מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

ריח רע בכיור

מריחים ריח רע מהכיור במטבח או המקלחת? גלו מה הסיבה לכך ומה ניתן לעשות על מנת להעלים ריח של ביוב מהכיור. לא הצלחתם להעלים את הריח לבד? תוכלו להזמין דרכנו אינסטלטור מקצועי שיסייע לכם.

מדוע יש ריח רע מהכיור?

ריח רע מהכיור נגרם לרוב כתוצאה מאוכל שמצטבר בצנרת וגורם לסתימה בכיור. אוכל מסוים עשוי לפלוט ריחות לא נעימים בעת מגע עם מים והריח עולה מהפתח בכיור כלפי מעלה. במידה ומדובר על ריח לא נעים מכיור האמבטיה, ייתכן והוא נובע בעקבות שאריות של משחת שיניים או סבון.

 

ריח רע מהכיור

שיטות לטיפול בריח לא טוב מהכיור

כאשר יש ריח לא טוב בכיור, ניתן לבצע טיפול באופן עצמאי. יש מספר שיטות אפשריות:

  • לימון ומלח: הברשת הכיור באמצעות לימון ומלח שפיזרנו. בתום התהליך, נשטוף את הכיור במים חמים.
     
  • סבון כלים: לעיתים, סבון הכלים יכול לסייע בשחרור של פסולת שהצטברה בכיור. מומלץ לעצור את זרימת המים באמצעות פקק וזאת על מנת שנוכל לערבב ולהמיס מעט את הסבון.
     
  • סודה לשתייה: שיטה נפוצה מאוד אשר עשויה לעזור בטיפול בריח רע מהכיור היא שימוש באבקת סודה לשתייה. נהוג גם לשלב את הסודה עם חומץ לבן ולשפוך בצורה מרוכזת אל תוך פתח הכיור.

 

רע מסריח מהכיור

עדיין יש ריח מסריח מהכיור? הזמינו אינסטלטור

אם ניסיתם לבצע את השיטות שרשמנו כאן למעלה והן לא עזרו בהעלמת הריח, ייתכן ונדרש לפתוח את הסיפון ולבדוק את המערכת בצורה מקיפה ומקצועית יותר. בעל המקצוע אשר מבצע עבודות מסוג זה הוא אינסטלטור והעלות להזמנת אינסטלטור מקצועי לטיפול בריח רע מהכיור נעה בין 400 ל-500 ש"ח. במידה ונדרש לבצע החלפת סיפון, העבודה עשויה להיות זולה יותר ולהסתכם גם ב-300 ש"ח, כולל עלות הרכיב.  במידה ויש לכם עוד בעיות אינסטלציה בבית כדאי שאותו אינסטלטור יתקן עם אותן ואז תחסכו במחיר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

כיצד ניתן למנוע מצב של ריח רע בכיור?

בשביל לא להיתקל בבעיה זו בעתיד, אנו ממליצים להקפיד על שימוש במסננת אשר חוסמת כניסה של לכלוך ואוכל לתוך הצנרת. כמו כן, מומלץ להימנע משפיכת שמן אל תוך הכיור מאחר והוא עשוי ליצור סתימה בכיור. בנוסף, לפני ששוטפים צלחות וסכו"ם, מומלץ להיפטר משאריות המזון ומומלץ לזרוק אותם ישירות לפח או פשוט להתקין טוחן אשפה אשר מסייע בטחינת פסולת אורגנית.

מדוע יש ריח של ביוב מהכיור?

לעיתים, הריח שעולה מהכיור הוא ריח של ביוב ולרוב הסיבה תהיה התקנה לא טובה של סיפון או מדיח כלים ובעיות במחסום ריח כזה או אחר. כאשר הסיפון לא מותקן כמו שצריך, הלכלוך לא עובר וזורם בצורה טובה אל הביוב והריח נשאר בקרבת הכיור עצמו.