מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

שאיבת ביוב

יש סתימה בביוב שאפילו האינסטלטור לא מצליח לפתור? כאן תגלו מתי יש צורך בשאיבת ביוב ע"י ביובית, מה העלות עבור פעולה זו? כיצד זה מתבצע ואיך בהליך פשוט בפורטל פייפר אינסטלציה תוכלו להשוות בין שירותי ביובית ולחסוך בכסף רב. קראו והתחילו לחסוך.

מתי נזדקק לשאיבת ביוב?

המקרים בהם נזדקק לשאיבת מי ביוב ע"י רכב ביובית הינם מגוונים ועליהם נרחיב מתחת:

 • הצפות - במקרים של הצטברות מי גשמים בבורות ספיגה או בביוב.
   
 • סתימות - במקרים בהם הצטברו מי ביוב או מי גשמים כתוצאה מפסולת שסותמת את קווי הביוב.
   
 • תחזוקת הביוב - על מנת להימנע ככל הניתן מסיבוכים הקשורים בהצפות בחורף, מומלץ לבצע פעם בשנה לפני החורף פעולת תחזוקה של שאיבת מי ביוב ע"י ביובית.

 

שאיבת ביוב

מחיר שאיבת ביוב ע"י ביובית

עלות שאיבת ביוב בסיסית ע"י ביובית נעה בין 600 ל - 1,000 ש"ח. מחיר זה מתייחס לשעות עבודה פורמאליות (בין 8:00 עד 18:00) ולא כולל תשלום אגרה בעבור הובלת מי ביוב למתקני התפלה מורשים.

 

מחיר שאיבת ביוב עם ביובית בממוצע

מחיר שאיבת ביוב עם ביובית בממוצע: 800 ₪

טווח מחיר גבוה 1000 ₪

טווח מחיר נמוך 600 ₪

השוו בין בין חברות המבצעות שאיבת ביוב ע"י ביובית

כשמעוניינים לבצע שאיבת ביוב ע"י ביובית, המחיר עבור אותה עבודה בידיוק יכול להשתנות בהתאם למורכבות פעולת השאיבה, השעה בה בוצעה השאיבה וגם לפי שיקול דעתו של בעל הביובית. לכן על מנת לסייע לכם לאתר שירותי ביובית לצורכי שאיבת ביוב במחיר המשתלם ביותר עבורכם תוכלו להשאיר פרטים ותקבלו מפורטל פייפר אינסטלציה עד 3 חברות ביובית שביניהם תוכלו להשוות מחירים ולחסוך בכסף.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

שאיבת מי ביוב - כיצד זה מתבצע? 

שאיבת בור ביוב מתבצעת באמצעות צינור שאיבה עוצמתי המחובר לרכב הביובית. מי הביוב נשאבים למיכל גדול על גבי רכב הביובית ומשם ניתן להעבירם למתקני התפלה ייעודיים למי ביוב וגשמים.

 

לפני ביצוע שאיבת הביוב - יתבצע צילום של קווי הביוב ע"י מצלמה מיוחדת וכל זאת ע"מ לברר את מקור הסתימה שהובילה לשאיבת מי הביוב מלכתחילה. לדוגמה : אם מדובר בסתימה בעקבות מגבונים ומוצרי הגיינה - פעולת השאיבה תשאב גם אותם יחד עם מי הביוב, אך אם מדובר בסתימה כתוצאה משורשים בביוב יהיה צורך בחיתוך השורשים הנ"ל ע"י אמצעי הנקרא 'דיזה' כדי למנוע שאיבה מחודשת של מי הביוב. 

 

שאיבת מי ביוב

עלות שאיבת ביוב - מה עשוי להביא לשינוי במחיר?

המחיר עבור שירותי שאיבת ביוב עשויים להשתנות בהתאם לכמה פרמטרים:

 • נגישות הביובית - במידה ולא יימצא מקום קרוב בו הביובית תוכל לשהות בעת ביצוע שאיבת הביוב - זה עשוי להביא למורכבות העבודה ויחד עם זאת - לעלייה במחיר הסופי.
   
 • שעות עבודה - שירותי הביובית פעילים בשעות פורמאליות בימי חול בין 8:00 - 18:00. במידה והסתייעתם בשירותי ביובית מעבר לזמני עבודה אלו, יחולו חיובים מוגדלים בהתאם למתכונת 'שעות מיוחדות'.
   
 • הובלת המים - לאחר שבוצעה שאיבת ביוב - יש לשלם אגרה עבור הובלת המים שנשאבו ע"י הביובית למתקני התפלה מורשים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

שירותי שאיבה נוספים

כאן נציג לכם מקרים המצריכים שאיבה ע"י שירותי ביובית. חשוב לציין שלא מדובר בביוב עצמו אך כן מדובר באופן פעולה זהה לפעולה של שאיבת ביוב:

 • שאיבת בור ספיגה - בור ספיגה נמצא במקומות בהם לא קיים חיבור לקווי ביוב רגילים כמו מפעלים או במאחזים של בדואים במדבר. כאשר בו זה מצטבר במי גשמים או מי שופכין כתוצאה מסתימות כאלו ואחרות, בדומה לסתימות בתעלות ביוב רגילות - יש לבצע שאיבה של בור זה ע"י ביובית.
   
 • שאיבת בור שומן - מדובר במתקן תברואתי המונע משמן להיספג בקווי הביוב ולהביא לסתימתם. יש לבצע שאיבה של בור מסוג זה על בסיס קבוע על מנת למנוע הצפה של סוגי השמן על פני הקרקע. ניתן למצוא בורות שומן בעסקי המזון השונים כגון מפעלי מזון ומסעדות.
   
 • שאיבת הצפות - במקרים בהם קיימת הצפה ברחוב או בבית, יש לבצע שאיבה של המים ע"י רכב ביובית.
   
 • שאיבת שירותים כימיים - שירותים כימיים נמצאים באיזורים פתוחים שבהם אין גישה לשירותים רגילים, כגון : במקומות תיירותיים בעבור המטיילים, במתחמי בנייה עבור פועלי הבניין. על מנת למונע הצטברות וירוסים ומחלות כתוצאה משהייה של צואה וליכלוך בשירותים אלו - יש לבצע בהם שאיבה ע"י ביובית.