מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

החלפת גומיה בברז

החלפת גומייה בברז איננה תורה מסיני אולם, מומלץ לתת לאינסטלטור מקצועי לטפל בהחלפת הגומייה, על מנת שהעבודה תתבצע כראוי ותחזיק למשך שנים רבות. חשוב לציין, ישנן דרכים להימנע ממצב בו הגומייה נשחקה ויש צורך להחליפה. בפורטל פייפר, בו הינכם נמצאים, קיים מידע רב אודות בלאי בגומייה של ברז ואנשי המקצוע העמודים לרשותכם בעניין זה, בהתאם לאזור מגוריכם. תוכלו להשאיר פרטים במקום המתאים ולקבל מספר הצעות מחיר להחלפת גומייה, מאנשי מקצוע טובים ואמינים. 

החלפת גומיה בברז בשל נזילה

הגורם מספר אחד, המביא לכך שיש צורך לבצע החלפת גומיה בברז הינו, בלאי טבעי. גומיית הברז אינה מחזיקה לנצח ומגיע הרגע בו יש לבצע החלפה שלה. מדובר בגומיית האטם, היא עגולה ושחורה וממוקמת בסמוך לראש הברז, או בחיבור שבין הברז לבין ידית הברז.

 

הזמן גורם לכך שהגומייה נשחקת ולעיתים אף נקרעת. במקרים כאלה אין מנוס מביצוע החלפת גומייה לברז שכן הברז מתחיל לנזול ללא הפסקה. יש לציין, הגומייה עצמה, אותה יש להחליף, איננה יקרה והיא עולה כמה שקלים בלבד. סיבה נוספת לשחיקת הגומייה הינה, הצטברות של אבנית וקורוזיה.

 

החלפת גומיה בברז

כמה עולה החלפת גומייה בברז?

הנה אנו מגיעים לשאלת המחיר, כמה עולה החלפת גומייה בברז? ובכן, החלפת  גומייה לברז תעלה לכם בין 320 ל- 370 ₪, תלוי באינסטלטור. יש לציין, ישנם אינסטלטורים שיגבו מכם מעל 400 שקלים ולכן, חשוב מאוד, לבצע השוואת מחירים, כאן בפורטל פייפר.

 

הכניסו את פרטיכם בטופס ותוך זמן קצר תקבלו מספר הצעות מחיר מאינסטלטורים שונים. מחיר החלפת גומייה נקבע בהתאם לסוג הברז שלכם ואיש המקצוע בו בחרתם לביצוע העבודה. כמו כן, ניתן להזמין גם החלפת ברז ולא רק את הגומיה.

 

מחיר ממוצע להחלפת גומיה בברז

מחיר ממוצע להחלפת גומיה בברז: 345 ₪

טווח מחיר גבוה 370 ₪

טווח מחיר נמוך 320 ₪

הברז נוזל, מה לעשות לפני שמזמינים אינסטלטור?

דבר ראשון שמומלץ לעשות זה לסגור את ברז הניל, הנמצא מתחת לכיור שלכם. פעולה זו תעצור באופן מידי את אספקת המים אל הברז הדולף. לאחר מכן, נסו לחזק את הבורג שנמצא מתחת לכיור, בורג שתפקידו לעגן את הברז.

 

עתה, בדקו האם ניתן לפתוח את המים מבלי שתהיה נזילה. במידה וכן, יתכן מאוד שפתרתם את הבעיה, במידה ולא, הזמינו מיד אינסטלטור באמצעות פורטל פייפר. 

תחזוקה נכונה של הברז שמונעת נזילות

נתחיל בכך שנאמר, הדרך להימנע מנזילה בברז עוברת דרך חומרי הניקוי בהם אתם משתמשים לטובת ניקוי הברז. שימוש מופרז באקונומיקה או בכל חומר חומצתי אחר, עלולה לייצר הרס במנגנון הברז ולהאיץ מאוד את בלאי החלקים שלו.

 

אחת התופעות הגורמות לבלאי ובסופו של דבר לנזילות היא אבנית. כדי להימנע מאבנית במים, מומלץ להתקין מסנן מים דירתי, מסנן זה יגן עליכם מפני אבנית ומפני תקלות בברזים ובמכשירים נוספים כגון: דוד שמש, מכונת כביסה ועוד. 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

האם ניתן לקבל אחריות על תיקון נזילה בברז?

החלפת גומייה מברז דולף, על פי רוב, לא תזכה אתכם באחריות אולם, במידה והנזילה חזרה לאחר ימים ספורים, תוכלו לדרשו מהאינסטלטור שלכם לחזור ולבצע תיקון נוסף ללא עלות נוספת. חשוב לשאול זאת מראש לפני הזמנת השירות, כבר בשיחת הטלפון הראשונה עם האינסטלטור