מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

החלפת ראש ברז

צריכים להחליף את ראש ברז המטבח או האמבטיה שלכם? אולי את ראש המקלחת? בעמוד תראו מתי תדעו שצריך להחליף אותם, מה המחיר של החלפה מקצועית ואיך להחליף לבד.

החלפת ראש ברז או מקלחת, מתי נצטרך?

את ראש הברז או המקלחת צריך להחליף באחד המקרים הבאים:

 • ברז מטפטף: יכולות להיות כמה סיבות לכך שהברז מטפטף כמו לדוגמה כשהברז לא סגור עד הסוף או אולי לא יכול להיסגר עד הסוף. במידה והברז ובדקתם והוא כן סגור עד הסוף וגם השיבר סגור עד הסוף כנראה שצריך להחליף את ראש הברז. אם ראש המקלחת מטפטף חשבו באותה צורה. אם הוא אכן סגור עד הסוף כנראה צריך להחליף את ראש המקלחת או להחליף את הברז באמבטיה שהוא יכול להיות הבעיה.
   
 • ראש ברז לא נפתח: לרוב אם ראש הברז לא נפתח תצטרכו להחליף אותו. תוכלו להחליף את ראש הברז או להחליף את הברז כולו. שימו לב שאם מדובר על ברז מטבח כדאי לשים לב האם יש לכם ברז נשלף. במקרה הזה יכול להיות שצריך להחליף את הצינור לברז הנשלף ויכול להיות שתסתפקו בהחלפת ראש הברז במטבח בלבד, שזוהי עבודה יותר פשוטה ויותר זולה.
   
 • קורוזיה: ברזים עשויים ממתכת ועוברים בהם מים. השילוב הזה מעולה כדי שהברז יוכל להוביל את המים בצורה טובה, אבל הבעיה היחידה היא שבסופו של דבר הוא מוביל לקורוזיה. אין דרך להימנע מקורוזיה לגמרי אפשר לקרוא לזה "בלאי טבעי" ואם זה קורה אין מנוס מהחלפת ראש הברז.

 

נזילה בברז

מחיר החלפת ראש ברז

מחיר החלפת ראש נע בין 200 - 300 ש"ח. המחיר כולל את העבודה עצמה, ראש הברז והוא רלוונטי להחלפת ראש ברז מטבח, ראש מקלחת וראש ברז אמבטיה.

 

מחיר החלפת ראש ברז בממוצע

מחיר החלפת ראש ברז בממוצע: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מצאו אינסטלטור מומלץ להחלפת ראש ברז

מחפשים אינסטלטור להחלפת ראש הברז? מצאו אותו עם פייפר! התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר מאינסטלטורים בעיר שלכם עבור החלפת ראש ברז מטבח, אמבטיה או ראש המקלחת. תוכלו להשוות בין הזמינות שלהם או הצעת המחיר בשביל למצוא את האינסטלטור המתאים לכם ביותר. בנוסף כדאי לחשוב האם אתם צריכים שירותי אינסטלציה נוספים ואז תוכלו לקבל מחיר יותר טוב עבור כל עבודה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

איך להחליף ראש ברז או ראש מקלחת בעצמכם?

 1. קנו את ראש הברז או ראש המקלחת שיש לכם. כדאי לצלם את התמונה ולהביא אותה לטמבורייה כדי לוודא שיש להם את אותו הדגם בדיוק.
   
 2. פרקו או הידית הקיימת בשביל להגיע לראש. בהתאם לסוג שלכם תצטרכו להשתמש במברג כדי לחלץ או לפתוח את הבורג או להתמש במפתח שוודי.
   
 3. פרקו את ראש הברז או המקלחת הקיים והחליפו אותו באחד חדש. ודאו שאתם מבריגים ומחזקים היטב עם הבורג.
   
 4. החזירו את הכל למקום ופתחו את הברז ובדקו שהוא עובד בצורה טובה ולא מטפטף.

 

החלפת ראש מקלחת