מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

ביובית ברעננה

זקוקים לשאיבה של הביוב? מעוניינים לפתוח סתימה קשה או לבצע שטיפה? הזמינו עוד היום ביובית ברעננה למגוון עבודות הקשורות לצנרת הביוב.

ביובית ברעננה לפתיחת סתימות קשות

לעיתים, בשל הצטברות לכלוך או שורשים של עץ שהגיעו לצנרת הביוב, נוצרת סתימה קשה שמצריכה הזמנה של משאית ביוב. דרך הפורטל שלנו תוכלו להזמין ביובית ברעננה לצורך שאיבות ופתיחת הסתימה בביוב, בעוד חלק גדול מהחברות יספקו לכם גם אחריות על העבודה שבוצעה למשך מספר חודשים.

 

ביובית ברעננה

כמה עולים שירותי ביובית ברעננה?

במחירון המופיע כאן למטה, תוכלו לראות דוגמאות לעלויות בעבור העבודות הנפוצות ביותר שבגינן מזמינים ביובית ברעננה והסביבה. נדגיש כי המחיר עשוי להשתנות מעת לעת בעקבות שיקולים מקצועיים ולכן וודאו את העלות המדויקת לפני הזמנת העבודה.

מחירון ביובית ברעננה והסביבה

כמה יעלה לפתוח סתימת שורשים עם ביובי?

מתייחס לפתיחת סתימה ביוב קשה.


1,200 - 1,800 ש"ח
עלות שאיבת הצפת מים

מתייחס לשאיבה במקום נמוך בעזרת ביובית לחניונים.


600 - 900 ש"ח
עלות שטיפת קווי ביוב ברעננה

עבור שטיפת קווי ביוב עד 50 מטר.


800 - 1,400 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

מה ההבדל בין ביובית לאינסטלטור?

לא בטוחים האם עליכם להזמין אינסטלטור או אולי ביובית? בואו נבין מה ההבדל בין השניים. אינסטלטור אחראי על טיפול בצנרת ביתית אשר לרוב תמוקם בתוך שטח הדירה. כלומר אם יש לכם סתימה בכיור, סתימה באסלה וכדומה - עליכם להזמין אינסטלטור ברעננה. לעומת זאת הביובית נדרשת כאשר ישנה סתימה קשה ומורכבת אשר מצריכה מאיתנו לשאוב ולפנות את השפכים בצורה מסודרת ובאמצעות ציוד מתאים הפועל בעוצמות חזקות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

הזמינו ביובית באזור רעננה דרך פייפר אינסטלציה

פורטל פייפר אינסטלציה מאפשר לכם לקבל עוד היום, מספר הצעות מחיר שונות בעבור כל עבודה הקשורה לביובית. אנו מספקים שירות גם ללקוחות פרטיים וגם ללקוחות מוסדיים ובתי עסק ולכן תוכלו להזמין את השירות גם במידה וקיימת בעיה בביוב במפעל, בבניין המשרדים, במסעדה או בית קפה. זכרו כי השוואת המחירים לא רק חוסכת לכם כסף, אלא גם מסייעת לקצר את משך החיפוש מבלי להתפשר על איכות העבודה.