מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

החלפת ברזים

 

רוצה להחליף ברז במטבח? ברז למכונת הכביסה (וניל), ברז בשירותים או באמבטיה? שירות החלפה ותיקון של ברזים תוכל למצוא כאן בפורטל 'פייפר אינסטלציה' וגם לקבל מספר הצעות מחיר שונות. כך שניתן לבצע השוואת מחירים ולקבל את המחיר המשתלם ביותר לאחר סינון קפדני שתוכל אתה לעשות כבר עכשיו.

השוואת מחירים להחלפת ברזים בבית

מחיר החלפת ברזים הוא לא קבוע והוא משתנה בהתאם לכמה דברים. הרבה נוטים לחשוב שמדובר במחיר קבוע, אבל הוא ישתנה גם בהתאם לסוג הברז החדש שתצטרכו וגם בהתאם למחיר של האינסטלטור שתסגרו איתו את העסקה. לכן השוואת מחירים היא חשובה כשאתם רוצים לנסות להוזיל במחיר של החלפת ברזים בבית.

 

באמצעות פורטל פייפר אינסטלציה תוכלו להתחיל את השוואת המחירים שלכם בקלות. השאירו פרטים בטופס או התקשרו לצוות הטלפוני של פייפר אינסטלציה ותקבלו עד 3 הצעות מחיר מאינסטלטורים בעיר שלכם לצורך החלפת ברזים בבית. ככה תוכלו להתחיל להשוות לחסוך בקלות.


החלפת ברז במטבח

הברזים בבית ושמירה על תקינותם

בבתים המודרניים צנרת מים מובילה מי שתיה הביתה, וצנרת ניקוז מובילה החוצה את המים המשומשים. אל פתח צינורות אספקת המים, מחוברים ברזים – צד המים הקרים ישירות אל צנרת אספקת המים, וצד המים החמים אל הצנרת המגיעה מדוד המים בבית. מגוון הברזים שתוכלו להתקין בבית הוא עצום.

 

מרבית הברזים עשויים תערובת של נחושת ואבץ, המקנה להם עמידות גבוהה. ישנם ברזים עומדים, ברזים נשלפים, וברזים מעוצבים. מרבית הברזים בבית הם ברזי "סוללה" – אלו הם ברזים שיוצאים היישר מן הקיר, או ברזי "פרח" המורכבים על הכיור והם בעלי מראה עגול כשל גבעול בדרך כלל. גם הברז האיכותי ביותר עלול לפתח תקלות, ולכן לפעמים נצטרך שירות תיקון או החלפת ברז מטבח, החלפת ברז אמבטיה, החלפת ברז למכונת כביסה, לדוד, לשירותים וכולי.

צפו בסרטון וקבלו מידע נוסף על החלפת ברזים:

סיבות אופייניות להחלפת הברז

בברזים מדגמים ישנים התקלה האופיינית ביותר היתה טיפטוף מים מן הברז גם כשהוא סגור לחלוטין. לעיתים קרובות החלפת אטם בתוך הברז היא מספקת, ובעלי בתים רבים ידעו לבצע תיקון פשוט כזה בעצמם, מבלי להזמין איש מקצוע עבור התיקון. אנשי מקצוע הוגנים יבצעו תיקון מהיר ויגבו סכום נמוך לתיקון כזה, למעט אינטרפוץ - ברז מסוג זה יקר ותיקון שלו לא תמיד משתלם או אפשרי בגלל שהמגנון נמצא בתוך הקיר ואם כבר שוברים קיר על מנת לתקן - אז למה לא להחליף? זה בטוח יותר.

 

ברזים חדשים הם נוחים יותר לשימוש, עיקרון פעולתם שונה והמבנה הפנימי שלהם מורכב. תקלות אופייניות בברזים כאלה הם זרימת מים חלשה, נזילות בנקודות שונות בגוף הברז, שברים או סדקים. לפעמים, עולה הרצון להחליף ברז ללא קלקול – מסיבות אסתטיות, כדי להתחדש בברז מתקדם, יפה, מעוצב ונוח יותר, כך למשל החלפת ברז סוללה לברז פרח, החלפת ברז בכיור המטבח לברז מטבח נשלף וכדומה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

לתקן או להחליף?

ככל שגדל היצע הברזים לבית והופיעו דגמים משוכללים ומפנקים יותר כך גם התרחב טווח המחירים. ברז סוללה פשוט עשוי לעלות בין 200 ל – 300 שקלים, ברז פרח מעוצב ואיכותי עשוי לעלות 400 - 600 שקלים וישנם גם ברזים שעולים הרבה יותר. כדי לחסוך בעלויות ובמידה והתקלה פשוטה יחסית כמו ברז מטפטף או רק נזילה, מומלץ לבדוק תיקון במקום החלפה.

 

החלפת ברז באמבטיה

במקומות שונים בבית נעשה עדיין שימוש בברזים פשוטים שתפקידם ניתוק אספקת המים מאביזר כזה או אחר. ברזים כאלה נותרים רוב הזמן במצב פתוח אבל גם הם עשויים להתקלקל וכך נזדקק לפעמים להחלפת ברז בדוד, החלפת ברז ניאגרה ועוד. מחירם של ברזים פשוטים כאלה אינו גבוה ולכן אין סיבה לנסות לתקן אותם.

אינסטלטור לביצוע החלפת ברזים בבית

לעיתים החלפת ברז רגיל היא פעולה טכנית פשוטה שגם מי שהוא לא בעל מקצוע מנוסה עשוי להצליח בה – אבל בשל עדינות הנושא והאפשרות לנזקים בצנרת שיגרמו פגיעה באיכות החיים שלכם – נמלי, בכל מקרה של חוסר ניסיון, להיעזר באנשי מקצוע לתיקון תקלות צנרת והחלפת ברזים. אתר פייפר אינסטלציה, המרכז אנשי מקצוע בתחום האינסטלציה, מזמין אתכם לקבל עד שלוש הצעות מחיר להחלפת ברז בבית כעת.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה