מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

הצפה במקלחת

סובלים מהצפה במקלחת? במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע שאתם צריכים לדעת על הצפות במקלחת כגון: מה הסיבות האפשריות, איך מטפלים ואיך ניתן להימנע בעתיד. בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר לטיפול בבעיה מכמה בעלי מקצוע שונים בעיר מגוריכם!

למה יש הצפה במקלחת?

הצפה במקלחת זו אחת התקלות הנפוצות ביותר שיש במקלחות וחדרי אמבטיה וזאת מכיוון והשימוש הוא יומיומי ובמידה ואתם משפחה מרובת ילדים, העומס הוא גדול. במידה והצפה במקלחת זו תקלה שחוזרת על עצמה, מומלץ להזמין אינסטלטור שיבדוק מדוע אתם סובלים מהצפה בחדר המקלחת.

סיבות נפוצות להצפה במקלחת

הסיבה הנפוצה ביותר שבגללה לרוב תהיה לכם הצפה במקלחת זו סתימה במקלחת. סתימה יכולה לנבוע מהמון סיבות כגון: שיערות שנתקעו במערכת הביוב, מגבונים, שפיכת שמן לאסלה, חוסר תחזוקה של מערכת הביוב, שורשים בביוב ועוד. במקרים אלו יש להזמין אינסטלטור על מנת שיפתח את הסתימה.

 

הצפה במקלחת

הצפה במקלחת - איך ניתן לטפל בבעיה?

 אלו הדברים הראשונים שתעשו על מנת לטפל בהצפה במקלחת:

 • בעל מקצוע - לקרוא לאינסטלטור זו האפשרות הראשונה שלכם. האינסטלטור יגיע ויבדוק ממה ההצפה נובעת ולאחר מכן יוכל לטפל בבעיה.
   
 • לברר בעצמכם - ישנה אפשרות שתבררו לבד ממה ההצפה נובעת במידה ואתם מכירים קצת בבעיות אינסטלציה ולאחר מכן לבדוק כיצד ניתן לטפל בבעיה.
   
 • כבר פמפמתם? - כמו שאמרנו, ברוב המקרים שבהם מתרחשת הצפה במקלחת, הסיבה תהיה סתימה. לכן, היינו ממליצים לכם לנסות לקחת פומפה ואולי תצליחו לפתור בבעיה בדרך הזו.
   

>>>אולי יעניין אתכם גם הצפה בשירותים

מחפשים אינסטלטור לתיקון הצפה במקלחת? השוו וחסכו!

בפורטל פייפר משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר לתיקון הבעיה שעושה הצפה במקלחת במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום! למה שתשלמו יותר אם אפשר לשלם פחות?

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

האם זה דחוף להזמין אינסטלטור כשיש הצפה במקלחת?

במידה ויש לכם הצפה במקלחת, רצוי מאוד שלא תמרחו את הזמן עם הבעיה הזו ותזמינו את האינסטלטור בדחיפות וזאת מכיוון וזה בקלות יכול להידרדר ולגרום להצפה רצינית בכל רחבי הבית ולגרום להרס רב. לכן, במידה ויש לכם הצפה במקלחת והבעיה לא נפתרה באמצעות אחת הדרכים שהזכרנו באחת הפסקאות למעלה, רצוי שתזמינו אינסטלטור בדחיפות.

 

דחיפות לטיפול בתקלה:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 2 דחיפות נמוכה

איך תבחרו באינסטלטור מומלץ?

ישנם כמה דברים שחשוב שתבדקו על מנת שתמצאו אינסטלטור מומלץ לטיפול בבעיה:

 • ביקורות - חפשו אחר שמו של האינסטלטור ברחבי האינטרנט וקראו קצת ביקורות והמלצות על מנת שתוכלו לוודא שאתם בוחרים נכון.
   
 • מחיר - בקשו הצעת מחיר משוערת על מנת שתוכלו לבצע השוואת מחירים ולחסוך בכסף.
   
 • ניסיון - חשוב לבחור באינסטלטור בעל ותק וניסיון על מנת שיבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר מבלי לגרום לנזקים.