מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

התקנת אסלה סמויה

בין אם כחלק משיפוץ דירה מלא, בית חדש או פשוט כי אתם רוצים לשדרג את חדר האמבטיה שלכם, אסלה סמויה היא בהחלט אפשרות טובה שצברה פופולריות בשנים האחרונות. מה המחיר של התקנת אסלה סמויה, איך מתקינים אותה, באיזה גובה ומה היתרונות והחסרונות? המשיכו לקרוא וגלו.

מה המחיר התקנת אסלה סמויה?

מחיר התקנת אסלה סמויה נע בין 2,000 - 2,500 ש"ח והוא כולל חציבה בקיר חיבור הצנרת למי השופכין וגם את איטום הקיר והוא לא כולל את האסלה עצמה.

 

מחיר התקנת אסלה סמויה בממוצע

מחיר התקנת אסלה סמויה בממוצע: 2250 ₪

טווח מחיר גבוה 2500 ₪

טווח מחיר נמוך 2000 ₪

איך מתבצעת התקנת אסלה סמויה?

השיטה הנפוצה של התקנת אסלה סמויה היא באמצעות חציבה בקיר, וזה לרוב מה שיקרה, אך לפעמים כן ניתן להתקין אסלה סמויה בלי הצורך בחציבה, על זה נרחיב בהמשך. איך מתקינים התקנת אסלה סמויה שכוללת חציבה?

  1. במידה ויש צורך בהחלפת אסלה קודם יתבצע פירוק האסלה הקיימת.
  2. מדידה וסימון המקומות בהם צריך לחצוב.
  3. חציבה בקיר והכנת התשתית לאסלה והניאגרה.
  4. חיבור צנרת אל מי השופכין.
  5. התקנת האסלה והניאגרה הסמויה.
  6. במקרה של התקנת ניאגרה סמויה יש צורך בעיטוף המיכל בגבס או קרמיקה.
  7. איטום הקיר בחזרה.
  8. בדיקה שהכל עובד כראוי.

 

אסלה סמויה

התקנת אסלה סמויה במחיר זול

מחיר התקנת אסלה סמויה הוא לא קבוע והוא ישתנה בהתאם לכמות העבודה שיצטרך האינסטלטור לעשות, הקושי בחציבה (סוג הקיר שלכם) וגם במחיר של האינסטלטור עצמו. לא כל אינסטלטור יקח לכם מחיר זהה עבור התקנת אסלה סמויה.

 

פה פורטל פייפר נכנס לתמונה. התקשרו או השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו עד 3 הצעות מחיר מאינסטלטורים בעיר שלכם. זה על מנת שתוכלו לערוך השוואת מחירים ביניהם ולחסוך במחיר ההתקנה בלי להתפשר על איכות השירות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

באיזה גובה צריכה להתבצע התקנת אסלה סמויה?

התקן לצורך התקנת אסלה סמויה מחייב גובה של 40 ס"מ מהרצפה. מעבר לכך כמובן יש צורך בכך שמיכל ההדחה יותקן מעל האסלה עצמה על מנת שתהיה אפשרות להדיח את המים ושיפלו במהירות וידחו את תכולה האסלה. שימו לב שלא כל חדר אמבטיה יכול להרשות לעצמו זאת, לכן מומלץ להתייעץ עם אינסטלטור טרם ההתקנה.

התקנת אסלה סמויה - יתרונות וחסרונות

יתרונות של אסלה סמויה חסרונות של אסלה סמויה
אסתי וחסכוני במקום אם יש תקלה צריך לחצוב בקיר
מחזיק לאורך זמן התקנה יקרה

 

להתקנת אסלה סמויה יש כמה יתרונות שבגללם אנשים בוחרים בה בשנים האחרונות. היתרון הראשי הוא אסתטיקה, שאכן בהחלט מדובר בעיצוב יותר מודרני ואלגנטי מאשר אסלה "רגילה". מעבר לכך מדובר באסלה שנוחה לניקיון וחוסכונית במקום לכן היא מתאימה לחדרי אמבטיה קטנים יותר.

 

כשאנחנו מסתכלים על החסרונות אי אפשר שלא לשים לב למחיר - מחיר התקנת אסלה סמויה גדול פי 2 ואפילו פי 3 מהתקנת אסלה רגילה. בנוסף לכך במידה ויש צורך בתיקון האסלה התיקון יתחיל בחציבה בקיר מה שיסבך וייקר את התיקון. עם זאת נגיד שמדובר באסלות עמידות לכן התיקונים לא מאוד נפוצים.

התקנת אסלה סמויה ללא חציבה באמצעות חיפוי

התקנת אסלה סמויה יכול להתבצע לפעמים גם ללא חציבה ובאמצעות חיפוי הקירות בלבד. תהליך זה יוזיל את מחיר ההתקנה ויקח הרבה פחות זמן. הבעיה? לא תמיד אפשר. רק במקרים מסויימים ניתן להתקין אסלה סמויה בלי הצורך בחציבה בקיר. כשאתם מדברים עם אינסטלטור לגבי זה מומלץ לשאול אותו ולשלוח לו תמונה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

שאלות נפוצות על התקנת אסלה סמויה

מה עוד רציתם לדעת על התקנת אסלה סמויה?

כמה אחריות נהוג לקבל על התקנת אסלה סמויה?

7 שנים אחריות, זה הזמן הנהוג. ודאו זאת עם האינסטלטור.


האם ניתן להתקין אסלה סמויה על קיר גבס?

בעיקרון ניתן, תלוי בקיר הגבס שלכם. אם יש לכם קונסטרוקציה מתאימה שמחזיקה מעל 150 ק"ג זה ניתן אבל מומלץ להתייעץ עם אינסטלטור או שיפוצניק בנושא.