מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

ייבוש רטיבות מתחת לריצוף

גיליתם רטיבות בבית מתחת למרצפות? בואו לקבל הצעות מחיר שונות עבור ייבוש רטיבות תת רצפתית דרך פורטל האינסטלציה של 'פייפר אינסטלציה' ותוכלו לחסוך בעלויות.

מה זו רטיבות תת רצפתית?

למעשה, רטיבות תת רצפתית הוא מצב בו קיימת נזילה באחד מהצינורות המצויים מתחת לריצוף הבית. היות ולמים אין דרך להתאדות, הם עשויים להגיע בסופו של דבר אל הקירות ולמעשה ליצור מצב בו יש עובש על הקירות.

בנוסף, הרטיבות גורמת לנזקים בתשתיות שונות כמו מערכות חשמל וכמובן צנרת הבית. מדובר בבעיה רצינית וזאת מאחר וקיימת האפשרות שהרטיבות עשויה לגרום לפטריות וקילופים בקירות ולתזוזות ורעידות של המרצפות בבית.

 

ייבוש רטיבות תת רצפתית

כך תזהו רטיבות מתחת לריצוף בבית שלכם

במידה וזיהיתם בבית מרצפות אשר זזות ורועדות, יתכן שמדובר ברטיבות תת רצפתית ובמצב בו הצטברו נזוילם מתחת לריצוף שלכם. בנוסף, במידה וזיהיתם כתמים של עובש, או אפילו רטיבות באזורים נוספים חוץ מהמרצפות, כמו הקירות הסמוכים או הפנלים, הזמינו אינסטלטור מקצועי שיטפל בנושא ויבצע בדיקת רטיבות ברצפה על מנת להגיע למצב של איתור רטיבות ברצפה ולמצוא את המוקד בו נדרש לבצע ייבוש.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

מהו מחיר ייבוש רטיבות תת רצפתית?

מחיר ייבוש רטיבות מתחת לריצוף בחדר בודד הטווח נע בין 2,200 ש"ח ל- 2,700 ש"ח. יחד עם זאת חשוב להבין שהמחיר משתנה בהתאם למספר שיקולים כמו כמות המים המצויה ומורכבות העבודה.

דרך אתר 'פייפר אינסטלציה תוכלו לבצע השוואת מחירים ולקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות לביצוע הפעולה של ייבוש רטיבות תת רצפתית על ידי אינסטלטור מוסמך ומומלץ, שכבר ביצע עבודות אינסטלציה רבות הקשורות באיתור ותיקון נזילות.

 

מחיר ממוצע לייבוש רטיבות מתחת לריצוף

מחיר ממוצע לייבוש רטיבות מתחת לריצוף: 2450 ₪

טווח מחיר גבוה 2700 ₪

טווח מחיר נמוך 2200 ₪

גורמים נוספים לרטיבות ברצפה

להלן מספר גורמים נוספים אשר יכולים לגרום לרטיבות ברצפה של הבית שלכם:

  • נזילה בעקבות מערכת חימום רצפתית - הצנרת המצויה בתוך מערכת החימום, עשויה להינזק ולגרום לנזילה הדורשת ייבוש רטיבות ברצפה.

  • איטום לקוי באזורי הבית - בעיקר באזור חדר האמבטיה וזאת במצב בו לא בוצעה אטימה טובה באמצעות הרובה בנקודות השונות.

  • סתימה בביוב - במידה וקיימת סתימה במערכת, המים מנסים לצאת ועלולים להגיע לאזור שמתחת למרצפות.

קצת על התהליך של ייבוש מים מתחת לריצוף

במידה ותהיתם כיצד מבצעים ייבוש של רטיבות ומים מתחת לריצוף, כדאי שתדעו שיש מספר טכניקות לכך:

  • חיבור צינור אל מתחת למרצפות ושאיבה של המים - למעשה בתהליך זו, מחברים צינור על ידי קדיחה באזור נקודתי במרצפות, בסמוך לרטיבות ואת הצינור מחברים למשאבה שיונקת את המים החוצה ומנקזת אותם מצד אחר של הצינור. בשיטה זו למעשה מתבצע ייבוש עם מינימום הרס של המרצפות והשיטה נחשבת לאפקטיבית למדי.

  • הזרמת אוויר חם למטרת ייבוש - האוויר החם מייבש את הרטיבות המצויה מתחת לרצפה. שיטה זו נחשבת בדרך כלל לארוכה יותר מהשיטה הראשונה של שאיבת המים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

הזמינו אינסטלטור מקצועי תוך השוואת מחירים

אם אתם זקוקים לייבוש רטיבות מתחת לריצוף, כדאי שתמצאו אינסטלטור אמין ומקצועי שיודע כיצד לבצע את המלאכה ומחזיק בציוד המתאים. חשוב להבין, עבור פעולה של זיהוי רטיבות מתחת לריצוף, משתמשים בדרך כלל במצלמה תרמית ובחיישני לחות וזאת על מנת לזהות את מקור הנזילה ולוודא שאין צנרת שנפגעה.

 

תהליך הזיהוי מורכב יותר מאיתר נזילות אחרות כמו נזילה בניאגרה למשל, ומומלץ להיעזר בבעל מקצוע מיומן שיוודא שהתקלה נפתרה בצורה סופית ומקיפה. בהזדמנות זו נזכיר כי אנו פועלים בכל רחבי הארץ ולכן תוכלו למצוא דרכנו אינסטלטור מומלץ בתל אביב, אינסטלטור ברעננה, בחיפה, בבאר שבע, ירושלים ולמעשה כל אזור אחר, כולל יישובים קטנים יותר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה