מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

הגברת לחץ מים

זרם המים חלש בדירה או בכל הבניין? לחץ המים נמוך בבית הפרטי? אפשר לתקן זאת באמצעות הגברת לחץ מים! איך עושים זאת? מי עושה וכמה זה עולה? כל המידע והפרטים בהמשך. רוצים לקבל כבר עכשיו הצעות מחיר? השאירו פרטים ונציגי פורטל פייפר אינסטלציה ישמחו לשלוח לכם עד שלושה אנשי מקצוע עם הצעות מחיר כבר עכשיו.

למה יש לחץ מים נמוך?

לחץ מים נמוך בברז או במקלחת נוצר כתוצאה מהצטברות של לכלוך, אבנית או שומנים שחוסמים מהמים להגיע בלחץ הסטנדרטי. סיבה נוספת לכך שיש לחץ מים נמוך הוא שאחד מהברזים של הצינורות בצנרת הראשית או במטבח שלכם נסגר באופן חלקי. אפשרות אחרת היא נזילה כתוצאה מסדק בצינור שלכם.

 

לחץ מים נמוך

הגברת לחץ מים חלש

לצורך הגברת לחץ מים חלש במקלחת או בברז צריך להבין אם מקור הבעיה הוא ברז שנסגר חלקית או לכלוך. ברזים שתצטרכו לבדוק הם הברז הראשי וברזים שליד ארון המטבח, אם אחד מהם סגור חלקית פשוט סובבו אותם ולחץ המים שלכם יחזור. במקרה של לכלוך כדאי לנסות לנקות את רשת המסנן וזה יכול להגביר את לחץ המים בחזרה. במקרה של נזילה תצטרכו לקרוא לאינסטלטור.

מה עושים כאשר זרם המים בברז חלש?

לחץ מים נמוך בבית או בדירה? יש פתרון!

חשוב שתדעו! לחץ מים נמוך בבית אינה גזירת גורל. תוכלו להיעזר בפתרונות יעילים עבור הגברת לחץ מים בדירה כולה, כמו גם בפתרונות נקודתיים להגברת לחץ מים במקלחת, הגברת לחץ מים חמים בכיור המטבח, או הגברת לחץ מים בקומה גבוהה. על מנת למצוא את הפתרון המוצלח ביותר - יש לזהות תחילה את מקור הבעיה, לבחון דרכים אפשריות לטיפול בה ולבחור ביעילה ביותר.

אתר "פייפר אינסטלציה" מציע לכם לקבל כעת עד שלוש הצעות מחיר להגברת לחץ המים בבית - אם גם אתם סובלים מלחץ מים נמוך בברז אחד או לחץ מים נמוך בכל הבית, מלאו את פרטיכם, וקבלו ללא דיחוי פניות מאנשי מקצוע שיסייעו לכם להשיב את זרימת המים ואיכות החיים שלכם, למוטב.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

לחץ מים נמוך בברז אחד

כאשר במקומות שונים בבית יש לחץ מים תקין ורק בברז אחד או כמה יש לחץ מים נמוך אפשר לפתור את הבעיה בקלות יחסית. לפעמים קורה שאזור מסויים בצינור או בברז נסתמים חלקית כתוצאה מהצטברות לכלוך או אבנית. העובדה שישנם ברזים בבית מהם המים זורמים היטב מעידה על כך שאספקת המים אל הבית תקינה, והזרימה החלשה במקומות הבעייתיים נובעת מבעיה נקודתית.

לפני שמזמינים בעל מקצוע כדאי לנסות לפרק את מעצב הזרימה שבקצה צינור הברז (מקום יציאת המים), לפעמים ניקוי פשוט של רשת המסנן תפתור את הבעיה. אם מסתבר שמדובר בתקלה מורכבת יותר מומלץ לפנות לאינסטלטור שיוכל לקבוע אם צריך להחליף ברז, לבצע תיקון בברז הקיים, להחליף רכיב בצנרת המובילה אל הברז וכד'.

 

לחץ מים נמוך במקלחת

הגברת לחץ מים חמים

כדאי לדעת שבצינורות, מחברים, ברזים ואביזרים נוספים דרכם זורמים מים חמים עלולות להתפתח סתימות חלקיות בקלות רבה יותר מאשר ברכיבים דומים דרכם זורמים מים קרים בלבד. הסיבה לכך היא היווצרות מואצת של אבנית. פתרונות אופייניים להגברת לחץ מים חמים הם ניקוי או החלפת דוד, החלפת אינטרפוץ או ברז אחד או כמה, ניקוי צנרת, החלפת קטעי צנרת או מחברים ועוד.

עלות תיקונים כאלה עשויה לנוע בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים, הכל בהתאם להיקף העבודה ומחיר החלפים הדרושים. תיקונים כאלה ידרשו איש מקצוע אמין ומנוסה שיטפל בהגברת לחץ המים בדירה. מלאו את פרטיכם בטופס, וקבלו מאתר פייפר אינסטלציה עד שלוש הצעות מחיר, להשוואה נוחה ובחירת איש מקצוע, ולתיקון מהיר של בעיית לחץ המים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

הגברת לחץ מים בבית, בדירה או בקומה גבוהה

כאשר קיים לחץ מים נמוך בכל רחבי בית פרטי או דירה פירוש הדבר שאספקת המים הראשית היא בלחץ בלתי מספק. לפני שמזמינים בעל מקצוע כדאי לבדוק שברז המים הראשי (ה"שיבר") פתוח עד הסוף. מומלץ לסגור את הברז עד הסוף ואז לפתוח אותו מחדש. אם הבעיה לא נפתרה יש להזמין אינסטלטור בעל ניסיון בטיפול בבעיות של לחץ מים נמוך. בעל מקצוע כזה יוכל לאבחן את הבעיה ולהציע פתרונות אפשריים כגון חיבור מעקף מברז המים הראשי אל הבית או החלפת הברז הראשי. בנוסף, אם לאחרונה נתקלתם בנזילה, ייתכן כי היא האחראית על זרם המים החלש. במקרים כאלו ראשית מומלץ להזמין איתור נזילות, לאחר פתרון הנזילה לבדוק בשנית האם זרם המים השתפר.

חשוב לדעת שבהחלט ייתכן שאצלכם בבית או בדירה הכל תקין, כולל הברז הראשי, ובכל זאת לחץ המים אינו מספק. מצב כזה מעיד על לחץ אספקת מים נמוך והוא אופייני לבתים פרטיים הממוקמים באזור גבוה ביישוב, בדירות בקומות גבוהות של מגדל מגורים, במפלסים עליונים של בית פרטי בן כמה קומות או בערים בהם התשתית ישנה, לנו ידוע על מספר בעיות אינסטלציה בתל אביב ועוד. ישנם פתרונות גם למצבים כאלה, כמו למשל משאבות המגבירות את לחץ המים למבנה כולו או לאזור מסויים בו, מיכלי אגירה המוצבים על הגג ועוד. התקנת משאבה להגברת לחץ המים תעלה כ-4,000 שקלים.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה