מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

החלפת סיפון

צריכים להחליף סיפון בכיור? בין אם זה סיפון בכיור המטבח או באמבטיה ואפילו סיפון לאסלה, בעזרת פורטל 'פייפר אינסטלציה' תמצאו אינסטלטורים המבצעים החלפת סיפון, תקבלו מהם עד שלוש הצעות מחיר ותוכלו לבצע השוואת מחירים בינהם ולחסוך.

מתי נצטרך להחליף את הסיפון בכיור?

סיפון עשוי מפלסטיק והשימוש בו הוא באופן יומי, הוא מתחבר מתחת לכיור ואחראי להזרים את המים המלוכלכים מהכיור אל תוך הביוב, עקב הפעולה היומית שלו הוא יוצר בלאי עם הזמן וישנם כמה תקלות שכיחות במיוחד בסיפונים, הראשונה היא נזילה מהסיפון, בדרך כלל בגלל גומייה שנקרעה או חיבור שנשחק.

התקלה השכיחה הנוספת היא סתימה בסיפון עקב הצטברות לכלוך רב במיכל, כאן לא תמיד צריך להחליף את הסיפון ואפשר פשוט לפתוח סתימה בכיור באמצעות שחרור מיכל הסיפון והוצאת הלכלוך. הצטברות של שומן ולכלוך כבד, לעיתים יגמרו לזרם המים להיות איטי יותר וגם במקרה כזה צריך להחליף את הסיפון. לפעמים נצטרך גם להתקין סיפון למכונת הכביסה בשביל לנקז את המים.


תיקון נזילה בסיפון

כמה עולה החלפת סיפון?

המחיר הממוצע להחלפת סיפון עולה בין 200 - 400 שקלים. ואילו החלפה של סיפון מתכת (לרוב בחדרי רחצה) נעה בין 350 - 550 ש"ח. ישנם כמה סוגים של סיפונים, סיפון אמריקאי, שרשורי, מתכת, פלסטיק פשוט ועוד. החלפתם האמנם דומה במחיר (למעט סיפון מתכת). תוכלו לגלות עוד על מחירי האינסטלציה כאן.

מחיר החלפת סיפון סטנדרטי בממוצע

מחיר החלפת סיפון סטנדרטי בממוצע: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

התקנת סיפון אמריקאי

הסיפון הנפוץ בישראל, עשוי מפלסטיק ובעל "מחסנית", אשר ניתנת לפתיחה והוצאת הלכלוך, נראה אותו בעיקר במטבחים. הסיפון האמריקאי יכול להיות משולב עם כניסה נוספת מהמדיח, או להיות סיפון כפול (לבעלי כיור בשר וחלב למשל), ישנם עוד כמה אפשרויות כמו סיפון צד לבעיות נגישות ופתרונות אינסטלציה נוספים, בפורטל פייפר תמצאו אינסטלטורים המבצעים התקנת סיפון אמריקאי.

החלפת והתקנת סיפון לכיור המטבח

באופן חד משמעי האינסטלטורים ממליצים שבמטבח יהיה סיפון עבה ואיכותי, פסולת והשומן שעוברים שם עשוים לגרום לסתימות במיוחד כאשר מדובר על סיפון פשוט ולא מומלץ כלל להשתמש בסיפון שרשורי (מתקפל). כאשר יש תקלה בסיפון המטבח, המים בכיור לא ירדו (במידה ומדובר על סתימה במטבח) או נזילה מהסיפון - גם אפשרות שכיחה, כפי שציינו בפסקה מעלה.

 

התקנת סיפון לכיור מטבח או ביצוע תיקון לסיפון במטבח מומלצת כאשר הברגתו חלשה, סדק בפלסטיק שלא ניתן לתיקון או סיפון ישן במיוחד. בשורה התחתונה, במידה ומתחילות תקלות, יש לבצע החלפת סיפון לכיור מטבח על מנת לא לגרור זאת לתקלות מורכבות יותר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

החלפת סיפון לכיור האמבטיה

במידה והסיפון בחדר האמבטיה חשוף ואינו בתוך הארון, מומלץ להשתמש בסיפון ניקל, אשר בעל נראות מודרנית ויפה. אם מדובר על סיפון בתוך הארון אפשר להשתמש בסיפון קטן, אשר חסכוני יותר במקום ומתאים לארונות האמבטיה.

 

יתרון נוסף של סיפון לכיור האמבטיה הוא סיפון שרשורי, אשר דק מאוד וניתן לכוונון אותו בקלות, התקנה פשוטה מאוד. האמנם הוא גורם לצרות לא קטנות, כמו סתימות. אם אין שימוש רב בכיור ואין חשש לסתימות, הוא מומלץ. גם חסכוני במקום וגם נוח לעבודה.

התקנת סיפון

החלפת סיפון לשירותים, מה השוני?

הסיפון של האסלה הוא שונה גם הנראות וגם בתפקוד, הוא פלסטיק ללא מיכל המיועד לפירוק ותפקידו הוא להעביר את המים מהאסלה ישירות לביוב, כאשר מי הניאגרה דוחפים את המים אל הסיפון וישר לצנרת הביוב.

 

כאשר קיימת נזילה בשירותים או שבר בסיפון השירותים, מחליפים אותו - חלק פלסטיק אשר דומה מאוד לצינור פלסטיק פשוט בעובי 6 צול, ברוב המקרים מדובר על תיקון סיפון הכולל פירוק החלק, החלפתו בחדש ובדיקת איטום שאין נזילות.