מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

הגברת לחץ מים נמוך

יש לכם לחץ מים נמוך בבית? בעמוד תראו מה הסיבות האפשריות לכך שיש זרם מים חלש בין אם מדובר על מים חמים או קרים ובין אם מדובר על כל הבית, מקלחת, ברז אחד, או בגינה. בנוסף תראו מתי תוכלו לפתור את הבעיה בעצמכם ומתי תצטרכו להזמין אינסטלטור. במידה ותצטרכו להזמין אינסטלטור תראו מה המחיר של הגברת לחץ מים בדירה והתקנת משאבת לחץ מים ותוכלו לבצע השוואת מחירים בין אינסטלטור בעיר שלכם ולחסוך עד 39% במחיר הסופי.

מחיר הגברת לחץ מים בדירה

מחיר הגברת לחץ מים בדירה באמצעות התקנה של משאבה להגברת לחץ מים נע בין 3,000 - 4,000 ש"ח. המחיר כולל את המשאבה וכולל מע"מ.

 

מחיר הגברת לחץ מים בדירה בממוצע

מחיר הגברת לחץ מים בדירה בממוצע: 3500 ₪

טווח מחיר גבוה 4000 ₪

טווח מחיר נמוך 3000 ₪

למה יש לחץ מים נמוך?

לחץ מים נמוך נוצר כתוצאה מהצטברות של אבנית בסנן של הברז או המקלחת. סיבות נוספות לכך שיש זרם מים חלש בבית הן בגלל שהשיבר הראשי לא פתוח עד הסוף או כי יש נזילה או סתימה בצנרת שמונעות מכל המים להגיע אל הברז בצורה חלקה.

 • שיבר לא פתוח עד הסוף: אחת הסיבות לכך שיש לחץ מים נמוך בבית היא שהשיבר של הדירה שלכם לא פתוח עד הסוף. זה קורה אם אחד השכנים או בעל מקצוע היה צריך לסגור אותו בשביל לעבוד ושכח להחזיר אותו לאחר מכן. אם יש לכם זרם מים חלש בבית קודם כל מומלץ לחפש את השיבר של הדירה שלכם ולוודא שהוא פתוח עד הסוף.
   
 • בעיית מים אזורית: לפני שאתם מזמינים אינסטלטור מומלץ גם לבדוק האם יש בעיית מים בעירייה. לרוב הבעיה היא בגלל פיצוץ בצינור שצריך לתקן. התקשרו לעירייה שלכם ובדקו האם זו הסיבה לכך שיש לכם לחץ מים נמוך.
   
 • פילטר של צינור המים נסתם: סיבה אפשרית נוספת לכם שיש לכם זרם מים חלש בבית היא כי הפילטר של צינור המים הראשי שמוביל לדירה נסתם. במקרה הזה לפני שאתם מזמינים אינסטלטור מומלץ לנסות לנקות את הפילטר של צינור המים.
   
 • הצטברות אבנית: סיבה נפוצה נוספת לכך שיש לחץ מים נמוך היא בגלל הצטברות של אבנית בסנן של הברז או של הדוש במקלחת. במקרה הזה מה שצריך לעשות זה לפתוח את הברז או את ראש המקלחת ולראות אם יש שם אבנית. במידה וזו הסיבה צריך לנקות את האבנית והמים יחזרו לזרום בצורה טובה. אם אתם לא מצליחים לעשות זאת לבד תמיד ניתן להזמין אינסטלטור שיקח מחיר ביקור של 150 - 250 ש"ח.
   
 • סתימה בצנרת: אם הסיבה היא לא בגלל השיבר או הצטברות אבנית בראש המקלחת או בברז הסיבה כנראה קשורה לצנרת. אם יש לכם סתימה בצנרת ישי לכם זרם מים חלש ובמקרה הזה לא תוכלו לפתוח את הסתימה לבד וכנראה שתצטרכו להזמין ביובית.
   
 • נזילה בצנרת: עוד סיבה אפשרית לכך שיש לכם לחץ מים נמוך היא בגלל נזילה בצנרת. במקרה הזה תצטרכו להזמין מאתר נזילות שיאתר את מקור הנזילה באמצעות בדיקת לחץ מים או באמצעות שיטות איתור אחרות ולאחר מכן הוא או אינסטלטור אחר יתקן את הנזילה. אם יש לכם נזילה ייתכן שתראו גם התנפחות של הצבע בקיר.

 

בעיה איך יודעים שזו הבעיה? האם מצריך אינסטלטור? מה הפיתרון?
שיבר לא פתוח עד הסוף יורדים לשיבר לא פתיחת השיבר עד הסוף
בעיית מים אזורים מתקשרים לעירייה לא מחכים שהעירייה תפטור
פילטר צינור סתום פותחים את הצינור אפשרי, לא חובה ניקיון הפילטור של הצינור
הצטברות אבנית פותחים את הברז/דוש אפשרי, לא חובה ניקיון של הפילטר או החלפה
סתימה בצנרת אינסטלטור קובע כן, ולפעמים ביובית פתיחת סתימות מקצועית
נזילה בצנרת מאתר נזילות קובע כן, אינסטלטור מאתר נזילות איתור ותיקון נזילות

 

 

צפו בסרטון וראו למה יש לכם לחץ מים נמוך

איך מתבצעת הגברת לחץ מים?

העבודה שיצטרך לעשות האינסטלטור להגברת לחץ מים תלויה במקור הבעיה:

 • הגברת לחץ מים במקלחת: כאשר ישנו זרם מים חלש במקלחת, הגברת לחץ מים במקלחת תתבצע קודם כל באמצעות פירוק של ראש המקלחת וניקוי שלו. הניקוי יכול להיות באמצעות השרייה של ראש המקלחת בחומץ מהול במים או באמצעות קיסם במידה ומדובר על כמה חורים קטנים. אם ראש המקלחת כבר ישן וגמור יכול להיות שזו הזדמנות להחליף את ראש המקלחת לגמרי.
   
 • הגברת לחץ מים בברז: הגברת לחץ מים בברז תתבצע באמצעות פירוק של ראש הברז וניקיון האבנית. גם פה ניתן להשרות את הראש בחומץ והאבנית תימס. לאחר מכן שוטפים את הברז כשמחזיקים אותו הפוך והאבנית תצא.
   
 • הגברת לחץ מים בצנרת: בשביל להגביר לחץ מים בצנרת צריך להבין האם המקור הוא בשיבר או בצנרת. במקרה של הצנרת צריך לבחון האם הבעיה היא סתימה או נזילה ולהזמין אינסטלטור לצורך אבחון ולאחר מכן פתיחת הסתימה או איתור ותיקון הנזילה.
   
 • הגברת לחץ מים בגינה: בשביל להגביר לחץ מים בגינה צריך להבין את מקור הבעיה. יכול להיות שאספקת המים לא מספיק טובה וצריך להתקין נקודת מים חדשה. אם לא אז כנראה שהבעיה היא נזילה או השיבר.
   
 • הגברת לחץ מים בבית: הגברת לחץ מים בבית תתבצע באמצעות בניית מעקפים שיגרמו למים לעקוף את הצנרת. עבודה נוספת שניתן לבצע היא התקנת של משאבה להגברת לחץ מים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

למה יש לחץ מים נמוך במקלחת?

לחץ מים נמוך במקלחת נוצר בדרך כלל בגלל הצטברות של אבנית שחוסמת יציאה של המים בצורה חלקה. סיבה נוספת יכולה להיות בגלל סתימה בצינור או בגלל נזילה באזור הצינור של המקלחת. בנוסף ייתן שיש זרם מים חלש במקלחת בגלל לכלוך בצינור המים שמתחבר ברז ומפריע למים לזרום. במקרה הזה צריך לנסות לפרק את הברז ולנקות את הסנן.

 • לחץ מים חמים נמוך: כשיש לחץ מים חמים נמוך החשוד הישיר הוא הדוד. בדרך כלל הבעיה היא בצינור שמוביל מים קרים או בצינור שמוביל מים חמים מהדוד. אם הבעיה היא בצינור של המים הקרים בדוד לרוב הבעיה לא תתפשט לכל הבית כי הבעיה נמצאת במערכת הדוד ולא בהכרח קשורה לשאר האינסטלציה בבית.
   
 • זרם מים קרים חלש במקלחת: זרם מים קרים חלש במקלחת לרוב נוצר בגלל צנרת ישנה. יכולים להיות שני פתרונות לבעיה. הפיתרון המומלץ הוא להחליף את הצנרת אבל אם אתם לא רוצים לשבור קירות ולעשות שיפוץ ניתן להתקין מעקפים. הבעיה במעקפים שהם פיתרון לטווח קצר, מכיוון שהם מביאים זרם מים חזק יותר לצינור הישן ובסופו של דבר יגרום לפיצוץ בצנרת.

 

לחץ מים נמוך במקלחת

לחץ מים נמוך בברז אחד

לחץ מים נמוך בברז אחד הוא לרוב הצטברות של אבנית בסנן. ניתן לנקות זאת לבד בלי אינסטלטור באמצעות פירוק של הברז עם מפתח שוודי וניקיון עם חומץ מהול במים. אם המצב מאוד קשה ניתן לקנות סנן חדש. אם זאת לא הבעיה תצטרכו להזמין אינסטלטור לפיתרון הבעיה מפני שמדובר בסתימה בצינור.

 

לחץ מים נמוך בברז

לחץ מים נמוך באסלה, מה הסיבה?

לחץ מים נמוך באסלה נוצר בגלל הצטברות של אבנית או בעיה בלחצן. אם הבעיה היא בגלל הצטברות של אבנית החלפה או ניקיון של המצוף יפתרו את הבעיה. אם הבעיה היא בגלל הלחצן צריך להחליף את הלחצן והבעיה תיפטר.

גרים בקומה גבוהה? אולי זאת הסיבה

לחץ מים נמוך בקומה גבוהה נוצר בגלל הקושי של המים לעלות מהצנרת עד לקומה הגבוהה שלכם. זה לא מצביע על שום בעיה בצנרת או בברזים שלכם, זו פשוט פיזיקה. מה שמומלץ לעשות במקרה הזה הוא להזמין אינסטלטור להתקנת משאבת לחץ מים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

התקנת משאבת לחץ מים - מתי כדאי?

משאבה להגברת לחץ מים היא לא הפיתרון האידיאלי, אלא משמשת כמוצא אחרון. הסיבה לכך היא שהיא מצריכה התקנה של נקודת חשמל חדשה ובנוסף לכך היא רועשת ולא מאוד זולה. מעבר לכך חשוב לציין שהיא לא פתרון לבעיה אחרת שיכולה להיות לכם כמו סתימה או נזילה. מתי התקנת משאבת לחץ מים היא מומלצת?

 • קומה גבוהה: כמו שאמרנו בפסקה הקודמת. התקנת משאבת לחץ מים מומלצת במקרה שאתם גרים בקומה גבוהה ובדקתם שאין שום בעיה אחרת. אם יש לכם כבר משאבת מים יכול להיות שצריך להזמין טכנאי משאבות מים.
   
 • זרם מים חזק לאורך זמן: אם אתם אוהבים מקלחות ארוכות כמו שיש בבתי מלון ואתם רוצים שיהיה לכם זרם מים חזק לאורך כל המקלחת התקנת משאבת לחץ מים היא רעיון טוב.
   
 • גרים במרכז: אם אתם גרים באחד הערים הגדולות במרכז ובפרט בגוש דן ייתכן שיהיה לכם לחץ מים נמוך כשאין לכם שום קשר לזה. זה כי הצנרת העירונית בנויה שם בצורה שיש צינור אחד גדול שמספק מים לכל אזור. מה שזה אומר הוא שאם אתם משתמשים במים בזמן שרוב האנשים משתמשים 7-8 בבוקר ו19-20 בערב כנראה שהזרם יהיה חלש יותר. אם תרצו להתקין משאבת לחץ מים תוכלו להזמין אינסטלטור במרכז לצורך העבודה.

מחירי הגברת לחץ מים בדירה

כמו שראיתם מחיר הגברת לחץ מים בדירה משתנה בהתאם לסוג התקלה והתיקון הנדרש. לפניכם מחירון עם מחירים שקשורים:

מחירון הגברת לחץ מים בדירה

מחיר התקנת משאבת לחץ מים

המחיר כולל את המשאבה עצמה.


3,000 - 4,000 ש"ח
כמה עולה לבנות מעקף בצנרת?

במקרה של צנרת ישנה בדרך כלל.


800 - 1,000 ש"ח
כמה עולה ביקור של אינסטלטור?

המחיר הוא לביקור או עבודה בסיסית כמו ניקיון של הסנן או החלפת ראש מקלחת.


150 - 250 ש"ח
כמה עולה לפתוח סתימה בצנרת עם ביובית?

מחיר פתיחת סתימות קשות עם ביובית.


650 - 850 ש"ח
מה המחיר של איתור נזילה בקיר?

בשימוש במצלמה טרמית.


1,400 - 1,800 ש"ח
כמה עולה להתקין נקודת מים חדשה?

אם ניתן להזיז נקודת מים קיימת המחיר יהיה זול יותר ב-400 ש"ח.


800 - 1,200 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

חסכו במחיר הגברת לחץ מים בדירה

בשביל לחסוך במחיר הגברת לחץ מים בדירה הדרך הטובה ביותר היא קודם כל לבדוק האם התקלה ניתנת לתיקון בעצמכם. אם מדובר על השיבר שסגור או על ניקוי אבנית זו עבודה שתוכלו לעשות בעצמכם. עם זאת הרבה מהעבודות לא תוכלו לעשות בעצמכם וזה הזמן להזמין אינסטלטור. בנוסף תוכלו לחסוך אם יש לכם בעיות אינסטלציה נוספות שהייתם רוצים שהאינסטלטור יתקן.

 

עם פורטל פייפר אינסטלציה תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מאינסטלטורים בעיר שלכם ולהשוות בין הצעות המחיר שהם נתנו לכם. עם השוואת המחירים תוכלו לחסוך עד39% במחיר הגברת לחץ מים בין אם מדובר על איתור נזילה, פתיחת סתימה, התקנת משאבת לחץ מים או כל פיתרון אחר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

שאלות נפוצות לגבי הגברת לחץ מים

למה זרם המים חלש?

יכולות להיות הרבה סיבות עליהן פירטנו בעמוד. יכול להיות בגלל הצטברות אבנית בראש המקלחת או בברז ויכול להיות גם בגלל סתימה או נזילה.


האם הגברת לחץ מים מחייבת הזמנת אינסטלטור?

לא תמיד. אם מקור הבעיה היא שהשיבר לא פתוח תוכלו לפתוח בעצמכם, אם המקור או הצטברות של אבנית בסנן של הברז או הדוד אפשרי לנקות זאת בעצמכם. אם הבעיה היא סתימה או נזילה תהיו חייבים להזמין אינסטלטור.