מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

ברז מטפטף

נזילת מים מהברז? ברז המים מטפטף? גלו מה עושים עד שמגיע אינסטלטור, בצעו השוואת מחירים וכמובן תוכלו להזמין תיקון לברז נוזל מכל סוג! החל מכיור ועד אינטפרוץ ועוד.

ברז מטפטף, מה הסיבה?

ישנם לא מעט סוגי ברזים ולכל אחד תפקיד שונה. לעיתים נזילה בברז כיור תעלה כמה מאות בודדים, אבל תיקון ברז מטפטף זו עבודה מורכבת יותר והמחיר עשוי להתסכם בסכום רציני יותר, קראו והבינו יותר את הנושא:

  • ברז גינה מטפטף (שיבר ראשי/ברז פרח): את ברז הפרח נראה יותר בגינה, במרפסת או בתפקיד ראשי יותר כמו שיבר המים המרכזי. בדרך כלל ברז פרח מטפטף  ממנגון הסגירה או הפתיחה שלהם. דבר אשר מעיד על בלאי והפתרון יהיה להחליף את כלל המנגנון.
     
  • נזילה בברז כיור (מטבח אמבטיה): אלו ברזי הסטנדרט למעשה, כן הם דולפים לעיתים, נוזלים או מטפטפים. אם הברז עצמו לא נהרס - התיקון פשוט ודיי ידוע מראש.
     
  • ברז למכונת כביסה מטפטף: מומלץ לבדוק שהתקלה נמצאת בברז ולא במכונת הכביסה (אולי סתימה אשר דוחפת את המים כלפי חוץ). לפני שאתם מזמינים בעל מקצוע, פשוט פרקו את צינור המים מהמכונה ובדקו שאכן הברז ממשיך לטפטף או לנזול גם כאשר אינו מחובר אליה.
     
  • נזילה בברז ניל (תמי 4 מדיח כלים): ברזי ניל מורכבים כברזי שירות, הם עמידים מאוד ובגלל שלא מתעסקים בהם לפתיחה או סגירה של זרם המים כמעט ואין בהם בעיות. אם קיימת בעיה מומלץ לבדוק האם ניתן לחזק את חיבור הצינור או את הידית באמצעות בורג. במידה והברז אכן תקול - יש להחליפו.

 

סוג ברז מה לבדוק?
ברז גינה מטפטף מנגנון פתיחה וסגירה
בריז כיור מטפטף החיבורים יושבים טוב
ברז מכונת כביסה מטפטף צינור מכונת כביסה
ברז ניל מטפטף חיבור הצינור או הידית

כמה צריך לעלות תיקון ברז מטפטף

לרוב תיקון ברז דולף מסתכם בהחלפה של גומיות וחיזוק ההברגה. לעיתים גם החלפת חסכם. במקרים אלו המחיר יהיה לערך כמחיר ביקור אינסטלטור אשר נע בין 150 - 250 ש"ח. אם המצב מחייב החלפת ברז המחיר ינוע בין 350 - 400 ש"ח (לא כולל הברז). מחירים גבוהים יותר יכולים להיות כאשר מדובר על נזילה משעון המים או מברז האינטרפוץ - אלו תקלות מורכבות יותר.

 

מחיר תיקון ברז מטפטף בממוצע

מחיר תיקון ברז מטפטף בממוצע: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

השוואת מחירים לתיקון ברז מטפטף עושים

בעזרת פורטל פייפר אינסטלציה ניתן לבצע השוואת מחירים בין אינסטלטורים אשר מבצעים תיקון לברז מטפטף, דולף וכמובן שגם נוזל. השירות ניתן בפריסה כלל ארצית כך שניתן לקבל שירות בכל מקום. כמו כן, השירות של פייפר אינסטלציה ניתן בחינם וללא התחייבות. כך שבמידה ואתם משאירים פרטים ומקבלים עד שלוש הצעות מחיר - תוכלו לבצע השוואת מחירים בינהם מבלי לחפש אחר אינסטלטורים שונים במקומות אחרים. היתרון יעניק לכם פתרון לבעיה במהירות.

 

תיקון ברז דולף

הברז מטפטף? מה עושים עד שמגיע האינסטלטור?

במיוחד בשנים האחרונות אשר המודעות לבזבוז מים גדלה ואכן "אין לנו מים לבזבז". חשוב מאוד לבצע את הפעולה הפשוטה להפסקת המים עד שיגיע בעל המקצוע לטיפול בתקלה. אם ברז המים מטפטף, בדקו האם קיימת אפשרות סגירה נקודתית באזור הברז - עשו זאת. אם לא, גשו אל חנוכיית המים ובדקו האם ניתן לסגור את המים באופן אזורי - למשל רק במטבח או רק באמבטיה. ישנם מקרים שאין גישה מלאה לחנוכייה וצריך לבצע סגירה לשיבר המים הראשי.

 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה