיות ושביעות הרצון ממנו.
   
 • מחיר - בקשו הצעת מחיר הכוללת פירוק הכיור הישן והתקנת החדש ואם יש צורך גם בייעוץ או אספקת הכיור עצמו. השוו בין אינסטלטורים אחרים ובחרו בהצעה המתאימה לכם.
   
 • אחריות - בדקו עם האינסטלטור האם הוא מספק גם אחריות על עבודת ההתקנה ואם כן מה היא כוללת ולאיזו תקופת זמן.

האם ניתנת אחריות על החלפת כיור מטבח?

רוב האינסטלטורים ייתנו תקופת אחריות של שנה עבור החלפת כיור במטבח. האחריות מתייחסת לכל תקלה או נזק שנגרם בעקבות או בזמן עבודת ההתקנה עצמה ולא על הכיור וחלקיו (עליו ניתנת לרוב אחריות ע"י היצרן).
 

משך תקופת האחריות הממוצעת על החלפת כיור במטבח:
שנה וחצי אחריות שנה אחריות חצי שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ אינסטלטורים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

שאלות ותשובות בנושא החלפת כיור מטבח

לפניכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים שהתעניינו בהחלפת כיור במטבח:

מה המחיר של החלפת כיור מטבח?

מחיר החלפת כיור מטבח ינוע בין 350 -450 ש"ח בממוצע, לא כולל עלות הכיור עצמו.


האם ניתנת אחריות על החלפת כיור מטבח?

רוב האינסטלטורים ייתנו תקופת אחריות של שנה בממוצע עבור החלפת כיור במטבח. האחריות מתייחסת לפגיעה או נזק שקרו בעקבות או במהלך העבודה בלבד ולא על הכיור עצמו (עליו נינת אחריות ע"י היצרן).