מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

החלפת ברז אמבטיה

הברז באמבטיה לא מזרים מים כהלכה? או אולי החליד? במאמר זה תוכלו לקרוא על סיבות להחלפת ברז אמבטיה, על סוגי הברזים שניתן להחליף במקום הברז הישן שלכם, כמה זה עולה? ואיך בהליך קצר תוכלו להשוות בין בעלי מקצוע ולחסוך בכסף ובזמני חיפוש ארוכים.

מהן הסיבות להחלפת ברז אמבטיה?

ישנן כמה סיבות נפוצות המביאות להחלפת ברז אמבטיה - זה יכול לקרות כתוצאה מהצטברות אבנית בתעלות הברז המביאות לשיבושי מים ולזרימת מים חלשה, יכול להיות שהגומיות שבתוך מבנה הברז נשחקו וגורמים לכך שהברז מטפטף ואפילו כתוצאה מכך החל להחליד, וגם ישנם מקרים בהם נרצה להביא להחלפת ברז אמבטיה לצורך חידוש עיצובי עבורנו בבית.

 

ברז חלוד

סוגי ברזים לאמבטיה

כאשר מעוניינים בהתקנת ברז אמבטיה חדש דעו כי ישנם שני סוגי ברזים נפוצים שאחד נקרא ברז סוללה - ברז זה נחשב גלוי וחשוף כולו מבעד לקיר ובעל שתי יציאות מים והסוג השני נקרא ברז אינטרפוץ, בו המנגנון לכיוונון המים הוא היחיד שגלוי מבעד לקיר.

 • ברז סוללה - ברז אמבטיה חשוף מבעד לקיר יחד עם מנגנון התפעול שלו ומאפשר יציאה של מים משני פתחים מרכזיים : מפתח הברז עצמו לאמבטיה ומראש המקלחון העליון לאמבטיה. ברז זה נחשב קל לתיקון בעת הצורך. לפעמים צריך להחליף את הברז כולו ולפעמים תוכלו להחליף את ראש הברז בלבד.
   
 • ברז אינטרפוץ - סוג זה נחשב לחדיש יותר היות והמברז עצמו סמוי בתוך הקיר ורק ידית הברז היא שגלויה, בנוסף - ברז זה מאפשר גישה אחת של מים והיא מראש המקלחון עצמו בלבד היות ולא קיים ברז חשוף ויחד עם זאת, כל תיקון של ברז מסוג זה נחשב ליקר עצם המורכבות המצריכה לפתוח את הקיר כדי לגשת למערכת הסמויה.

 

סוג הברז תיקון מבחינת ניראות
ברז סוללה קל לתיקון חשוף כולו 
ברז אינטרפוץ מורכב לתיקון נחשב לסמוי בקיר

מחירי החלפת ברז באמבטיה

מחיר החלפת ברז אמבטיה מסוג סוללה נע בין 250 לכ- 300 ש"ח. מחיר זה כולל את עלות הביקור של האינסטלטור אך זה אינו כולל את רכישת הברז עצמו אלא רק את עלות ביצוע העבודה עצמה ע"י אינסטלטור.

במידה ומעוניינים בהתקנת ברז אינטרפוץ כדאי שתדעו כי רק ביצוע העבודה עצמה, ללא עלות הברז עצמו תעלה לכם בין 1,200 - 1,600 ש"ח וזאת עקב פעולה המצריכה שבירה של קירות כדי להנחיל בתוכם את מנגנון ברז האינטרפוץ הסמוי. אם תרצו להחליף את ברז האינטרפוץ המחיר יהיה בין 2,000 - 2,500 ש"ח
 

מחיר החלפת ברז אמבטיה בממוצע

מחיר החלפת ברז אמבטיה בממוצע: 275 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

השוו בין אינסטלטורים וחסכו בזמן ובכסף

זקוקים להחלפת ברז אמבטיה? כדאי שתסתייעו בבעל מקצוע לשם כך היות וזאת יכולה להיות עבודה מורכבת ליישום עצמאי. בפורטל פייפר תוכלו להשאיר את פרטיכם ולקבל בחינם וללא התחיבות עד 3 הצעות מחיר מאינסטלטורים באיזורכם וכך תוכלו להשוות מחירים ולחסוך בזמן ובכסף.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

הליך החלפה והתקנת ברז אמבטיה חדש ע"י אינסטלטור

כאן נתאר את שלבי החלפת ברז סוללה ע"י אינסטלטור. כמו כן, מדובר בהליך קצר יחסית האורך בין חצי שעה עד שעה לכן אין לחשוש מעיכובים ארוכים בחזרה לשגרה. להלן שלבי החלפת ברז אמבטיה מסוג סוללה:

 1. סגירת השיבר הראשי - האינסטלטור יסגור את השיבר הראשי ע"מ למנוע התפרצות מים בעת החלפת ברז לאמבטיה.
   
 2. שחרור האומים - האינסטלטור יחל בשחרור האומים של הברז הישן בעזרת מפתח שוודי.
   
 3. שחרור הברז הישן - האינסטלטור יחלץ בעזרת ידיו את הברז הישן מהקיר יחד עם כיסויי הצלחת המחוברים אל הקיר.
   
 4. עיטוף צינורות קצרים - בשלב זה האינסטלטור ילפף חוט טפלון או חוט פשתן סביב פתחי הצינורות הקצרים שנמצאים בקיר עצמו.
   
 5. פתיחה מחודשת של השיבר - האינסטלטור יבצע פתיחה של השיבר ע"מ לאפשר לכל המים המלוכלכים להשתחרר החוצה, תוך שימת לב עד שהמים החומים חודלים לזרום.
   
 6. חיבור הברז החדש - האינסטלטור יבצע התקנת ברז אמבטיה חדש על פתחי הצינור העטופים בטפלון/ בפשתן בעזרת מפתח שוודי ולאחר מכן יחזק את האומים ויוודא שאין נזילות.
 • רוצים לדעת כיצד מתבצעת החלפת ברז סוללה לברז פרח?
 • יש לציין כי זמני החלפת ברז אמבטיה סוללה ע"י אינסטלטור עשויים לארוך בין 10 דק' עד 20 דק' היות ומדובר בהליך קצר ופשוט והחזרה עצמה לשיגרה הינה מהירה.
   
זמן ממוצע להחלפת ברז סוללה ע"י אינסטלטור:
 15 דקות
20 דקות משך זמן 10 דקות