מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

מים לא יורדים בכיור

שטפתם כלים או ידיים והמים לא יורדים בכיור? אולי יורדים אבל לאט מדי? בעמוד תראו מה הסיבה לכך ואיך לפעול כדי להחזיר את הכיור שלכם למצב האידיאלי.

מה הסיבה שהמים לא יורדים בכיור או יורדים לאט?

כשהמים לא יורדים בכיור (או יורד לאט) הסיבה היא שיש סתימה שמונעת מהמים לרדת בצורה חלקה. במידה ומדובר בכיור המטבח הסתימה יכולה להיות בסיפון עקב הצטברות של מזון או שהסתימה בהמשך הצנרת בגלל הצטברות והתקשות של שומנים. במידה והסתימה בכיור האמבטיה הסיבה לרוב בגלל הצטברות שיערות מהגילוח או שפיכה של קרמים ומשחות עם הרבה שומן.

 

מים לא יורדים בכיור

מים לא יורדים בכיור או יורדים לאט, מה עושים?

הדבר הראשון שמומלץ לעשות כשהמים לא יורדים בכיור או יורדים לאט הוא לנקות את הסיפון. שימו דלי מתחתיו, פתחו אותו ושפכו את הכל לדלי. אם אתם רואים שאריות מזון כדאי לשים כפפות ולהוציא אותן. אם ניקוי הסיפון לא עבד כדאי לנסות לפתוח את הסתימה עם פומפה. אם המים יורדים לאט כדאי לחכות עד שירדו לגמרי ואז ניתן להשתמש בחומר לפתיחת סתימות, אבל אם המים לא יורדים בכיור בכלל כדאי להזמין אינסטלטור לפתיחת הסתימה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

כמה עולה להזמין אינסטלטור לפתיחת הסתימה

מחיר פתיחת סתימה בכיור נע בין 250 - 400 ש"ח עבור פתיחת סתימה פשוטה. עבור סתימה קשה שמצריכה פתיחה עם ספירלה חשמלית המחיר נע בין 300 - 450 ש"ח.

 

מחיר פתיחת סתימה בכיור בממוצע

מחיר פתיחת סתימה בכיור בממוצע: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

מצאו אינסטלטור מומלץ וזמין עם פייפר

מחפשים אינסטלטור כדאי שיעזור למים בכיור לרדת ויפתור את הבעיה אחת ולתמיד? התקשרו לפורטל פייפר וקבלו הצעות מעד 3 אינסטלטורים זמינים ומומלצים בעירכם. השוו בין הצעות המחיר ומידת הזמינות שלכם כדאי למצוא את האינסטלטור המתאים ביותר.