מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

ביובית נמוכה לחניונים

בדרך כלל ביובית הינה משאית גדולה עם מיכל המיועד לשאיבה ופתיחת סתימות, אבל מה קורה כאשר צריך לפתוח סתימה בתוך החניון או לשאוב הצפה? לשם כך יש ביובית נמוכה המתאימה לחניונים ומקומות בהם הגישה מוגבלת. בעזרת פורטל פייפר אינסטלציה ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר של ביובית נמוכה וקטנה לחניון.

השוו בין שירותי ביובית לחניונים בפייפר

אתר האינסטלציה הגדול בישראל - פייפר אינסטלציה, מציע שירות השוואת מחירים בכל תחום בנושא האינסטלציה והביוב, במידה והנכם צריכים להזמין ביובית נמוכה לחניונים, תוכלו לבצע בעבור השירות השוואת מחירים ובמהירות, הכיצד?

 

השאירו פרטים או חייגו אל המוקד הטלפוני שלנו וקבלו בחזרה עד שלוש הצעות מחיר של אנשי מקצוע המחזיקים בביובית נמוכה המתאימה לעבודה שאתם זקוקים לה. בצעו בינהם השוואת מחירים וקבלו את המחיר הזול מבין כולם. השירות ב"פייפר אינסטלציה" ניתן בחינם וללא התחייבות.

 

ביובית נמוכה לחניונים

האם שימוש בביובית נמוכה יקר יותר מאשר רגילה?

מחיר ביובית נמוכה לחניונים יהיה בין 650 - 950 ש"ח. המחיר לשימוש בשירותי שאיבה או פתיחת סתימה באמצעות ביובית נמוכה זהים לשימוש בביובית רגילה כאשר משתמשים בה לאותה מטרה. המשמעות היא שפתיחת סתימה מחוץ לחניון עם ביובית נמוכה או רגילה, יהיו במחירים זהים. האמנם?

 

בשימוש בביובית בתוך חניון, ייתכן שהמחיר יהיה אחר (הרי לא ניתן לתמחר זאת באמצעות ביובית גדולה), עבודה בתוך חניון תיהיה קשה יותר בעיקר לביובית גדולה, אשר צריכה נקודת מים חיצונית במקרה של פתיחת סתימה או לעשות כמה נגלות בעת שאיבת הצפה, לכן נגזר כאן שינוי במחיר וזאת בגלל אופי העבודה ולא בגלל סוג הרכב.

 

מחיר ביובית נמוכה בחניונית

מחיר ביובית נמוכה בחניונית: 800 ₪

טווח מחיר גבוה 950 ₪

טווח מחיר נמוך 650 ₪

באילו מקרים נזמין ביובית נמוכה לחניונים?

השימוש העיקרי בביובית נמוכה הוא לשאיבת הצפות בחניונים אשר לרכב גדול אין גישה אליהם ומשאבה טבולה אינה יכולה לתת מענה, כמו כן פתיחת סתימות במקומות קשים להגעה או שאיבת בור ניקוז שתוכנן לא נכון ונמצא במעמקי החניון. חשוב שתדעו כי ביובית נמוכה יכולה לבצע גם עבודות של משאית ביוב גדולה באותה המידה וכן נותנת את המענה הדרוש במרבית המקרים, למעט החסרונות הקיימים בה - שמייד נסביר אליהם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609
 

האם קיים חסרון בשימוש בביובית קטנה?

החסרונות הקיימים בשימוש בביובית קטנה הם ראשית יכולת השאיבה שלה בעת שאיבה של הביוב. המיכל הקטן לא מאפשר לשאוב כמות גדולה של קו"ב מים ולכן היא תצטרך לנסוע ולהתרוקן מספר פעמיים בעת שאיבה, לעומת המשאית הגדולה אשר יכולה להכיל פי 3 ואף 4 בגודל המיכל, אבל מה לעשות החניונים אינם גדולים בארץ ולכן ביובית לחניונים היא קטנה ויכולה להגיע אל מקומות צרים ונמוכים יותר.

 

בנוסף כוח לחץ המים מוגבל בעת שימוש בביובית קטנה וזאת בהתאם למיכל המים שעל גבי המשאית (שקטן הרבה יותר) מהרגיל ולכן גם כוחה קטן יותר. בנגזרת הזו של "כוח לחץ המים" נוסיף ונאמר כי חיתוך שורשים בביוב באמצעות דיזה יהיה קשה יותר כאשר כוחה מוגבל ולעיתים לא יתאפשר.