מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

הגברת לחץ מים

זרם המים חלש בדירה או בכל הבניין? לחץ המים נמוך בבית הפרטי? אפשר לתקן זאת באמצעות הגברת לחץ מים! איך עושים זאת? מי עושה וכמה זה עולה? כל המידע והפרטים בהמשך. רוצים לקבל כבר עכשיו הצעות מחיר? השאירו פרטים ונציגי פורטל פייפר אינסטלציה ישמחו לשלוח לכם עד שלושה אנשי מקצוע עם הצעות מחיר כבר עכשיו.

הגברת לחץ מים חלש

אנחנו אולי לוקחים כמובנת מאליה את העובדה הפעלת הברז תייצר זרימה חזקה של מים (בטמפרטורה שנבחר) בבית. כשלחץ מים בדירה או בבית יורדים – אנחנו מופתעים לגלות שלאורך כל היום, הפעולות הפשוטות שאנחנו מבצעים נפגמות – החל מצחצוח השיניים עם הקימה בבוקר, וכלה במקלחות הילדים והמקלחת המפנקת שלנו, בסוף היום.

לצד אלה, ניתן להעלות אינספור דוגמאות לקשיים בלחץ מים נמוך, ביניהם שטיפת כלים בזרם חלש, מילוי איטי של מיכל ההדחה בשירותים, מחזורי כביסה במכונה המתעכבים בגלל מילוי איטי של התוף במים, כך גם במדיח הכלים, פתיחת ברז במטבח הגורמת לשינוי בזרימת המים במקלחת, השקיית הגינה הופכת משימה כמעט בלתי אפשרית ועוד.

מה עושים כאשר זרם המים בברז חלש?

לחץ מים נמוך בבית או בדירה? יש פתרון!

חשוב שתדעו! לחץ מים נמוך בבית אינה גזירת גורל. תוכלו להיעזר בפתרונות יעילים עבור הגברת לחץ מים בדירה כולה, כמו גם בפתרונות נקודתיים להגברת לחץ מים במקלחת, הגברת לחץ מים חמים בכיור המטבח, או הגברת לחץ מים בקומה גבוהה. על מנת למצוא את הפתרון המוצלח ביותר - יש לזהות תחילה את מקור הבעיה, לבחון דרכים אפשריות לטיפול בה ולבחור ביעילה ביותר.

אתר "פייפר אינסטלציה" מציע לכם לקבל כעת עד שלוש הצעות מחיר להגברת לחץ המים בבית - אם גם אתם סובלים מלחץ מים נמוך בברז אחד או לחץ מים נמוך בכל הבית, מלאו את פרטיכם, וקבלו ללא דיחוי פניות מאנשי מקצוע שיסייעו לכם להשיב את זרימת המים ואיכות החיים שלכם, למוטב. 

לחץ מים חלש

לחץ מים נמוך בברז אחד

כאשר במקומות שונים בבית יש לחץ מים תקין ורק בברז אחד או כמה יש לחץ מים נמוך אפשר לפתור את הבעיה בקלות יחסית. לפעמים קורה שאזור מסויים בצינור או בברז נסתמים חלקית כתוצאה מהצטברות לכלוך או אבנית. העובדה שישנם ברזים בבית מהם המים זורמים היטב מעידה על כך שאספקת המים אל הבית תקינה, והזרימה החלשה במקומות הבעייתיים נובעת מבעיה נקודתית.

לפני שמזמינים בעל מקצוע כדאי לנסות לפרק את מעצב הזרימה שבקצה צינור הברז (מקום יציאת המים), לפעמים ניקוי פשוט של רשת המסנן תפתור את הבעיה. אם מסתבר שמדובר בתקלה מורכבת יותר מומלץ לפנות לאינסטלטור שיוכל לקבוע אם צריך להחליף ברז, לבצע תיקון בברז הקיים, להחליף רכיב בצנרת המובילה אל הברז וכד'.

הגברת לחץ מים חמים

כדאי לדעת שבצינורות, מחברים, ברזים ואביזרים נוספים דרכם זורמים מים חמים עלולות להתפתח סתימות חלקיות בקלות רבה יותר מאשר ברכיבים דומים דרכם זורמים מים קרים בלבד. הסיבה לכך היא היווצרות מואצת של אבנית. פתרונות אופייניים להגברת לחץ מים חמים הם ניקוי או החלפת דוד, החלפת אינטרפוץ או ברז אחד או כמה, ניקוי צנרת, החלפת קטעי צנרת או מחברים ועוד.

עלות תיקונים כאלה עשויה לנוע בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים, הכל בהתאם להיקף העבודה ומחיר החלפים הדרושים. תיקונים כאלה ידרשו איש מקצוע אמין ומנוסה שיטפל בהגברת לחץ המים בדירה. מלאו את פרטיכם בטופס, וקבלו מאתר פייפר אינסטלציה עד שלוש הצעות מחיר, להשוואה נוחה ובחירת איש מקצוע, ולתיקון מהיר של בעיית לחץ המים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

הגברת לחץ מים בבית, בדירה או בקומה גבוהה

כאשר קיים לחץ מים נמוך בכל רחבי בית פרטי או דירה פירוש הדבר שאספקת המים הראשית היא בלחץ בלתי מספק. לפני שמזמינים בעל מקצוע כדאי לבדוק שברז המים הראשי (ה"שיבר") פתוח עד הסוף. מומלץ לסגור את הברז עד הסוף ואז לפתוח אותו מחדש. אם הבעיה לא נפתרה יש להזמין אינסטלטור בעל ניסיון בטיפול בבעיות של לחץ מים נמוך. בעל מקצוע כזה יוכל לאבחן את הבעיה ולהציע פתרונות אפשריים כגון חיבור מעקף מברז המים הראשי אל הבית או החלפת הברז הראשי. בנוסף, אם לאחרונה נתקלתם בנזילה, ייתכן כי היא האחראית על זרם המים החלש. במקרים כאלו ראשית מומלץ להזמין איתור נזילות, לאחר פתרון הנזילה לבדוק בשנית האם זרם המים השתפר.

חשוב לדעת שבהחלט ייתכן שאצלכם בבית או בדירה הכל תקין, כולל הברז הראשי, ובכל זאת לחץ המים אינו מספק. מצב כזה מעיד על לחץ אספקת מים נמוך והוא אופייני לבתים פרטיים הממוקמים באזור גבוה ביישוב, בדירות בקומות גבוהות של מגדל מגורים, במפלסים עליונים של בית פרטי בן כמה קומות או בערים בהם התשתית ישנה, לנו ידוע על מספר בעיות אינסטלציה בתל אביב ועוד. ישנם פתרונות גם למצבים כאלה, כמו למשל משאבות המגבירות את לחץ המים למבנה כולו או לאזור מסויים בו, מיכלי אגירה המוצבים על הגג ועוד. התקנת משאבה להגברת לחץ המים תעלה כ-4,000 שקלים.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה