מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

שטיפה וניקוי קווי ביוב

מתי צריך לשטוף את צנרת הביוב? כיצד מתבצע ניקוי קו ביוב בלחץ מים גבוה (סילוני)? כמה זה עולה ומי צריך זאת? כל התשובות בעמוד הבא וכמובן אפשרות להזמנת ביובית באזורכם המבצעת עבודות מסוג זה. בפייפר אינסטלציה תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר ולבצע השוואת מחירים לצורך שטיפת קווי ביוב.

מהי שטיפת קווי ביוב וכיצד היא מתבצעת?

שטיפת קווי ביוב מתבצעת באמצעות משאית ביוב (ביובית) אשר בעלת כוח סילוני (לחץ מים חזק) יכולה לנקות ולשטוף את מערכת הביוב הכוללת את הצנרות ובור הספיגה ומונעת תקלות עתידות, משפרת את יכולת הקיבולת של מערכת הביוב, מונעת התפתחות של שורשים בתוך קווי הביוב, שוטפת ומנקה שומן שהצטבר ומשחררת סתימות קלות וחלקיות.

 

כיצד כל זה מתבצע? מחדירים - צינור לאחת הכניסות ומפעילים את השטיפה. בבור הניקוז הקרוב בודקים שאכן המים מגיעים ואיתם לכלוכים. ישנם כאלו המשלבים חומרים כימיים להסרת שומנים כחלק מהשטיפה. מומלץ להחדיר את צינור המים דרך כמה כניסות לכיסוי כלל מערכת הביוב.

 

שטיפת מערכת ביוב

מהו המחיר לשטיפת קו ביוב?

מחיר שטיפת קו ביוב משתנה על פי הצול ועל פי המטרים שצריך לשטוף. המחיר בעבור שטיפת צנרת עד 50 מטר נע בין 850 - 1,400 ש"ח ואילו שטיפת צנרת עד 100 מטרים תנוע בין 1,400 ועד 2,000 ש"ח. יש לבדוק מול נותן השירות המבצע שטיפת קו ביוב עם ביובית או בלי, האם זה כולל חומר לניקוי וחיטוי מערכת הביוב ועוד.

 

מחיר שטיפת צנרת עד 100 מטרים

מחיר שטיפת צנרת עד 100 מטרים: 1700 ₪

טווח מחיר גבוה 2000 ₪

טווח מחיר נמוך 1400 ₪

מתי נצטרך לנקות את קווי הביוב בלחץ מים?

בדרך כלל מסעדות, מפעלים ועסקים הם אלו שיצטרכו יותר את שירותי ניקוי קווי הביוב בלחץ מים, כאשר מזון ושאריות אוכל זורמים דרך הביוב, דבר אשר גורם להצטברות רבה של שומן בדפנות קווי הביוב. כאשר יכולת המערכת דועכת ולוקח זמן רב למים בכיור, במקלחת ואפילו בשירותים לרדת, ככל הנראה שקוו הביוב אינו מתקפד כשורה והשלב הבא יהיה סתימה מלא ואף הצפה לאחר הורדת מים.

 

הסיבה הראשונה שנחשוב אליה היא משאבת ביוב תקולה שמתפקדת באופן חלקי ולא מצליחה לתפקד. אבל לא תמיד יש משאבות טבולות וזה מפנה אותנו לסיבה הבאה - קו הביוב סתום באופן חלקי ולכן זרימת מי השופכין חלשה, מה עושים? שוטפים ומנקים את קו הביוב ובור הספיגה ובכך משפרים את יכולת המערכת. מסעדות ומקומות בהם משתמשים רבות במזון, צריכים להזמין שירות שטיפת קווי ביוב אחת לשנה לפחות. סיבה נוספת לביצוע ניקוי לצנרת הביוב היא ריחות רעים מהביוב בשירותים - שטיפה וחיטוי יפתרו את הבעיה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

מהי מטרת שטיפה וניקוי קווי ביוב וכיצד זה מסייע?

ישנם כמה סיבות לכך שמבצעים שטיפת צנרת ומנקים את מערכת וקווי הביוב, הנה הסיבות העיקריות:

  • מניעת ריחות רעים: באם מורגש או לא מורגש כעת, ריחות רעים ממערכת הביוב הם לא דבר נעים כלכך. אם המקרה קרה בעבר אתם יכולים למנוע זאת בעתיד בעזרת תחזוקה נכונה. אם כרגע ישנם ריחות רעים מהביוב - שטיפה תפתור את הבעיה.

  • פתיחת סתימות קלות ושיפור יכולת הספיגה: כאשר המים יורדים לאט ויכולת מערכת הביוב דועכת, זה הזמן לבצע ניקוי לקווי הביוב.

  • לפני שיפוץ או לאחר הוספת יחידה חדשה: הרחבתם את הבית? הולכים לשפץ? שטיפת קו הביוב יכולה לתת לכם אינדיקציה למצב הקו והאם תצטרכו לשדרג אותו כחלק מהשיפוץ. במידה והוספתם יחידה חדשה או שיפצתם, ניקוי קו הביוב מחומרי הבניה הוא דבר חשוב וכמובן בדיקה שהכל תקין ומוכן למגורים.

  • מניעת התפתחות שורשים בתוך קו הביוב: שטיפת קו הביוב בלחץ מים גבוה תהרוג את השורשים ותעצור את התפתחותם בתוך צנרת הביוב - דבר שבהמשך עשוי היה לגרום לסתימת שורשים חמורה.